ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد .
tel

اسیدسیتریک مونو هیدرات کد100242

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : meshkanim1984@gmail.com

اسیدسیتریک مونو هیدرات کد100242

اسیدسیتریک را می توان به عنوان یک ماده نگهدارنده ،ماده امولسیون کننده و به عنوان یک طعم دهنده ترش، به غذاها و نوشیدنی های فرآوری شده و بسته بندی شده مانند بستنی، نوشابه گازدار و غذاهای کنسرو شده اضافه کرد.این ماده برای جلوگیری از یوتولیسم به بسیاری از غذاهای کنسرو شده و شیشه ای اضافه می شود.

اسیدسیتریک مونو هیدرات کد 100242 یک اسید آلی ضعیف است. که در میوه های مرکبات یافت می شود.این یک ماده نگهدارنده طبیعی است و همچنین برای افزودن طعم اسیدی به غذاها و نوشیدنی ها استفاده می شود.دربیوشیمی،به عنوان واسطه در چرخه اسیدسیتریک مهم است و بنابراین تقریباً در متابولیسم همه موجودات زنده رخ می دهد.

همچنین به عنوان یک ماده تمیزکننده خوش خیم از نظرمحیطی عمل می کند.و به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند.اسیدسیتریک در انواع میوه ها و سبزیجات وجود دارد.اما بیشترین مقدار آن در لیمو وجود دارد. جایی که می تواندتا 8 درصدر از وزن خشک میوه را تشکیل دهد.اسیدسیتریک بی آب یک اسید تری کربوکسیلیک است که در میوه های مرکبات یافت می شود.

اسیدسیتریک مونو هیدرات کد 100242 به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی خود به عنوان ماده کمکی در داروها استفاده می شود.پایداری مواد فعال را حفظ می کند و به عنوان مواد نگهدارنده استفاده می شود.این ماده همچنین به عنوان یک اسید برای کنترل PH استفاده می شود. با کلات شدن کلسیم در خون به عنوان ضد انعقاد عمل می کند.

اسیدسیتریک به صورت بلورهای بی رنگ و بدون بو با طعم اسیدظاهر می شود.(متراکم تر از آب)اسیدسیتریک که معمولا به عنوان یک افزودنی غذایی به عنوان یک طعم دهنده طبیعی و نگهدارنده استفاده می شود. در محصولاتآرایشی ، برای مصارف پزشکی، به عنوان آنتی اکسیدان و محصولات تمیز کننده نیز استفاده می شود.

مشخصات ماده:

[table id=34 /]

هیدرات کد100242

موارد استفاده اسیدسیتریک مونو هیدرات کد100242 

  • محصولات آرایشی و بهداشتی و مراقبت شخصی
  • مصارف پزشکی
  • آنتی اکسیدان
  • محصولات پاک کننده
  • کاربرد در محصولات آرایشی و بهداشتی

اسیدسیتریک به عنوان عنصر موجود در محصولات مراقبت شخصی می تواند به روشن شدن پوست ، اصلاح لکه های تیره و به حداقل رساندن خطوط ریز کمک کند . محصولات حاوی اسیدسیتریک  را می توان برای استفاده در نزدیکی چشم ، لب ، دهان و مجاری بینی و همچنین برای استفاده ایمن حتی بر روی پوست نوزادان فرموله نمود . از این ماده و نمک های آن ممکن است .در اسپری های مو ، و اسپری های خوشبو کننده و بدن نیز استفاده گردد. سدیم سیترات ، نمکی از اسید سیتریک ، در صابون و رژلب و مواد شوینده استفاده می شود. از این اسید و نمک های آن می توان برای حفظ محصولات آرایشی و بهداشتی و مراقبت های شخصی و همچنین برای تنظیم سطح PH آنها استفاده نمود.

کاربرد در آنتی اکسیدان

آنتی اکسیدان ها که از اسید سیتریک تولید شده اند. می توانند به خوردن غذا در مدت زمان طولانی کمک کنند. به عنوان مثال: ریختن آب لیمو که دارای اسیدسیتریک می باشد.روی سیب یا موز می تواند از قهوه ای شدن آنها جلوگیری نماید . اسیداسکوربیک ، معروف به ویتامین C در اسیدسیتریک نیز یافت می شود و در بیشتر مواقع برای محافظت از نوشابه و گوشت استفاده می گردد.

کاربرد در محصولات پاک کننده

این اسید ممکن است به محصولات تمیز کننده تجاری و صنعتی اضافه شود، زیرا می تواند باعث جمع شدن آب سخت روی ظروف و ظروف شیشه ای شود. همچنین می توان برای از بین بردن لکه های مانده قهوه و چای ، تغییر رنگ زرد ، قهوه ای و لکه های ادرار و آب استفاده شود. بعضی از محصولات تجاری حاوی اسیدسیتریک دارای پایه آب هستند و می توانند باعث خوردگی فلزات شوند . برای کم کردن و جلوگیری از زنگ زدگی، فلز را پس از پاک نمودن خشک کنید.

قیمت – فروش اسیدسیتریک مونو هیدرات کد100242

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (مرک آلمان) اسیدسیتریک مونو هیدرات کد100242 می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

 

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت اسیدسیتریک مونو هیدرات کد100242 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت