ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

نیترات نقره کد 101512 مرک

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

نیترات نقره کد 101512 مرک

86 / 100

نیترات نقره کد 101512 مرک این ماده با مشخصات منحصری که دارد می تواند در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد. یکی از کاربردهای اصلی این ماده نقش بسیار مهم ترکیب آن به عنوان آنتی باکتریال می باشد. در شرایط آزمایشگاهی در برابر Neisseria Staphylococcus aureus و gonorrhoeae در غلظت حدود 1 , .% و در برابر اشرشیاکلای در غلظت حدود 1.,.% موثر است.

محلول آن دارای PH پایینی می باشد و همچنین به دلیل حساسیت بالا به نور شرایط ذخیره سازی ویژه ای داردکه در ادامه با شیوه ی خرید و شرایط نگهداری و کاربردهای این ماده بیشتر آشنا می شوید.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران  می باشد. این مجموعه کلیه محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی را از جمله محصولات  مرک merck ،  و سیگماآلدریچ ، و کلیه محصولات آزمایشگاهی و صنعتی  را به مشتریان  ارائه می دهد.

نیترات نقره کد 101512 مرک

نیترات نقره کد 101512 مرک یک ترکیب شیمیایی با فرمول AgNO3 است. این ترکیب به عنوان یک ترکیب نقره ای استفاده می‌شود و دارای شماره کاتالوگ 101512 در شرکت مرک (Merck) می‌باشد. نیترات نقره به عنوان منبع نقره برای تولید ترکیبات نقره‌ای دیگر و همچنین در آزمایشگاه‌ها به عنوان یک تحقیقات شیمیایی استفاده می‌شود. این ترکیب به عنوان یک ترکیب شیمیایی حساس به نور و هوا شناخته شده است و در شرایط خاصی نقره را آزاد می‌سازد.

مشخصات نیترات نقره کد 101512 مرک

شرکت مرک آلمان (Merck) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات مرک می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.merckmillipore.com/FR/fr مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات مرک دسترسی پیدا کنید.

1.01512

Supelco

Silver nitrate

for analysis EMSURE® ACS,ISO,Reag. Ph Eur

Synonym(s):Nitric acid silver(I) salt
Linear Formula:AgNO3
CAS Number:7761-88-8
Molecular Weight:169.87
MDL number:MFCD00003414
EC Index Number:231-853-9

مشخصات نیترات نقره کد 101512 مرک

مشخصات فیزیکی نیترات نقره کد 101512 مرک

 • نام ماده : نیترات نقره
 • نام لاتین : Silver Nitrate
 • کد : 101512
 • برند : مرک آلمان
 • فرمول شیمیایی : 3AgNO
 • جرم مولکولی : g/mol 169,87
 • دانسیته : g/cm3 4,35

کد 101512

کاربردها نیترات نقره کد 101512 مرک

مهمترین کاربردهای این ماده عبارتند از:

 • فرایندهای آزمایشگاهی به منظور تشخیص پروتئین در ژل PAGE
 • میکروسکوپ الکترونی
 • شیمی تجزیه و به عنوان معرف در تشخیص سیانیدها، هالیدها، و تیوسیانات ها
 • کاربرد آن در امولسیون های عکاسی
 • تهیه و سنتز سایر نمک های نقره مانند کوئیدهای نقره
 • کاربرد در بخش پزشکی نیترات نقره

نیترات نقره کد 101512 مرک در بخش پزشکی در تولید کرم ها مورد استفاده قرار میگیرد و می تواند سبب بهبود زخم ها و یا جلوگیری از عفونی شدن آن به دلیل خاصیت آنتی باکتریالی که در خود دارد شود.

واکنش نیترات نقره کد 101512 مرک در مقابل سدیم کلراید

این واکنش یکی از مهمترین آزمایشات شناخته شده در علم شیمی است . از این واکنش به منظور تیتراسیون و تعیین غلظت کلرید استفاده می شود. پتاسیم کرومات در این واکنش نقش شناساگر را به عهده دارد. نیترات نقره در این واکنش بصورت قطره قطره اضافه می شود تا زمانی که تمام یون های کلرید موجود در نمک با یون های نقره ترکیب شوند. در پایان و در زمان عبور از نقطه هم ارزی، رسوبی قرمز از کرومات نقره ایجاد می شود. محلول در این مرحله ناگهان از زرد کمرنگ به رنگ قرمز آجری کمرنگ تغییر می کند.

واکنش این آزمایش که به عنوان واکنش موهر نیز شناخته می شود به صورت زیر است:

3AgCl + NaNO>3NaCl + AgNO

شرایط ذخیره سازی و نگهداری

اقدامات احتیاطی برای نگهداری و ذخیره سازی:

از تماس با پوست و چشم خودداری شود. از استنشاق خود داری نمائید. باید در ظروف یا بسته بندی های مهر و موم شده نگهداری شود و در معرض نور نباشد. با توجه به خاصیت اکسید کنندگی قوی آن، نیترات نقره باید به دور از مواد قابل اشتعال و آمونیاک و در یک محفظه خنک و با تهویه مناسب ذخیره گردد. بعد از استفاده درب ظرف را به خوبی ببندید تا از اکسید شدگی آن خود داری به عمل آورید. بعد از اتمام کار حتما دست های خود را به خوبی شستشو دهید.

برای اطلاعات جامع تر محصول و آنالیز کلیک بفرمائید.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع  قیمت نیترات نقره کد 101512 مرک  میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

منفذ بازار تجارت جهانی و پیشرفت‌های فناوری در علم شیمی، به کشاورزان امکان می‌دهد تا از آخرین دستاوردها در زمینه کشاورزی بهره‌مند شوند. یکی از محصولاتی که به عنوان عامل بهبود رشد گیاهان و کنترل علف‌های هرز شناخته می‌شود، نیترات نقره با کد 101512 از شرکت معتبر مرک می‌باشد.

نقش نیترات نقره در کشاورزی

1. تقویت رشد گیاهان

نیترات نقره به عنوان یک منبع اساسی نیتروژن برای گیاهان عمل می‌کند. این ترکیب شیمیایی باعث افزایش فعالیت بیولوژیکی در خاک می‌شود و رشد گیاهان را تشویق می‌کند.

2. کنترل علف‌های هرز

استفاده از نیترات نقره به عنوان یک عامل کنترل علف‌های هرز نیز مورد توجه قرار گرفته است. این ترکیب با اثر آنتی‌باکتریال و ضد قارچی خود، به کشاورزان این امکان را می‌دهد تا بهبودی در مدیریت علف‌های هرز خود داشته باشند.

نقش نیترات نقره در کشاورزی

استفاده صحیح از نیترات نقره کد 101512

برای حصول از بهترین نتایج در استفاده از نیترات نقره کد 101512، توصیه می‌شود:

 • مناسب سازی مقدار مصرف

کمیت مصرف نیترات نقره باید با توجه به نوع خاک، نوع گیاهان، و نیازهای خاص هر مزرعه تنظیم شود. این کمک می‌کند تا بهترین نتایج در رشد و توسعه گیاهان حاصل شود.

 • زمانبندی مناسب

استفاده از نیترات نقره باید در زمان مناسب در فصل کاشت و به اندازه‌ای انجام شود که با چرخه زندگی گیاهان هماهنگ باشد.

 • توجه به موارد ایمنی

کشاورزان باید در هنگام استفاده از نیترات نقره از وسایل حفاظتی مناسب مانند دستکش و عینک استفاده کنند تا احتمالات هرگونه آسیب به سلامتی خود را کاهش دهند.

نتیجه‌گیری

نیترات نقره کد 101512 از مرک یکی از ابزارهای موثر در ارتقاء کیفیت و بهره‌وری محصولات کشاورزی می‌باشد. با رعایت دقیق اصول استفاده، کشاورزان قادر به بهره‌مندی از این ترکیب برای بهترین نتایج در کشاورزی خود خواهند بود.

خرید نیترات نقره کد 101512 مرک

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید نیترات نقره کد 101512 مرک با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهران: ارسال توسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

خرید نیترات نقره کد 101512 مرک

قیمت – فروش نیترات نقره کد 101512 مرک

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش نیترات نقره کد 101512 مرک می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت نیترات نقره کد 101512 مرک میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت