توجه : با توجه به متغیر بودن قیمت ها تماس بگیرید
09122885447 09122885447
مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک آلمان

مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک آلمان

 • مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک آلمان، به موادی گفته می شود که در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این مواد اصلی ترین موادی هستند که با استفاده از دستگاه های آزمایشگاهی برای تجزیه و تحلیل استفاده می شوند. در آزمایشگاه، از مواد شیمیایی با عناصر معلوم و مشخصی برای آنالیز مواد شیمیایی بهره برده می شود. درصد خلوص و مشخصات شیمیایی و همچنین فرمول مواد شیمیایی روی بسته بندی مواد آزمایشگاهی درج می شود.

  خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی ،را می توانید از شیمی کهن که نمایندگی مرک در ایران را دارد تهیه کنید.مواد شیمیایی مرک  از نظر فرمول های شیمیایی و ماهیت با مواد خوراکی و صنعتی یکسان هستند. در حالی که مواد در گرید و خلوص آزمایشگاهی، درصد خلوص بالایی را دارا می باشند. مواد شیمیایی  معمولاً بر اساس کاربردی که دارند، به گرید های مختلفی تقسیم می شوند که دارای درجات خلوص مختلفی می باشند شامل موارد زیر می باشد:

  • BioChemistry
  • HPLC
  • ACS
  • GR
  • Extra pure

  کاربرد مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک آلمان

  مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک آلمان

  مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک آلمان، دارای مواد مرجع می باشند که بوسیله آن مورد کنترل قرار می گیرند.این استاندارد ها جهت اندازه گیری کیفیت و ردیابی مواد و باقیمانده مواد آزمایشگاهی به کار برده می شوند.در واقع استاندارد یا مواد مرجع، ابزاری برای یک واحد اندازه گیری کمیت مواد شیمایی آزمایشگاهی می باشد.تناسبی میان مواد مرجع گواهی شده و مرجع پایه کالیبراسیون، جهت اندازه گیری وجود دارد.

  با توجه به اینکه ابزارهای تحلیلی به صورت مقایسه ای عمل می کنند، نیاز به یک نمونه مرجع مشخص وجود دارد. طی گذراندن مراحلی تأییدیه اخذ کرده و خواص آنها مشخص می شود. این مواد با توجه به دستگاه های استفاده شده، و مقادیر ماده مرجع مشخص می شوند و با مواد عادی تفاوت دارند. دریافت تأییدیه آزمایشگاهی جهت صادر کردن گواهی های ملی و بین المللی در سیستم های مدیریت کیفیتی لازم است. همچنین استفاده از مواد مرجع برای صدور گواهی های استاندارد ISO 9000 و ISO 17025  لازم می باشد.

  بیشتر بخوانید:عناوین حلال شیمیایی کمپانی مرک

  خرید مواد شیمیایی

  محصولات مرک در شرکت شیمی کهن که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است که به مشتریان ارائه داده می شود. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله مواد مرک با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات محصولات به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید مواد مرک  می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

  شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

  قیمت – فروش مواد شیمیایی مرک آلمان – شیمی کهن

  شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص خرید مواد شیمیایی مرک آلمان می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

  همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .

  جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

   

  جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  دیدگاهتان را بنویسید

  ایمیل شما منتشر نخواهد شد

  آدرس:

  آدرس:

  تهران -میدان جمهوری -بزرگراه نواب نبش مترو نواب -برج گردون
  ساعات کار

  ساعات کار

  شنبه تا چهارشنبه از 8.30 تا 18 عصر
  پشتیبانی

  پشتیبانی

  شما می توانید با اسفاده تماس با ما یا ارسال ایمیل با ما در ارتباط باشید
  X