ساعات کار از ساعت 8:30 صبح تا 18 بعد از ظهر
tel

فروش مواد شیمیایی صنعتی – شیمی کهن

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : meshkanim1984@gmail.com

فروش مواد شیمیایی صنعتی – شیمی کهن

از فعالیت های مهم نمایندگی شرکت شیمی کهن، در ایران فروش مواد شیمیایی صنعتی با ضمانت کالا است. مواد شیمیایی صنعتی موادی هستند که به صورت فیزیکی نمی توان عناصر و ترکیبات آنها را از هم تفکیک نمود.مواد شیمیایی به صورت عناصر شیمیایی، ترکیبات شیمیایی، آلیاژ و یون می باشند.مواد شیمیایی بر اساس نوع و کاربردهای آنها به دو صورت صنعتی و آزمایشگاهی تقسیم بندی می شوند. کاربرد موادشیمیایی صنعتی در صنایع مختلف می باشد از جمله صنایع زیر:

  • صنایع غذایی
  • داروسازی
  • صنعت آرایشی و بهداشتی
  • صنعت نفت و گاز
  • کاشی و سرامیک
  • نیروگاه ها و …

شرکت شیمی کهن به عنوان نماینده ،نمایندگی مرک در ایران با فروش مواد مرک، نیازهای موسسات، دانشگاه ها، صنایع و … را رفع می نماید.جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس حاصل بفرمائید.

فروش مواد صنعتی مرک

فروش مواد شیمیایی صنعتی – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله مواد صنعتیو مرک آلمان با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. جهت اطلاعات محصولات مرک و مواد شیمیایی و استعلام از قیمت و خرید مواد مرک آلمان می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

مواد اولیه موادشیمیایی صنعتی

مواد اولیه طی انجام یکسری از پروسه ها و مراحل به ماده ای دیگر تبدیل می شود. این ماده که مراحلی را گذرانده، خود می تواند جزئی از ماده های دیگر شیمیایی در فرآیند های دیگر باشد. نمایندگی مرک در ایران در بخش فروش مواد شیمیایی مرک، مواد اولیه مورد نیاز را خریداری و به فروش می رساند. مواد اولیه اصلی به موادشیمیایی گفته می شوند که در محصول جدید نقش داشته و از ماده شیمیایی جدا نمی شود.

مواد اولیه فرعی نیز به دلیل کاربرد کمی که در تولید ماده جدید دارد، جزء ماده اصلی قرار نمی گیرد.نقش مواد اولیه فرعی جهت تکمیل فرآیند های شیمیایی است که از آنها استفاده می شود.نمایندگی مجاز مرک در ایران با مشاوره و ارائه کارکردهای مواد شیمیایی به فروش مواد شیمیایی صنعتی می پردازد.با گرفتن مشاوره مناسب می توان از جدید ترین محصولات و مواد اولیه شیمیایی ساخت شرکت مرک مطلع شد.نمایندگی مرک با وارد کردن جدید ترین محصولات شرکت مرک، نیاز مشتریان و خریداران در ایران را رفع می نماید.

خرید و فروش مواد شیمیایی صنعتی

در حوزه خرید و فروش مواد شیمیایی صنعتی یکی از دغدغه های مهم خریداران و صاحبان صنعت، نوسانات قیمت مواد شیمیایی و همچنین عدم ثبات در بازار میباشد . مهندسین شرکت شیمی کهن با تمرکز بر ارائه خدمت به مشتری، ارائه مواد شیمیایی با مناسبترین قیمت را هدف خود قرار داده اند.

کیفیت و اصالت کالا

در حوزه تامین مواد شیمیایی با توجه به حضور شرکت ها و کارخانجات متعدد در خصوص تولید مواد شیمیایی اولیه، همواره تفاوت در کیفیت و ویژگی های مواد شیمیایی وجود داشته است. نکته تاسف بار در بازار مواد شیمیایی این است که خریداران بار ها بعد از خرید متوجه عدم تطابق ادعا فروشنده و ویژگی های واقعی ماده شیمیایی میشوند. کارشناسان ما  همواره در تلاشند تا در خصوص ویژگی های مواد شیمیایی مد نظر شما، اطلاعات اصیل و معتبر را در اختیار شما قرار دهند. تمامی محصولات موجود فروش مواد شیمیایی در شیمیایی تهران دارای برگه اطلاعات(دیتاشیت) می باشند.

بهترین کیفیت مواد شیمیایی در شیمی کهن

تحویل سریع و آنی در شیمی کهن

در بازار مواد شیمیایی، همواره شاهد خریدارانی بوده ایم که در خصوص عدم تحویل سریع بار و مواد خریداری شده از سوی فروشنده گله و شکایت داشته اند، همچنین امور اداری و رسمی ترخیص بار و ارسال، همیشه با دردسر های زیادی همراه بوده است. شرکت شیمی کهن به طور جدی این مشکل را حل کرده اند و شما میتوانید جهت تحویل سریع بار خریداری شده خود کاملا اطمینان حاطر داشته باشید. کافیست این ویژگی ما را امتحان کنید.

شرکت شیمی کهن  یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان فروش مواد شیمیایی صنعتی  و آزمایشگاهی می باشد و در این زمینه از تجربه بسیار بالایی برخوردار است

قیمت – فروش مواد شیمیایی مرک آلمان – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش مواد مرک آلمان می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

 

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

 

سوالات متداول:

 

بورس خرید و فروش مواد شیمیایی صنعتی کجا است؟ شرکت شیمی کهن  یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان فروش مواد شیمیایی صنعتی  و آزمایشگاهی می باشد و در این زمینه از تجربه بسیار بالایی برخوردار است.

 

 

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

تماس با ما
موبایل

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت