ساعات کار از ساعت 8:30 صبح تا 18 بعد از ظهر
tel

سولفوسالسیلیک اسید

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : meshkanim1984@gmail.com

سولفوسالسیلیک اسید

سولفوسالسیلیک اسید یک ماده شیمیایی و با فرمول C7H6O6S است . جرم مولکولی آن 218.185g/mol می باشد. این ماده یک معرف است که به عنوان یک محلول ثابت در الکتروفورز پروتئین استفاده و کاربرد دارد. برای اطلاع از قیمت محصولات شیمیایی می توانید از سایت شرکت دانش پژوهان شیمی بازدید نمایید. این شرکت امکان خریدی مطمئن و آسان را برای شما عزیزان فراهم نموده است .

برای خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی می توانید آنالیز محصول مورد نیاز خود را از همکاران ما درخواست نمایید. برای اطمینان از محصولات شیمی  کهن و جلوگیری از سودجویی برخی شرکت نماها می توانید مقادیر کم به عنوان نمونه خریداری نموده تا در صورت اطمینان خرید خود را انجام دهید.

کاربرد سولفوسالسیلیک اسید

یکی از کاربردهای مهم این معرف شامل استفاده به عنوان ماده کلاتور فلزات و تهیه مواد فعال کننده سطحی، کاتالیزورهای آلی و مواد افزودنی گریس می باشد . استفاده از اسید Sulfosalicylic در تشخیص فلزات در محلول ها و در نمونه های حاصل از حالت جامد گزارش شده است.

ماده شیمیایی ذکر شده قبل از تجزیه و تحلیل HPLC برای میتوکسانترون و 6-مرکاپتورین در پلاسما در بارش پروتئین نمونه های پلاسما استفاده شده است. از این ماده شیمیایی برای تعیین میزان دقیق پروتئین ادرار در آزمایشات ادرار استفاده می شود. این محصول موجب رسوب پروتئین های محلول می شود که از درجه کدورت اندازه گیری می شود.

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان مواد شیمیایی صنعتی می باشد . این شرکت به عنوان یک بانک جامع مواد شیمیایی شناخته شده است. ارائه انواع مواد شیمیایی بخصوص سولفوسالسیلیک اسید با کیفیت و عالی و قیمتی مناسب در انواع گرید و بسته بندی های مختلف به متقاضیان گرامی عرضه می گردد.

پروتئین ادرار به روش اسید سولفوسالسیلیک

روش اجرائی آزمایش های پروتئین ادرار به روش پرسیپتاسیون

روش آزمایش به این شکل است که بعد از سانتریفیوژ نمونه های ادرار قسمت بالایی را به لوله دیگر که دارای همان شماره است منتقل کرده به میزان 2 تا 3 سی سی این ماده در  3%  را به آن اضافه می نماییم و بعد از 10 دقیقه و در مقابل نور معمولی و در حرارت اتاق آنرا قرائت می کنیم.

نکات ایمنی

  • موجب تحریک پوست می گردد.
  • برای چشم مضر است و باعث تحریک آن می گردد.
  • اگر بلعیده شود مضر است.
  • در صورت تماس با پوست با آب و صابون زیاد شستشو دهید.

قیمت – فروش مواد شیمیایی صنعتی

برای خرید آنلاین اسید سولفوسالسیلیک و دیگر محصولات شیمیایی مرک و سیگماآلدریچ و صنعتی ابتدا قیمتها را مقایسه نموده سپس اقدام به خرید نمایید. یکی از مشخصه هایی که برای مصرف کنندگان مواد شیمیایی مهم است قیمت و کیفیت محصول مورد نیاز می باشد.

شرکت شیمی کهن با واردات مستقیم محصولات و حذف واسطه ها تمامی محصولات را با کیفیت اصلی و حذف واسطه ها با قیمتی عالی به دست مشتریان خود می رساند. برای خرید و استعلام قیمت می توانید به دو روش ابتدا اینکه با شماره های مستقیم شرکت تماس گرفته و با کارشناسان بخش فروش شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق واتساپ نام و مشخصات محصول مورد نیاز خود را ارسال نموده تا در کمترین زمان ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمایید.

در پایان

ترکیبات مواد شیمیایی مختلف مانند انواع اسید ها در صنعت و زندگی روزمره کاربرد های فراوانی دارند. اما با شناخت خواص این ترکیبات می توان استفاده های بهتری از آن ها داشت. در این مقاله به بررسی خواص و ویژگی ها و کاربرد هیدرو برمیک اسید و همین‌طور نحوه خرید و فروش و قیمت آن پرداختیم. مشخص شد که این ماده به دلیل خواص منحصر به فردش دارای کاربرد های ویژه ای دارد، اما در استفاده از آن باید تمام جوانب احتیاط را رعایت نمود.

 

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت مواد شیمیایی در نمایندگی مرک میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

تماس با ما
موبایل

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت