ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

سولفوسالسیلیک اسید

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

سولفوسالسیلیک اسید

86 / 100

سولفوسالسیلیک اسید یک ماده شیمیایی و با فرمول C7H6O6S است . جرم مولکولی آن 218.185g/mol می باشد. این ماده یک معرف است که به عنوان یک محلول ثابت در الکتروفورز پروتئین استفاده و کاربرد دارد. برای اطلاع از قیمت محصولات شیمیایی می توانید از سایت شرکت دانش پژوهان شیمی بازدید نمایید. این شرکت امکان خریدی مطمئن و آسان را برای شما عزیزان فراهم نموده است .

برای خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی می توانید آنالیز محصول مورد نیاز خود را از همکاران ما درخواست نمایید. برای اطمینان از محصولات شیمی  کهن و جلوگیری از سودجویی برخی شرکت نماها می توانید مقادیر کم به عنوان نمونه خریداری نموده تا در صورت اطمینان خرید خود را انجام دهید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.گ

سولفوسالسیلیک اسید

سولفوسالیسیلیک اسید یا سالیسیلات سولفونیل اورتو هیدروکسی بنزوئیک اسید، یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک ماده دارویی در درمان برخی بیماری‌های پوستی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب شیمیایی ترکیبی از سالیسیلیک اسید و سولفونیک اسید است.

سولفوسالیسیلیک اسید به عنوان یک ماده ضد التهابی، ضد باکتریایی و ضد اکسیدانی در درمان بیماری‌های پوستی مانند جوش‌های آکنه‌ای، پوستهای خشک و خارشی، قرمزی، پسوریازیس و اگزما استفاده می‌شود. این ترکیب از طریق کاهش التهاب، تسکین خارش و درمان برخی از علائم پوستی موثر است.

به طور کلی، سولفوسالیسیلیک اسید به دلیل خواص ضد التهابی و ضد باکتریایی‌اش در درمان برخی بیماری‌های پوستی مفید است. با این حال، استفاده از این ترکیب شیمیایی درمانی باید تحت نظر پزشک باشد و باید از مصرف آن برای برخی افراد با حساسیت یا مشکلات پوستی خاص پرهیز شود.

شرکت مرک آلمان (Merck) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات مرک می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.merckmillipore.com/NL/en مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات مرک  را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات مرک آلمان دسترسی پیدا کنید.گ

مشخصات سولفوسالسیلیک اسید

سولفوسالسیلیک اسید یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک ماده دارویی در درمان برخی بیماری‌های پوستی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از مشخصات سولفوسالسیلیک اسید عبارتند از:

 • فرمول شیمیایی: C7H6O4S

  Sulfosalicylic acid.

 • وزن مولکولی: 194.19 گرم بر مول
 • شکل ظاهری: پودر بلوری سفیدرنگ
 • ذوب‌نقطه: 181-183 درجه سلسیوس
 • قابلیت حل شدن: حل شدن در آب و الکل

سولفوسالسیلیک اسید به عنوان یک ترکیب شیمیایی جزو دسته بندی داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAID) قرار می‌گیرد. این ترکیب شیمیایی از طریق کاهش التهاب، تسکین خارش و درمان برخی از علائم پوستی موثر است. با این حال، استفاده از این ترکیب درمانی باید تحت نظر پزشک باشد و باید از مصرف آن برای برخی افراد با حساسیت یا مشکلات پوستی خاص پرهیز شود.

خواص سولفوسالسیلیک اسید

سولفوسالسیلیک اسید به عنوان یک ماده دارویی در درمان برخی بیماری‌های پوستی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از خواص سولفوسالسیلیک اسید عبارتند از:

 • خواص ضد التهابی: سولفوسالسیلیک اسید خواص ضد التهابی دارد و می‌تواند در درمان بیماری‌های پوستی مانند
 • جوش‌های آکنه‌ای، پسوریازیس و اگزما مفید باشد.
 • خواص ضد باکتریایی: سولفوسالسیلیک اسید خواص ضد باکتریایی دارد و می‌تواند در درمان بیماری‌های پوستی مانند
 • جوش‌های آکنه‌ای و عفونت‌های پوستی مورد استفاده قرار گیرد.
 • خواص ضد اکسیدانی: سولفوسالسیلیک اسید خواص ضد اکسیدانی دارد و می‌تواند در محافظت پوست در برابر آسیب‌های ناشی از عوامل محیطی مانند اشعه‌های UV مفید باشد.

به طور کلی، سولفوسالسیلیک اسید به دلیل خواص ضد التهابی، ضد باکتریایی و ضد اکسیدانی‌اش در درمان برخی بیماری‌های پوستی مفید است. با این حال، استفاده از این ترکیب شیمیایی درمانی باید تحت نظر پزشک باشد و باید از مصرف آن برای برخی افراد با حساسیت یا مشکلات پوستی خاص پرهیز شود.

سولفوسالیسیلیک اسید--

کاربرد سولفوسالسیلیک اسید

یکی از کاربردهای مهم این معرف شامل استفاده به عنوان ماده کلاتور فلزات و تهیه مواد فعال کننده سطحی، کاتالیزورهای آلی و مواد افزودنی گریس می باشد . استفاده از اسید Sulfosalicylic در تشخیص فلزات در محلول ها و در نمونه های حاصل از حالت جامد گزارش شده است.

ماده شیمیایی ذکر شده قبل از تجزیه و تحلیل HPLC برای میتوکسانترون و 6-مرکاپتورین در پلاسما در بارش پروتئین نمونه های پلاسما استفاده شده است. از این ماده شیمیایی برای تعیین میزان دقیق پروتئین ادرار در آزمایشات ادرار استفاده می شود. این محصول موجب رسوب پروتئین های محلول می شود که از درجه کدورت اندازه گیری می شود.

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان مواد شیمیایی صنعتی می باشد . این شرکت به عنوان یک بانک جامع مواد شیمیایی شناخته شده است. ارائه انواع مواد شیمیایی بخصوص سولفوسالسیلیک اسید با کیفیت و عالی و قیمتی مناسب در انواع گرید و بسته بندی های مختلف به متقاضیان گرامی عرضه می گردد.

پروتئین ادرار به روش اسید سولفوسالسیلیک

روش اجرائی آزمایش های پروتئین ادرار به روش پرسیپتاسیون

روش آزمایش به این شکل است که بعد از سانتریفیوژ نمونه های ادرار قسمت بالایی را به لوله دیگر که دارای همان شماره است منتقل کرده به میزان 2 تا 3 سی سی این ماده در  3%  را به آن اضافه می نماییم و بعد از 10 دقیقه و در مقابل نور معمولی و در حرارت اتاق آنرا قرائت می کنیم.

نکات ایمنی

 • موجب تحریک پوست می گردد.
 • برای چشم مضر است و باعث تحریک آن می گردد.
 • اگر بلعیده شود مضر است.
 • در صورت تماس با پوست با آب و صابون زیاد شستشو دهید.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

سولفوسالیسیلیک اسید

قیمت –  سولفوسالسیلیک اسید سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش گلیسیرین 85% کد 104091 می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

در پایان

ترکیبات مواد شیمیایی مختلف مانند انواع اسید ها در صنعت و زندگی روزمره کاربرد های فراوانی دارند. اما با شناخت خواص این ترکیبات می توان استفاده های بهتری از آن ها داشت. در این مقاله به بررسی خواص و ویژگی ها و کاربرد هیدرو برمیک اسید و همین‌طور نحوه خرید و فروش و قیمت آن پرداختیم. مشخص شد که این ماده به دلیل خواص منحصر به فردش دارای کاربرد های ویژه ای دارد، اما در استفاده از آن باید تمام جوانب احتیاط را رعایت نمود.

 

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت مواد شیمیایی در نمایندگی مرک میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت