ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

دی آمونیوم اگزالات

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

دی آمونیوم اگزالات

90 / 100

دی آمونیوم اگزالات، نمکی اگزالات با آمونیوم است (گاهی اوقات به عنوان یک مونوهیدرات). این یک نمک بی رنگ (سفید) تحت شرایط استاندارد است و بی بو و غیر فرار است. این نمک آمونیوم اسید اگزالیک است و در بسیاری از گیاهان و سبزیجات مشاهده می شود.فرم طبیعی و معدنی از اگزالات آمونیوم اگزامیت نام دارد.

در بدن مهره داران توسط متابولیسم اسید گلیوکسیلیک یا اسید اسکوربیک تولید می شود. متابولیزه نمی شود بلکه در ادرار دفع می شود. این ماده سازنده برخی از انواع سنگ کلیه است. همچنین در گوانو یافت می شود.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، و سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

دی آمونیوم اگزالات

دی آمونیوم اگزالات یک ترکیب شیمیایی است که از دونیتروژن اکساید و آمونیوم هیدروکساید تشکیل می‌شود. این ترکیب به عنوان یک ماده حساس و قابل انفجار شناخته می‌شود و به‌طور گسترده در صنایع پیروفوریک و پیروتکنیک به‌کار می‌رود. همچنین، در برخی تست‌های آزمایشگاهی نیز به‌عنوان یک ماده شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دی آمونیوم اگزالات

کاربرد دی آمونیوم اگزالات 

دی آمونیوم اگزالات به عنوان یک معرف تحلیلی و کاهش دهنده عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. از آن و سایر اگزالاتها به عنوان ضد انعقاد کننده ، برای حفظ خون در خارج از بدن استفاده می شود.

کاربرد دی آمونیوم اگزالات در آنالیز شیمیایی خاک برای استخراج آهن و آلومینیوم از مواد معدنی کریستالی ضعیف (مانند فریم هیدریت) ، آهن (II) مواد معدنی (مانند مگنتیت) و ماده آلی استفاده می شود.این نمک به عنوان یک جزء ترکیبی در تولید ترکیبات صیقل دهنده ی فلزی و مواد منفجره به کار گرفته می شود.

مشخصات دی آمونیوم اگزالات

1.01192

Supelco

di-Ammonium oxalate monohydrate

for analysis EMSURE® ACS,ISO,Reag. Ph Eur

Select a Size

250 G
1 KG

Synonym(s):di-Ammonium oxalate monohydrate, Oxalic acid ammonium salt
Linear Formula:(NH4)2C2O4 · H2O
CAS Number:6009-70-7
Molecular Weight:124.10 (anhydrous basis)
MDL number:MFCD00149694
EC Index Number:214-202-3

مشخصات دی آمونیوم اگزالات

 • 1.01192 دی آمونیوم اگزالات مونوهیدرات
 • برای تجزیه و تحلیل EMSURE® ACS,ISO,Reag. Ph Eur
 • بسته بندی
 • 250 گرم
 • 1 کیلوگرم
 • مترادف (ها): دی آمونیوم اگزالات مونوهیدرات، نمک آمونیوم اسید اگزالیک
 • فرمول خطی: (NH4)2C2O4 · H2O
 • شماره CAS:6009-70-7
 • وزن مولکولی: 124.10 (بنیاد بی آب)
 • شماره MDL: MFCD00149694
 • شماره شاخص EC: 214-202-3

مشخصات فیزیکی دی آمونیوم اگزالات 

مشخصات دی آمونیوم اگزالات به شرح ذیل می باشد:

 • فرمول : C2H8N2O4
 • جرم مولی: 124.1 گرم در مول
 • شناسه ChemSpider: 13577
 • ظاهر: جامد سفید : Cub PubChem: 14213
 • خطرات:خطر آتش زایی.

دی آمونیوم اگزالات

خوردن یا استنشاق بیش از حد غبار سبب سمیت سیستمی می شود، علائم مورد نظر آن از جمله درد در گلو، مری و معده، سفید شدن غشای مخاطی، استفراغ، نبض ضعیف، مشکلات قلبی عروقی و علائم مربوط به سیستم عصبی و عضلانی می باشد . تماس با چشم ها سبب خارش و آزردگی آن ها و تماس با پوست باعث ایحاد آزردگی و سوختگی شدید می شود.

کاربردهای صنعتی دی آمونیوم اگزالات

دی آمونیوم اگزالات یک ترکیب شیمیایی است که از اتصال دو یون آمونیوم به یک مولکول اگزالات تشکیل می‌شود. این ترکیب به صورت پودری یا کریستالی عرضه می‌شود و در صنایع مختلف به عنوان یک ماده شیمیایی اصلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کاربردها

 • در صنایع نساجی: یکی از کاربردهای اصلی دی آمونیوم اگزالات در صنایع نساجی است. این ترکیب به عنوان یک ماده افزودنی در فرآیند رنگبری و پردازش بافت‌های نساجی به کار می‌رود. دی آمونیوم اگزالات باعث ایجاد رنگ‌های پایدار و مقاوم در بافت‌های نساجی می‌شود.
 • در صنایع شیمیایی: دی آمونیوم اگزالات در صنایع شیمیایی نیز کاربردهای متعددی دارد. این ترکیب به عنوان یک ماده شیمیایی اصلی در تولید برخی از مواد شیمیایی مانند اکسالات‌ها، اگزالات‌ها و سایر ترکیبات شیمیایی استفاده می‌شود.
 • در صنایع فلزی: در صنایع فلزی نیز دی آمونیوم اگزالات مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به عنوان یک ماده فعال کننده و پایدار کننده در فرآیندهای تصفیه و آماده‌سازی سطوح فلزی مانند فلزات آهنی، آلومینیومی و غیره استفاده می‌شود.
 • در صنایع رنگ و رزین: در صنایع رنگ و رزین نیز دی آمونیوم اگزالات به عنوان یک ماده افزودنی و ایجادکننده رنگ‌های پایدار و مقاوم مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب بهبود کیفیت و ماندگاری رنگ‌ها در محصولات نهایی را فراهم می‌کند.

استفاده از دی آمونیوم اگزالات باید با احتیاط و طبق دستورالعمل‌های ایمنی انجام شود. افرادی که در صنایعی کار می‌کنند که از این ترکیب استفاده می‌کنند، باید از مواد محافظی مانند دستکش و ماسک استفاده کنند تا از تماس مستقیم با آن جلوگیری شود.

دی آمونیوم اگزالات با توجه به کاربردهای متنوع و مهمی که در صنایع مختلف دارد، یکی از ترکیبات شیمیایی حیاتی است. استفاده صحیح از این ترکیب می‌تواند به بهبود فرآیندهای صنعتی و کیفیت محصولات کمک کند.

خرید دی آمونیوم اگزالات

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید دی آمونیوم اگزالات با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهران: ارسال توسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

خرید دی آمونیوم اگزالات-

قیمت – فروش دی آمونیوم اگزالات

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش دی آمونیوم اگزالات می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت دی آمونیوم اگزالات میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت