ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

تری سدیم فسفات کد 1010890 مرک آلمان

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

تری سدیم فسفات کد 1010890 مرک آلمان

85 / 100

شرکت شیمی کهن یکی از مراکز فروش مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران است، این شرکت  آماده ارائه خدمات در حوزه  فروش تری سدیم فسفات کد 1010890 مرک آلمان با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. این محصول ساخت شرکت مرک آلمان بوده است.

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید تری سدیم فسفات کد 1010890 مرک آلمان می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیای مرک در ایران می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد. جهت کسب استعلام مواد شیمیایی می توانید به وب سایت این شرکت مراجعه کنید و با تنوع زیاد محصولات محصول مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن بدست بیاورید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است.

تری سدیم فسفات کد 1010890 مرک آلمان

تری سدیم فسفات، با نام شیمیایی Trisodium phosphate و فرمول Na3PO4، یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک ماده شیمیایی پرکاربرد در صنایع مختلف مانند صنعت غذایی، صنعت شوینده‌سازی، صنعت نساجی، صنایع آب و فاضلاب، صنعت آرایشی و بهداشتی و … به کار می‌رود.

کد 1010890 مربوط به تری سدیم فسفات با خلوص حداقل 98 درصد از شرکت مرک آلمان است. این ماده به عنوان ماده‌ای شیمیایی پرکاربرد در شیمی صنعتی به‌کار می‌رود. در صنایع غذایی، این ماده به‌عنوان یک ماده حافظه غذایی و کنترل PH مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، در صنایع شوینده‌سازی، تری سدیم فسفات به‌عنوان یک ماده شوینده و نرم‌کننده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 • در صنایع نساجی، تری سدیم فسفات به‌عنوان یک ماده کنترل کننده PH در فرآیند رنگ‌بری پارچه‌ها و به‌عنوان یک ماده کمکی در فرآیند شستشوی پارچه‌ها استفاده می‌شود.
 • در صنایع آب و فاضلاب، تری سدیم فسفات به‌عنوان یک ماده نرم‌کننده، قابلیت جذب یون‌های فلزی و تصفیه آب مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • در صنایع آرایشی و بهداشتی، تری سدیم فسفات به‌عنوان یک ماده کنترل کننده PH و نرم‌کننده در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی مانند شامپو، صابون و… استفاده می‌شود.

لازم به ذکر است که استفاده از تری سدیم فسفات در محصولات غذایی به‌عنوان ماده‌ای حافظه غذایی و کنترل کننده PH، تنها به‌صورت پیشنهادی و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشخصات تری سدیم فسفات کد 1010890 مرک آلمان

شرکت مرک آلمان (Merck) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات مرک می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.merckmillipore.com/NL/en مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات مرک  را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات مرک آلمان دسترسی پیدا کنید.

 • نام : تری سدیم فسفات
 • نام انگلیسی : Trisodium phosphate
 • Cas number : 1010-89-0
 • فرمول شیمیایی : 4PO3Na
 • شکل ظاهری : جامد سفیدپودری

تری سدیم فسفات کد 1010890 مرک آلمان دو گرید سبک و سنگین دارد. این ماده یک ترکیب معدنی می باشد. همچنین یک ترکیب شیمیایی امولسیون کننده می باشد، این ماده یک ماده قلیائی قوی با PH معادل 12 است و در آب براحتی قابل حل می باشد. این ماده در صنایع غذائی به وفور استفاده می شود.

از این ماده برای بهبود بافت پنیر و حفظ لزجت شیر و جلوگیری از جدا شدن فازآبی در شیر منجمد، استفاده می شود.  همچنین در تولیدلاستیک، شوینده ها و چاپ عکس کاربرد دارد. درپودرهای لباس شویی باعث از بین رفتن سختی آب می شود، همچنین به عنوان مواد نگهدارنده، نیز گزینه خوبی به حساب می آید، این ماده به عنوان رطوبت گیر نیز کاربرد فراوانی دارد.

تری سدیم فسفات کد 1010890 مرک آلمان

انواع تری سدیم فسفات

کاربرد صنعتی

جهت خرید تری سدیم فسفات می توانید با استفاده از کانال واتساپ محصول مورد نظر خود را درخواست داده و آن را به قیمت متناسب خریداری کنید. تری سدیم فسفات صنعتی با 12 مولکول آب تبلور ارائه می شود که در بسیاری ازصنایع ازجمله تصفیه آب – دیگ های بخار (تبخیر) – صنایع پودرهای لباس شویی و … مورد مصرف قرار می گیرد.

کاربرد خوراکی

تری سدیم فسفات خوراکی به صورت پودر سفید صدفی و کاملا خالص می باشد. این پودر کاملا خالص بسیار مناسب برای مصرف خوراکی و بهداشتی است. از این ماده خوراکی به عنوان نگهدارنده نیز مصرف می شود و در مصارف گوشت و کنسروها نیز مصرف می شود.

کاربرد در داروسازی 

تری سدیم سفات برای مصارف داروئی جهت تنظیم غلظت سرمی کلسیم، اثر بافری در تعادل اسید – باز، افزایش ترشح کلیوی یون H+ ، دفع انگل ها و داروهای ضد کرم سمی قبل یا بعد از درمان با برخی از داروهای ضدکرم ، تسهیل و جمع آوری مدفوع جهت آزمایش های انگلی استفاده می شود.

کاربرد در شوینده ها

تری سدیم فسفات به عنوان مواد شوینده، در خمیر دندان ها و برای گرفتن سختی آب ، استفاده می شود. عمده صنایع مصرف کننده این ماده شیمیایی شامل کارخانه های تولید مواد شوینده، صنایع تصفیه آب، صنایع غذایی، صنایع سرامیک سازی ، معدنی، صنایع تولید کاغذ و صنایع پتروشیمی می باشد.

نکات ایمنی 

درصورت ریختن و نشتی ماده، محل را محدود کرده و مواد ریخته شده را با وسایل مکنده جمع کنید.

تماس با چشم

در صورت تماس با چشم ، چشم را در حالی که پلک ها را باز نگه دارید و چشم را حداقل 10 دقیقه زیر آب بشویید و به دکتر مراجعه نمائید.

تماس با پوست 

در هنگام کار اگر متوجه شدید پوست دستتان با این ماده تماس پیدا کرده، دستان خود را با مقدار فراوان آب بشویید.

استنشاق

در صورت استنشاق شخص را به هوای غیرآلوده برده و او را گرم نگه دارید ، اگرمشکل تنفسی زیاد بود سریعا وی را به درمانگاه منتقل کنید.

خوردن

در صورت خوردن این ماده دهان بیمار را شسته و وی را مجبور به استفراغ نکنید، اگر شخص هوشیار بود به او مقداری آب بدهید.سپس وی را به درمانگاه برسانید.

محل نگهداری

تری سدیم فسفات در جای خشک و خنک با تهویه مناسب نگهداری شود و در زمان های طولانی در معرض رطوبت قرار نگیرد.

این مادهPH بالایی دارد ، بعد از حمل و نقل دست ها با صابون شسته شود. در زمان حمل و نقل از دستکش ایمنی استفاده شود.

تری سدیم فسفات کد 1010890 مرک آلمان

خرید و فروش تری سدیم فسفات کد 1010890 مرک آلمان

شرکت شیمی که نمایندگی مرک آلمان در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده تری سدیم فسفات کد 1010890 مرک آلمان با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت – فروش تری سدیم فسفات

شرکت شیمی کهن، یکی از بزرگترین وارد کنندگان مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی می باشد. شما می توانید جهت خرید و استعلام قیمت با تلفن های مستقیم بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان فروش در ارتباط باشید، یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول و مقدار نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت  خرید تری سدیم فسفات میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت