ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

اکسید نیکل (مرغوب)

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

اکسید نیکل (مرغوب)

81 / 100

اکسید نیکل (مرغوب) یک ترکیب شیمیایی است که شامل عنصرهای نیکل و اکسیژن می‌شود. فرمول شیمیایی آن NiO است. این ترکیب به صورت یک پودر سیاه یا قهوه‌ای رنگ باخترسالها به دست می‌آید. اکسید نیکل در بسیاری از موارد به عنوان یک مادهٔ نیمه‌رسانا و اهرم مغناطیسی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همچنین، در صنعت الکترونیک، کاتدهای باتری‌های نیکل-کادمیوم و باتری‌های لیتیوم-نیکل-منگانز از این ترکیب استفاده می‌کنند. از این ماده در تولید رنگ‌ها، لاک‌ها، و انواع دیگری از مواد شیمیایی نیز بهره‌مندی می‌شود. همچنین، به عنوان یک کاتالیزور در برخی واکنش‌های شیمیایی نیز کاربرد دارد.

اهمیت دیگر اکسید نیکل در زمینهٔ نانوتکنولوژی نیز مشاهده می‌شود، زیرا این ترکیب به عنوان یکی از مواد پایه در تولید نانوذرات نیکلی که در تحقیقات و فناوری نانو به کار می‌روند، به کار می‌رود.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران  می باشد. این مجموعه کلیه محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی را از جمله محصولات  مرک merck ، و سیگماآلدریچ ، و کلیه محصولات آزمایشگاهی و صنعتی  را به مشتریان  ارائه می دهد.

اکسید نیکل (مرغوب) چیست؟ 

فروش اکسید نیکل (مرغوب) یکی از مهمترین اکسیدهای فلزی ماده شیمیایی اکسید نیکل می باشد. که به صورت نانو ذرات بوده و به شکل پودر می باشد. این ماده شیمیایی هم با کیفیت آزمایشگاهی و تحقیقاتی و هم با کیقیت صنعتی تهیه و موجود می باشد و توسط شرکت شیمی کهن قابل عرضه می باشد.

اکسید نیکل در دو فرم نیکل (ll) اکسید با فرمول شیمیایی NiO2 و نیکل اکساید با فرمول NiO تولید شده و در بسته بندی های یک کیلو گرمی و 25 کیلوگرمی قابل خریداری می باشد.

نیکل2

ساختار اکسید نیکل (مرغوب)

اکسید نیکل (مرغوب) در دو فرم نیکل (ll) اکسید و با فرمول شیمیایی Nio2 و نیکل اکساید با فرمول NiO در صنعت موجود است . نانو ذرات اکسید نیکل از جمله مهمترین اکسیدهای فلزی است که دارای ساختار مکعبی است . شکل ذرات آن تقریبا کروی شکا می باشد و به علت ساختار ویژه و منحصر به فردی که دارد باعث کاربرد فراوان در زمینه های فتوولتاییک، کاتالیزورها، حسگرها، مواد سرامیکی و غیره شده است.

اکسید نیکل (مرغوب)(ll) به عنوان یک اکسید باز فلزی طبقه بندی شده است. چندین میلیون کیلو گرم در سال اکسید نیکل (ll) با کیفیت متفاوت عمدتا به عنوان یک واسطه در تولید آلیاژهای نیکل تولید می شوند. اکسید نیکل (مرغوب) (ll) یک کاتالیزور هیدروژناسیون چند منظوره است.

استنشاق طولانی مدت این ماده می تواند به ریه ها آسیب برساند و باعث ایجاد ضایعات و در برخی موارد ایجاد سرطان نماید.

نیمه عمر محاسبه شده لنحلال اکسید نیکل در خون بیش از 90 روز است . این ماده شیمیایی برای مدت زمان طولانی در ریه ها باقی می ماند، در انسان، اکسید نیکل به عنوان یک عامل سرطان زا دسته بندی شده و خطر ابتلا به سرطان تنفسی را افزایش می دهد.اکسید نیکل 

این محصول دارای شکل بلوری جامد می باشد و رنگ آن مشکی و سبز سدری است . میزان فلز محتوای آن حداقل 78% بوده و دارای دانسیته 6,67 g/cm3 می باشد.اکسید نیکل 

کاربردهای اکسید نیکل (مرغوب) در صنعت

از مهمترین کاربردهای نیکل اکساید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عوامل رنگ آمیزی و چسب برای مینای دندان
 • حسگرهای دما
 • کاتالیزورها
 • رنگدانه های سرامیک و شیشه
 • فیلترهای نوری فعال
 • اکسید نیکل عمدتا برای تولید آلیاژها استفاده می شود.اکسید نیکل 

 

اصول اکسید نیکل (مرغوب)

اکسید نیکل یک ترکیب شیمیایی است که از اکسیژن و نیکل تشکیل شده است. این ترکیب به صورت مسحورکننده‌ای باعث ایجاد یک ماده با ویژگی‌های منحصر به فرد می‌شود. اکسید نیکل در برخی از فرایندهای شیمیایی و فیزیکی به عنوان یک عامل کاتالیستی مؤثر عمل می‌کند.اکسید نیکل (مرغوب)

کاربردهای دیگر اکسید نیکل (مرغوب)

 • در صنعت الکترونیک
  اکسید نیکل به دلیل خواص الکتریکی مناسب خود به عنوان یک ماده کاتالیستی در تولید اجزای الکترونیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده در تولید ترانزیستورها و مدارهای الکتریکی پیچیده باعث بهبود عملکرد این اجزا می‌شود.
 • در صنعت شیمیایی
  اکسید نیکل به عنوان یک کاتالیست در فرایندهای شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، در تولید آمونیاک و هیدروژن، این ترکیب نقش مهمی در افزایش کارایی فرآیند دارد.اکسید نیکل (مرغوب)
 • در صنعت انرژی
  از اکسید نیکل در سلول‌های سوختی به عنوان یک کاتالیست برای تبدیل هیدروژن به انرژی الکتریکی استفاده می‌شود. این فناوری نه تنها باعث افزایش بهره‌وری انرژی می‌شود بلکه برای کاهش آلودگی هوا نیز موثر است.
 • خواص یکتا
  اکسید نیکل به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی خاص خود از دیگر ترکیبات مشابه متمایز می‌شود.
 • خواص مغناطیسی
  این ترکیب دارای خواص مغناطیسی قوی است و در تولید محصولات الکترومغناطیسی مانند مغناطیس‌ها و برنامه‌ریزهای مغناطیسی مؤثر است.اکسید نیکل (مرغوب)

نتیجه‌گیری

به طور کلی، اکسید نیکل به عنوان یک ترکیب شیمیایی با کاربردهای فراوان در صنایع مختلف شناخته می‌شود. از این مواد در تولید الکترونیک، صنایع شیمیایی، و سلول‌های سوختی استفاده می‌شود. خواص منحصر به فرد این ترکیب، از آن یک انتخاب مناسب در بسیاری از زمینه‌های فناوری و صنعت می‌کند.اکسید نیکل

خرید اکسید نیکل (مرغوب)

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید اکسید نیکل (مرغوب) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

خرید اکسید نیکل (مرغوب)

قیمت  فروش آزلائیک اسید کد 820116 مرک

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش اکسید نیکل (مرغوب) می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت