ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

اروزیل Aerosil

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

اروزیل Aerosil

82 / 100

اروزیل Aerosil یا فوم سیلیکا بوسیله یک فرایندهیدرولیز شعله مستمر سیلیکون تترا کلراید SiCl4 تولید می شود. اروزیل در طی این فرایند، SICl4 به فاز گاز تبدیل می شود و سپس به صورت خود به خودی و کمی در شعله اکسید هیدروژن با آب تشکیل شده به صورت متوسط واکنش داده می شود تا دی اکسیدسیلیکون مورد نظر تولید شود.دی اکسید سیلیکون کلوئیدی به عنوان یک گاز مایع برای بهینه سازی جریان پودر از اولین روزهای فشرده سازی مستقیم استفاده شده است. اروزیل ذرات فوم کوچک سیلیکا (کت) بزرگتر از ماده افزودنی و ذاتی را ایجاد می کند و موجب کاهش نیروهای جاذبه ای بین آنها می شود.

اروزیل 200ثبت نام شده KECl (کره) است. یک فوم سیلیکا هیدروفیل با مساحت خاص 200 m2/g است.

مشخصات اروزیل Aerosil

[table id=54 /]

images 19

کاربرد اروزیل 200

 • رنگ ها و پوشش ها
 • رزین های پلی استر غیر اشباع، رزین های لمینیت و ژل پوشش
 • HTV و RTV-2K  لاستیک سیلیکون
 • چسب و مهر و موم
 • جوهر چاپ
 • ترکیبات کابل و ژل کابل
 • حفاظت از گیاه

خواص اروزیل 200

 • کنترل رئولیسم و تیکستروپیک سیستم های مایع، گیرنده ها، پلیمرها و غیره
 • به عنوان عامل ضد انحلال، ضخیم شدن و ضد انقباض استفاده می شود.
 • تقویت لاستیک سیلیکونHTV و RTV-2K
 • بهبود جریان آزاد و خصوصیات ضد سایش پودرها

ایمنی استفاده – بسته بندی و ذخیره سازی

توصیه می کنیم قبل از استفاده از محصول، به اطلاعات ایمنی بپردازید. اروزیل 200 درکیسه چند لایه 10 کیلو گرمی عرضه می شود که محصول را در ظروف بسته تحت شرایط خشک و برای محافظت ازمواد فرار نگهدارید. اروزیل 200 باید در ظرف 2 سال پس از تولید استفاده شود.

هنگامی که هری کلاپفر، شیمیدانی در Degussa AG ، پیشینیان منطقه کسب و کار شیمی، یک فرایند برای ساخت یک سیلیکا فوق العاده خوب در سال 1942 را اختراع کرد، او نمی دانست که این اولین فصل از داستان موفقیت فوق العاده ای است که هنوز ادامه دارد تا امروز .سیلیکا، که تحت نام تجاری اروزیل Aerosil از سال 1943 به بازار عرضه شده است، در حال حاضر در تعداد زیادی از انواع و به تقریبا 100 کشور در سراسر جهان عرضه می شود.

Kloepfer در ابتدا این ماده را به عنوان جایگزینی برای کربن سیاه به عنوان یک پرکننده تقویت کننده برای لاستیک اتومبیلتوسعه داد.Kloepfer  پیشرفت خود را در سال 1942 انجام داد. او هیدرولیز با درجه حرارت بالا را تولید کرد، که باعث ساختسیلیکا بسیار خوب ذره شد. درهمان سال Degussa نخستین اختراع برای این فرایند را به دست آورد، شروع به تولیدصنعتی اروزیل 200 درسال 1944 کرد.

ازآن زمان محصول به طور مداوم توسعه یافته است و بسیاری ازانواع جدید به محدوده محصول اضافه شده است. اروزیل Aerosil در حال حاضر برای بهبنه سازی محصولات در بسیاری از بخش های مختلف صنعت از لاستیک ها به داروها استفاده می شود.به عنوان مثال خواص مواد را درمحصولات  لاستیکی فنی بهبود می بخشد، جریان طیف وسیعی ازپودرها را بهبود می بخشد، لاک ها را در برابر خراش ها سخت می کند، خواص جریان خمیردندان رایهینه می کند و حتی می تواند به عنوان یک جلادهنده برای میکروچیپ ها استفاده شود.

قیمت – فروش اروزیل Aerosil

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (مرک آلمان)و صنعتی از جمله اروزیل Aerosil  می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت اروزیل Aerosil میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت