ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

اتیل آمونیوم کلراید کد 800874

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

اتیل آمونیوم کلراید کد 800874

89 / 100

اتیل آمونیوم کلراید کد 800874 به انگلیسی ( Ethylammonium chloride )به فرمول C2H8ClN یک ماده ی ارگانیک است، به شکل جامد سفید رنگ بوده این ماده عمدتا برای سنترهای اورگانیک مورد استفاده قرار میگیرد.

وابستگی دما ساختار اتیل آمونیوم کلراید MERCK توسط آزمایشگاه پراش پودر اشعه X به صورت موازی آزمایشگاهی مورد بررسی قرار گرفته است. یک انتقال چند شکل از یک فاز LT مونوکلینیک به یک فاز HT چهار قطبی در 358 K. مشاهده شده است. چنین تحولاتی دارای ویژگی بازسازی است. گسترش حرارتی هر دو پلیمر به عنوان یک نتیجه از سازمان آنها از طریق یک شبکه تعامل ناهمسانگرد کوچک و ناپایدار است.

اتیل آمونیوم کلراید کد 800874 یکی از مواد شیمیایی پر فروش مجموعه شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. برای خرید این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق فروشگاه‌های شیمیایی آنلاین معتبری نیز مانند Merck و Labchem به دنبال این ماده بگردید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

اتیل آمونیوم کلراید کد 800874

اتیل آمونیوم کلراید کد مرک 800874 یک ترکیب شیمیایی است که در علوم شیمی به کار می‌رود. این ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی C2H5NH3Cl و وزن مولکولی 95.53 گرم بر مول دارای یک گروه آمونیوم (NH4+) و یک گروه اتیل (C2H5) است.

اتیل آمونیوم کلراید به عنوان یک ماده میانجی در تولید برخی از داروها، مواد افزودنی، پودرهای آتش نشان و ترکیبات مورد استفاده در تصفیه آب و فاضلاب استفاده می‌شود. همچنین، این ترکیب در تولید مواد شیمیایی، مثل رنگ‌ها و پلاستیک‌ها نیز به کار می‌رود.

همچنین، اتیل آمونیوم کلراید به عنوان یک ماده ضد یخ و ضد یخ زدایی نیز استفاده می‌شود. این ترکیب به عنوان یک ماده جذب کننده رطوبت نیز در محیط‌هایی که نیاز به حفظ رطوبت دارند، مانند بسته‌بندی غذاها، به کار می‌رود.

به عنوان یک ترکیب شیمیایی، مصرف اتیل آمونیوم کلراید باید تحت نظر متخصصان صنعتی و پزشکی باشد و احتیاط‌های لازم در مورد ایمنی و سلامتی باید رعایت شود.اتیل آمونیوم کلراید کد 800874

مشخصات اتیل آمونیوم کلراید کد 800874

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.اتیل آمونیوم کلراید کد 800874

8.00874
Sigma-Aldrich

اتیل آمونیوم کلراید کد 800874-minEthylammonium chloride

for synthesis
Synonym(s):Ethylammonium chloride, Ethylamine hydrochloride
Empirical Formula (Hill Notation):C2H8ClN
CAS Number:557-66-4
Molecular Weight:81.54
MDL number:MFCD00012885
EC Index Number:209-182-8

خواص اتیل آمونیوم کلراید کد 800874

 • سطح کیفیت: 200
 • فرم: کریستال ها
 • قدرت: >3200 mg/kg LD50 خوراکی (رت)
 • mp: 107-108 درجه سانتیگراد
 • دمای ذخیره سازی: 2-30 درجه سانتی گراد
 • InChI
  1S/C2H7N.ClH/c1-2-3;/h2-3H2،1H3;1H
 • کلید InChI
  XWBDWHCCBGMXKG-UHFFFAOYSA-N

مشخصات فیزیکو شیمیایی اتیل آمونیوم کلراید کد 800874

مشخصات فیزیکو شیمیایی اتیل آمونیوم کلراید با کد مرک 800874 عبارتند از:

 • فرمول شیمیایی: C2H5NH3Cl
 • وزن مولکولی: 95.53 گرم بر مول
 • شکل ظاهری: جامد سفید بدون بو
 • دمای ذوب: 197-201 درجه سلسیوس
 • دمای جوش: 240 درجه سلسیوس
 • چگالی: 1.07 گرم بر سانتی‌متر مکعب در دمای 25 درجه سلسیوس
 • حلالیت در آب: قابل حل در آب

اتیل آمونیوم کلراید یک ترکیب شیمیایی پایدار است که در شرایط خشک و خنک به خوبی محافظت می‌شود. به عنوان یک ترکیب شیمیایی، مصرف این ترکیب باید تحت نظر متخصصان صنعتی و پزشکی باشد و احتیاط‌های لازم در مورد ایمنی و سلامتی باید رعایت شود.اتیل آمونیوم کلراید کد 800874

کاربرد اتیل آمونیوم کلراید کد 800874

خواص ساختاری یک مخلوط آب اتیل آمونیوم کلراید MERCK آب در شرایط محیط نیز با استفاده از یک رویکرد یکپارچه ، که ترکیبی از اندازه گیری پراش اشعه X و شبیه سازی دینامیک مولکولی با هر دو مدل آب SPC / E و TIP5P است ، مورد بررسی قرار گرفت. با پالایش یک پتانسیل تعامل واحد ، توافق بسیار خوبی بین الگوهای پراش نظری و تجربی به خصوص در مورد شبیه سازی TIP5P حاصل شد.

یک رفتار ساختاری پیچیده که در آن کاتیونها و آنیونها پوسته هیدراسیون کاملاً بسته از خود را ندارند ، برجسته شده است. در مقابل ، “جفت های یونی مشترک با حلال” تشکیل می شوند ، که در آن یک یا چند مولکول آب به عنوان پلی بین یون های کلرید و اتیل آمونیوم عمل می کنند. علاوه بر این ، یک همبستگی قوی بین آب و آب یافت می شود، نشان می دهد که مولکول های آب موجود در مخلوط تمایل به جمع شدن و تشکیل خوشه های آب دارند.اتیل آمونیوم کلراید کد 800874

 • برای سنتز های آلی مورد استفاده قرار میگیرد.
 •  جهت توسعه زنجیره ها.
 •  قابلیت جلوگیری از اشتعال.
 • اسم دوم: Ethylamine hydrochloride
 • فرمول: C2H8ClN
 • C A S NUMBER :557-66-4
 • مولار: 81.54 g/mol
 • قابلیت محلول شدن: (20 °C) soluble
 • درجه ذوب:107  – 108 °C
 • مترادف: اتیلامین هیدروکلراید ، کلرید اتیل آمونیوم.

اتیل آمونیوم کلراید کد 800874 – نمایندگی مرک آلمان در ایران

شرکت شیمی کهن نماینده رسمی از نمایندگی مرک آلمان در ایران می باشد که در زمینه محصولات مرک از جمله اتیل آمونیوم کلراید کد 800874 مرک آلمان، فعالیت گسترده ای دارد. نمایندگی شرکت MERCK مرک آلمان با نام گروه MERCK GROP به عنوان نمایندگی اصلی فروش محصولات شناخته می شود.

نمایندگی شرکت MERCK مرک آلمان، یک شرکت چندملیتی است. بزرگترین تولید کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی و محیط کشت های میکروبی دردنیا میباشد. در قرن هفدهم میلادی و در سال ۱۶۶۸ در کشور آلمان تاسیس شد.  قدمت ۳۵۰ ساله خود می توان گفت قدیمی ترین شرکت دارویی جهان می باشد.  یکی از محصولات آن آمونیوم کلراید کد 800874 مرک آلمان

کد:  مرک آلمان 800874
بسته بندی: 50 گرمی*250 گرمی*1 کیلویی*
CAS : 557-66-4 می باشد.

اتیل آمونیوم کلراید کد 800874-min

فعالیت های شرکت مرک

نمایندگی شرکت MERCK مرک آلمان، در مسیرگسترش و توسعه فعالیتهای خود، در زمینه فرآورده های مختلف شیمیایی دارویی، تجهیزات آزمایشگاهی و سایر موارد مربوط گام برداشته است. به طوری که کاتولوگ سال ۱۸۶۰ میلادی این شرکت ۸۰۰ محصول اختصاصی را دربر داشته. در حال حاضر،ده هزار ماده شیمیایی آزمایشگاهی مرک و بیش از ۴۰ هزار محصول تخصصی در شرکت مرک MERCK تولید می شود. این کار چشم گیرا با مجموعه ای قریب به ۲۵هزار نفر امکان پذیر گشته است .

امروزه نام شرکت MERCK یکی از معتبرترین و مشهورترین مجموعه های فعال در عرصه بین الملل تولید مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک و دارویی است. اگرچه نمایندگی شرکت MERCK مرک آلمان،بزرگترین شرکت دارویی جهان نیست.

برند نمایندگی MERCK مرک آلمان

برند نمایندگی MERCK مرک آلمان در سال ۱۶۶۸،فردیش ژاکوب مرک، داروخانه انگل (Engel) را در آلمان خریداری کرد.با گذشت زمان نمایندگی شرکت MERCK مرک، مواد شیمیایی خالصی را تهیه کرد.و اولین فرایندهای بیوتکنولوژی در این زمینه آغاز شد. مرک این مواد را به فروش می رساند و در نتیجه این کار به طور رسمی وارد بازار شد .
زمینه اصلی فعالیت نمایندگی شرکت MERCK مرک:

 • مواد شیمیایی
 • دارویی
 • علوم زیستی
 • دارو سازی
 • بیوتکنولوژی
 • لوازم بهداشتی -آرایشی -پلاستیکی

فروش مواد شیمیایی مرک آلمان

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی  آزمایشگاهی بخصوص محصولات نمایندگی (مرک آلمان ) از جمله  اتیل آمونیوم کلراید کد 800874 مرک آلمان، می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. جهت محصولات بیشتر و استعلام سریع قیمت اتیل آمونیوم کلراید کد 800874 مرک آلمان، میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

محصولات مشابه

اتیل آمونیوم کلراید کد 800874-min

خرید و فروش اتیل آمونیوم کلراید کد 800874

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید ایزولوسین   با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت – اتیل آمونیوم کلراید کد 800874

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش ترومبین از پلاسمای گاو می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت فروش مواذ شیمیایی از جمله اتیل آمونیوم کلراید کد 800874 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت