ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

اتفون (Ethephon)

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

اتفون (Ethephon)

86 / 100

اتفون (Ethephon) یک تنظیم کننده رشد گیاهی است که برای ترویج رسیدن میوه، ریزش، القای گل و سایر واکنش ها استفاده می شود. Ethephon برای استفاده در تعدادی از محصولات غذایی، خوراک و محصولات غیرغذایی، انبارهای گلخانه ای و گیاهان زینتی مسکونی در فضای باز ثبت شده است، اما عمدتاً روی پنبه استفاده می شود.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

اتفون (Ethephon) کد c0143

Ethephon (2-Chloroethylphosphonic acid)، یک تنظیم کننده رشد گیاهی که به طور گسترده استفاده می شود و باعث ایجاد منظره و باردهی می شود، ممکن است برای مطالعه خواص آن به عنوان یک تنظیم کننده رشد گیاه، عامل فسفریله کننده و به عنوان یک مهارکننده بوتیریل کولین استراز استفاده شود. اتفون ممکن است به عنوان یک ترکیب مرجع در روش های طراحی شده برای تشخیص اتفون در مواد بیولوژیکی استفاده شود.

بسته بندی:
100، 500 میلی گرم در بطری شیشه ای
1 گرم در بطری شیشه ای

C0143

Sigma-Aldrich

Ethephon

اتفون (Ethephon)≥96% (titration)

Synonyme(s):

2-Chloroethylphosphonic acid, Ethephon
Formule linéaire:ClCH2CH2P(O)(OH)2
Numéro CAS:16672-87-0
Poids moléculaire:144.49
Beilstein:1751208
Numéro EC:240-718-3
Numéro MDL:MFCD00002142
ID de substance PubChem:24892237
NACRES:NA.25

خصوصیات اتفون (Ethephon)

 • : 100Niveau de qualité
 • Essai / دوز:≥96٪ (تیتراژ)
 • فرم:جامد
 • 70-72 درجه سانتیگراد (لیتر):Pf
 • برنامه های کاربردی: کشاورزی
 • دما ذخیره سازی:2-8 درجه سانتی گراد
 • فرمول مولکولی C2H6ClO3P
  مترادف ها
  ETHEPHON
 • 16672-87-0
 • 2-کلرواتیل فسفونیک اسید
 • (2-کلرواتیل) فسفونیک اسید
 • اترل

اتفون (Ethephon)....

کاربرد اتفون (Ethephon)

Ethephon پرکاربردترین تنظیم کننده رشد گیاه در این کلمه است. این توسط Rhône-Poulenc (Bayer Crop Science) تولید می شود. پس از متابولیسم گیاه، به اتیلن تبدیل می‌شود، تنظیم‌کننده قوی رشد و بلوغ گیاه. این گیاه اغلب بر روی گندم، قهوه، تنباکو، پنبه و برنج استفاده می شود تا به میوه گیاه کمک کند زودتر به بلوغ برسد.
پنبه مهمترین کاربرد تک محصولی برای اتفون است. در طی یک دوره چند هفته ای شروع به باردهی می کند و برای تسهیل و بهبود کارایی برداشت برنامه ریزی شده، برگ زدایی را افزایش می دهد. Ethephon همچنین به طور گسترده توسط تولید کنندگان آناناس برای شروع رشد تولیدمثلی آناناس استفاده می شود. Ethephon همچنین بر روی میوه های آناناس سبز بالغ اسپری می شود تا آنها را برای برآورده ساختن نیازهای بازاریابی محصول برآورده کند. سمیت اتفون در واقع بسیار کم است و هر اتفونی که روی گیاه استفاده شود خیلی سریع به اتیلن تبدیل می شود.

بانک اطلاعاتی

Toxin and Toxin Target (T3DB)
Ethephon یک محصول طبیعی است که در جینکو بیلوبا با اطلاعات موجود یافت می شود.

LOTUS – پایگاه داده وقوع محصولات طبیعی
(2-کلرواتیل)فسفونیک اسید یک ترکیب اسید فسفونیک است که دارای یک جایگزین 2-کلرواتیل متصل به اتم P است. به عنوان یک تنظیم کننده رشد گیاه نقش دارد.

ویژگی های عملکردی اتفون

Ethephon تنظیم کننده رشد گیاه است. این گیاه دارای اثرات فیزیولوژیکی بهبود ترشح هورمون ، تسریع در پیری ، افتادن ، رسیدن و رشد گلها است. تحت شرایط خاص ، اتفون نه تنها می تواند خود اتیلن را آزاد کند بلکه باعث تولید گیاهان برای تولید اتیلن می شود. اتیلن برای تقویت بلوغ زودرس پنبه ، تمرکز گربه ها و بهبود درجه استفاده می شود. همچنین می توان از آن برای تسریع در رسیدن انبه ، گوجه فرنگی ، برنج زودرس ، تنظیم گلدهی آناناس ، تحول جنسی گلهای خیار و خربزه ، دلپذیری گندم ، رنگ آمیزی سیب و نارنج و غیره استفاده کرد.

{0}. نحوه استفاده از اتفون

Ethephon بطور عمده اسپری می شود ، همچنین می تواند با دانه ها و دانه های خیس شده مخلوط شود.

{0}. از فن آوری اتفون استفاده کنید

(1). تنظیم رشد ، بهبود کیفیت و افزایش عملکرد

برنج:

محلول اتیفون 250-500mg / L یک بار در چهار دوره برگ و شش برگ را اسپری کنید ، که می تواند ارتفاع گیاهچه را حدود 1}}} reduce کاهش دهد. این می تواند به طور مؤثر جلوگیری و کنترل سقط جنین پس از کاشت ، ترویج رشد زودرس ریشه ، جوان سازی سریع ، زود رساندن خاک و سایر موارد ، جلوگیری از قرار گرفتن گیاه در دوره بعدی را انجام دهد و تأثیر قابل توجهی در تولید داشته باشد.

ذرت:

سم پاشی گیاه با 6-7 5 g / 667 m {{3} solution محلول اترل می تواند باعث توسعه سیستم ریشه شود ، نقش قطب کوتاه و قطب قوی را تقویت کند ، تهویه و انتقال نور در مزرعه ، بلوغ زودرس و افزایش بازده را افزایش می دهد.

درخت لاستیکی:

گیاه را با محلول اتیفون 2000-3000mg / L اسپری کنید تا از قبل برگ آن ریخته شود و از کپک پودری خودداری کنید. روکش با محلول اتیفون} 1} can can می تواند ویسکوزیته لاتکس را کاهش دهد ، از انسداد لوله شیر جلوگیری کند ، تولید چسب را سرعت ببخشد و تولید را افزایش دهد.

اتفون (Ethephon)....

فروش اتفون (Ethephon)

جهت اتفون (Ethephon) ، سیگما ، الدریچ ، ساپلکو با خلوص بالا و نیز دریافت قیمت خرید اتفون (Ethephon) میتوانید از طریق سیستم های تماس با ما اقدام نمایید ، همچنین فروش اتفون (Ethephon) تولید شرکت های هندی و چینی و کره ای با خلوص بالا در حجم های متنوع توسط این گروه تجاری صورت میپذیرد. ارسال محصول اتفون (Ethephon) جهت تمام نقاط کشور توسط شرکت شیمی کهن صورت گرفته و از طرق مختلف قابل ارسال میباشد.

بیشتر بخوانید: هیدروکلراید تیامین

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مششخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

خرید و فروش اتفون (Ethephon) سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده  اکسید دوتریوم سیگما آلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک خرید بتانین سیگما آلدریچ

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل کالا چی.

قیمت خرید اکسید دوتریوم سیگما آلدریچ

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

بیشتر بخوانید: کربونیل سیانید 3-کلروفنیل هیدرازون

اطلاعات خرید اتفون (Ethephon) سیگما آلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید اتفون (Ethephon) می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، مواد سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشیاتفون (Ethephon) کشور ارائه داده است.خرید اکسید دوتریوم

قیمت –  اتفون (Ethephon)

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش اتفون (Ethephon)می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید اکسید دوتریوم

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.خرید تیونیل کلرید سیگما آلدریچ

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت