ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

آب اکسیژنه Hydrogen peroxide solution 30%کد108597

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

آب اکسیژنه Hydrogen peroxide solution 30%کد108597

84 / 100

آب اکسیژنه Hydrogen peroxide solution 30%کد108597 با غلظت 30% با شماره کد 108597، یک محلول شیمیایی است که شامل 30 درصد هیدروژن پراکسید (H2O2) و 70 درصد آب می‌شود. این محلول به عنوان یک اکسید کننده قوی و ضدعفونی‌کننده در موارد مختلف استفاده می‌شود. ممکن است برای صنایع مختلف، بهداشت و درمان، یا حتی در آزمایشگاههای علمی استفاده شود.

توجه داشته باشید که برای استفاده از این نوع محلول‌ها، باید دقیقاً به دستورالعملها و ایمنی‌های مرتبط با استفاده از مواد شیمیایی توجه شود.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

آب اکسیژنه Hydrogen peroxide solution 30%کد108597

آب اکسیژنه Hydrogen peroxide solution 30%کد108597 یک اکسید کننده متداول است که به عنوان سفید کننده استفاده می شود .هیدروژن پراکسید ساده ترین پراکسید است . به دلیل خاصیت ضد عفونی کننده در پانسمان زخمهای عفونی  استفاده می شد .ولی امروزه به دلیل آسیبی که به بافتهای مجاور وارد می کند دیگر در پانسمان استفاده نمی شود.گاهی فقط برای ضد عفونی لوازم و سطوح استفاده می شود.

آب اکسیژنه برای حذف مواد آلی و معدنی که موجب فاسد شدن استخر می شود بکار می رود .بطور وسیعی در صنایع مختلف جهت گند زدایی و یا رنگ بری استفاده می شود. هیدروژن پراکسید  از خانواده پراکسید ها است، پراکسید ها ترکیباتی اند تشکلیل شده از یک پیوند یگانه  اکسیژن می باشد.

شما در این متن می توانید با آب اکسیژنه Hydrogen peroxide solution 30%کد108597 اطلاعات مورد نیاز خود را بدست بیاورید.

آب اکسیژنه چیست؟

آب اکسیژنه، به محلولی اطلاق می‌شود که حاوی اکسیژن محلول در آب است. این محلول معمولاً به عنوان “آب اکسیژنه” یا “آب اکسیژنه شده” نیز شناخته می‌شود. فرآیند آب اکسیژنه‌سازی به معمولیت اکسیژن به آب اضافه کردن به منظور افزایش میزان اکسیژن موجود در آب برای مصرف انسان یا حیات دریا استفاده می‌شود.

از مزایای آب اکسیژنه می‌توان به افزایش سطح اکسیژن در آب، کمک به جلوگیری از مشکلات تنفسی ماهیان و دیگر موجودات زنده آبی، حمایت از فرآیندهای زیستی در محیط زیست آبی، و ایجاد شرایط بهتر برای زندگی دریاچه‌ها، استخرها یا محیط‌های دیگر اشاره کرد.آب اکسیژنه Hydrogen peroxide solution 30%کد108597

از طرف دیگر، استفاده از آب اکسیژنه ممکن است به عنوان یکی از راهکارهای مدیریت زیست‌محیطی در مواجهه با مشکلات زیست محیطی مرتبط با کاهش سطح اکسیژن در آبها مورد استفاده قرار گیرد.

آب اکسیژنه Hydrogen peroxide solution 30%کد108597

مشخصات آب اکسیژنه Hydrogen peroxide solution 30%کد108597

شرکت مرک آلمان (Merck) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات مرک می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.merckmillipore.com/FR/fr مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات مرک دسترسی پیدا کنید.

1.08597

SAFC

Hydrogen peroxide

30%, stabilized, EMPROVE® ESSENTIAL, Ph. Eur., BP, USP

Synonym(s):Hydrogen peroxide solution, Perhydrol
Empirical Formula (Hill Notation):H2O2
CAS Number:7722-84-1
Molecular Weight:34.01
Beilstein:3587191
MDL number:MFCD00011333

108597

کاربرد آب اکسیژنه

آب اکسیژنه یک محلول شیمیایی است که حاوی اکسیژن حل شده در آب است و در موارد مختلف به کار می‌رود. برخی از کاربردهای آب اکسیژنه عبارتند از:

مصارف پزشکی:

برای تعدیل سطح اکسیژن در خون.
در برخی عملیات جراحی و درمان‌های تنفسی.آب اکسیژنه Hydrogen peroxide solution 30%کد108597

استفاده در آب‌زیان:

در استخرها یا محیط‌های آبی برای افزایش میزان اکسیژن در آب و حمایت از زندگی موجودات آبی.

صنایع غذایی:

در برخی صنایع غذایی به عنوان یک مواد اکسید کننده و ضدعفونی‌کننده.
تصفیه آب:

برای افزایش سطح اکسیژن در آبها و بهبود شرایط زیست محیطی محیط‌های آبی.

صنعت الکترونیک:

در برخی فرآیندهای تولید مدارهای الکترونیک برای پاک‌سازی سطوح.

تصفیه و ضدعفونی:

در برخی موارد به عنوان یک ماده ضدعفونی برای تمیز کردن سطوح و جلوگیری از عفونت‌ها.
صنعت نساجی:

برای سفیدکردن و روشن کردن بافت‌ها و الیاف نساجی.آب اکسیژنه Hydrogen peroxide solution 30%کد108597

صنعت کاغذسازی:

در برخی فرآیندهای کاغذسازی به عنوان یک مواد اکسید کننده.
توجه داشته باشید که برای هر کاربرد خاص، ممکن است غلظت و شرایط استفاده متفاوت باشند، و ایمنی و دستورالعملهای مربوط به هر کاربرد باید رعایت شوند.آب اکسیژنه Hydrogen peroxide solution 30%کد108597

انواع آب اکسیژنه

 • ماده ای تلخ مزه بیرنگ و بی بو است،خاصیت اسیدی ضعیف دارد و اکسید کننده بسیار قوی می باشد.
 • این ماده خالص یک مایع ناروان است و به سختی میتوان آنرا تهیه کرد.
 • تجزیه این ماده باعث ایجاد رادیکال های آزاد OH می­کند .
 • به مرور آب اکسیزنه به شکل زیر تجزیه و تبدیل به آب و اکسیژن می گردد.

2H2O2  –>  O2 + 2H2

 • این موضوع باعث خاصیت اکسید کندگی قوی می­­شود که میتواند مواد آلی و معدنی را اکسید کند.
 • در صنایع برای رنگ بری و گند زدایی از این ماده استفاده می­کنند.
 • اگر مدت زیادی انبار شود ؛تجزیه شده و به آب و اکسیژن  تبدیل می­شود.
 • این عمل در محیط بازی سریع تر رخ می­دهد.آب اکسیژنه Hydrogen peroxide solution 30%کد108597


انواع آب اکسیژنه

هیدروژن پراکسید چیست ؟

پراکسید هیدروژن (H2O2) یک ترکیب شیمیایی است که از دو اتم هیدروژن و دو اتم اکسیژن تشکیل شده است. این مایع آبی کم رنگ است که کمی چسبناکتر از آب است. پراکسید هیدروژن کاربردهای مختلفی هم در کاربردهای صنعتی و هم در زندگی روزمره دارد. در اینجا چند نکته کلیدی در مورد پراکسید هیدروژن وجود دارد:آب اکسیژنه Hydrogen peroxide solution 30%کد108597

 • ساختار شیمیایی: مولکول دارای ساختار ساده ای است که از دو اتم هیدروژن تشکیل شده است که به دو اتم اکسیژن پیوند دارند. دارای فرمول شیمیایی H2O2 است.
 • خواص: پراکسید هیدروژن یک اکسید کننده قوی است و می تواند به عنوان سفید کننده، ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده عمل کند. این یک ترکیب نسبتا ناپایدار است که در طول زمان به آب و اکسیژن تجزیه می شود.

موارد استفاده متداول:

سفید کننده: به عنوان یک ماده سفید کننده برای مو، منسوجات و کاغذ استفاده می شود.
ضد عفونی کننده: به دلیل خاصیت ضد عفونی کنندگی، اغلب برای تمیز کردن زخم ها استفاده می شود.
تصفیه آب: در برخی موارد، از آن برای تصفیه آب برای از بین بردن باکتری ها و سایر آلاینده ها استفاده می شود.
پیشران موشک: به صورت غلیظ می توان از آن به عنوان پیشران موشک استفاده کرد.
غلظت: پراکسید هیدروژن معمولاً در غلظت‌های مختلف موجود است و پراکسید هیدروژن 3 درصد یک غلظت رایج برای مصارف خانگی است. غلظت های بالاتر برای مقاصد صنعتی در دسترس است.آب اکسیژنه Hydrogen peroxide solution 30%کد108597

اقدامات احتیاطی: پراکسید هیدروژن غلیظ می تواند خورنده باشد و باید با احتیاط از آن استفاده کرد. می تواند باعث تحریک پوست شود و در صورت بلعیدن می تواند مضر باشد. باید در جای خنک و تاریک در ظرفی در بسته نگهداری شود.

ذکر این نکته ضروری است که “Merck” یک شرکت دارویی، شیمیایی و علوم زیستی است. اگر به “Hydrogen Peroxide Merck” اشاره می کنید، می تواند نشان دهنده محصول یا فرمول خاصی باشد که توسط شرکت ارائه شده است. اگر جزییات یا سوالات دقیق تری دارید، در صورت تمایل اطلاعات تکمیلی را ارائه دهید.

جهت مشاهده محصول و آنالیز کلیک کنید.

موارد کاربرد آب اکسیژنه

 • شستشو جراحات
 • از اب اکسیژنه می توان برا شستشو و ضد عفونی جراحات سطحی استفاده نمود .در این صورت فرمول توصیه شده باید حداکثر %5 باشد.آب اکسیژنه Hydrogen peroxide solution 30%کد108597
 •  سفید کردن لباس ها :
 • آب اکسیژنه می تواند جایگزین مناسبی برای سفید کننده های شیمیایی باشد ،برای از بین بردن لک ها بسیار موثر است.
 • درمان قارچ های پا:
 • توصیه می­شود برای قارچ های مکرری که درناحیه کف پا و انگشتان رخ می­دهد از این ماده استفاده شود.
 • درخشندگی موها:
 • بسیاری از محصولات مراقبت از موها حاوی این ماده هستند،البته استفاده زیاد تاثیرات مطلوبی ندارد.
 • شستشو دهان و لثه ها :
 • استفاده از آب اکسیژنه به عنوان محلول شستشوی دهان و دندان بسیار موثر و مقرون به صرفه است .
 • آب اکسیژنه می تواند به درمان موثر التهابات لثه و عفونت های گلو نیز کمک کند . و برای رفع التهابات توصیه می شود از حالت خاص آن استفاده کرد اما در صورت غرغره کردن باید با نصف مقدار آب مخلوط شده و چند ثانیه بیشتر طول نکشد.

خرید آب اکسیژنه Hydrogen peroxide solution 30%کد108597

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید آب اکسیژنه Hydrogen peroxide solution 30%کد108597 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

خرید آب اکسیژنه Hydrogen peroxide solution 30%کد108597

قیمت  فروش آب اکسیژنه Hydrogen peroxide solution 30%کد108597

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش آب اکسیژنه Hydrogen peroxide solution 30%کد108597 می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.خرید اسید لوریک

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت) 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت