ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

Triazolam کد T9772 سیگماآلدریچ

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

Triazolam کد T9772 سیگماآلدریچ

89 / 100

Triazolam کد T9772 سیگماآلدریچ ساخت شرکت سیگمآالدریچ است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خریدTriazolam کد T9772 سیگماآلدریچ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیای مرک در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد

Triazolam کد T9772 سیگماآلدریچ

Triazolam کد T9772 سیگماآلدریچ یکی از مواد شیمیایی سیگماآلدریچ می باشد. شیمی کهن نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگمآالدریچ در تهران را دارد. برای خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی زمانی در حدود 2 تا 3 ماه صرف واردات سفارشی می شد. اما این شرکت با واردات خود و دپو توانسته خواسته مشتریان خود را برآورده نماید. امیدواریم بتوانیم با ارائه بهترین خدمات شما را در رساندن به اهدافتان یاری نماییم.

مسولیت سوء استفاده نسبی تریازولام:
ارزیابی تجربی در حیوانات و انسان .
بررسی های علوم اعصاب و زیست رفتاری (01/01/1985)
PMID2858078

مشخصات Triazolam کد T9772 سیگماآلدریچ

T9772

Sigma-Aldrich

TriazolamTriazolam کد T9772 سیگماآلدریچ

Synonym(s):
8-Chloro-6-[2-chlorophenyl]-1-methyl-4H-[1,2,4]triazolo[4,3-a][1,4]benzodiazepine
Empirical Formula (Hill Notation):
C17H12Cl2N4
CAS Number:
Molecular Weight:
343.21
EC Number:
MDL number:
PubChem Substance ID:
NACRES:
NA.7

چکیده Triazolam کد T9772 سیگماآلدریچ

مسئولیت سوء مصرف دارو یک عملکرد مثبت و تعاملی از اثرات تقویت کننده و نامطلوب دارو است . مسئولیت سوء مصرف نسبی بنزودیازپین خواب آور، تریازولام، بحث برانگیز بوده است. این مقاله مطالعات حیوانی و انسانی مرتبط با مسئولیت سوء مصرف نسبی آن را بررسی می کند، از جمله داده های مربوط به مشخصات دارویی، اثرات تقویت کننده، علاقه، سرعت شروع، اثرات محرک متمایز، اثرات ذهنی، وابستگی فیزیولوژیکی، بازگشت مجدد و بی خوابی صبح زود، اضطراب تولید شده از دارو، مرگ بار، در مصرف بیش از حد، اختلال روانی حرکتی، تداخل با اتانول، فراموشی پیشرونده، اختلال در آگاهی از اثر دارو، و سایر اختلالات روانی و رفتاری.

نتیجه گیری می شود که مسئولیت سوء مصرف تریازولام کمتر از باربیتورات های میان مدت پنتوباربیتال است. اگر چه داده های قابل توجهی وجود دارد که شباهت های تریازولام را با سایر بنزودیازپین ها نشان می دهد، اما گمانی زنی های قابل توجهی در بین محققان بالینی و برخی داده های محدود وجود دارد که نشان می دهد مسئولیت سوء استفاده از تریازولام بیشتر از سایر بنزودیازپین ها است و عملاً هیچ داده یا حدس و گمان معتبری وجود ندارد. که کمتر است. تحقیقات بیشتر برای روشن شدن قطعی مسئولیت سوء مصرف تریازولام نسبت به سایر بنزودیازپین ها ضروری خواهد بود.

سنتز دوم

یک مورد تجاوز به عنف دارویی که شامل تریازولام در مو و ادرار بود.
مجله بین المللی پزشکی قانونی (14/12/2011)
PMID22160334

کاربرد Triazolam کد T9772 سیگماآلدریچ

در سال های اخیر، آگاهی در مورد استفاده از مواد مخدر برای اصلاح رفتار به منظور تسهیل جرم افزایش یافته است. یک مورد تجاوز به عنف دارویی شامل تریازولام آرام بخش قوی و کوتاه اثر ارائه خواهد شد. در سه نوبت، قربانی قبل از ماساژ و در نهایت مورد آزار جنسی، چای سبز و شکلات مصرف کرد. غربالگری از نظر الکل، داروهای رایج و مواد غیر مجاز در خون و ادرار نمونه برداری شده در معاینه پزشکی قانونی 20 ساعت پس از آخرین حادثه، منفی بود. در نتیجه، 34 روز پس از آخرین حادثه، نمونه های مو برای آنالیز شیمیایی از فرد مورد حمله قرار گرفته شد.

موها به سه قسمت 2 سانتی متری (0-6سانتی متر) بریده شد که شسته شده، در حلال استخراج حل شد و با کروماتوگرافی مایع فوق عملکردی همراه با طیف سنجی جرمی زمان پرواز (UPLC-TOF-MS) و پشت سر هم غربال و تایید شد. طیف سنجی جرمی (UPLC-MS/MS) به ترتیب. در بخش موی 2 سانتی متری مربوط به دوره حملات ادعایی، وجود تریازولام آرام بخش با غلظت Pg/mg 1.0 مو آشکار شد. نمونه ادرار حفظ شده که 20 ساعت پس از آخرین جادثه گرفته شد، مجدداً توسط UPLC-MS/MS برای متابولیت های تریازولام مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و 39 میکروگرم در لیتر a- هیدروکسی تریازولام در ادرار هیدرولیز شده شناسایی شد.

این مورد نشان می دهد کخ مو یک نمونه ارزشمند پزشکی قانونی در شرایطی است که فرآیندهای طبیعی به دلیل تاخیر در گزارش جرم، دارو را از نمونه های بیولوژیکی معمولی حذف کرده است. علاوه بر این، با تشخیص متابولیت تریازولام، یافته مو با نمونه ادرار تایید شد.

اطلاعات  خرید محصول Triazolam کد T9772 سیگماآلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خریدTriazolam کد T9772 سیگماآلدریچ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، مواد سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی  سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگما آلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.آفلاتوکسین B1 کد A6636

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.

قیمت – فروش مواد شیمیایی Triazolam کد T9772 سیگماآلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروشTriazolam کد T9772 سیگماآلدریچ می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت