ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

تترا اتیل اورتو سیلیکات 800658 مرک آلمان

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

تترا اتیل اورتو سیلیکات 800658 مرک آلمان

86 / 100

تترا اتیل اورتو سیلیکات 800658 مرک آلمان یکی از محصولات پرفروش شرکت مرک می باشد. این محصول در شرکت شیمی کهن یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله تترا اتیل اورتو سیلیکات 800658 مرک آلمان با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید تترا اتیل اورتو سیلیکات 800658 مرک آلمان می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، و سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است.

تترا اتیل اورتو سیلیکات 800658 مرک آلمان

تترا اتیل اورتو سیلیکات 800658 مرک آلمان با فرمول شیمیایی Si(OEt)4 یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یکی از ترکیبات اورتوسیلیکات‌ها شناخته می‌شود. این ترکیب در صنایع مختلف به عنوان یک ماده اولیه و همچنین در تولید مواد شیمیایی مختلف به کار می‌رود. برخی از کاربردهای تترا اتیل اورتو سیلیکات به شرح زیر است:

– در صنایع الکترونیک: تترا اتیل اورتو سیلیکات به عنوان یک عامل پایدارکننده در تولید مواد الکترونیکی مانند سنسورها و ترانزیستورها به کار می‌رود.

– در صنایع پلیمری: تترا اتیل اورتو سیلیکات به عنوان یک عامل مهر و موم در تولید پلیمر‌هایی مانند پلی پروپیلن به کار می‌رود.

– در صنایع شیمیایی: تترا اتیل اورتو سیلیکات به عنوان یک ماده اولیه در تولید مواد شیمیایی مختلف مانند سیلان‌ها و سیلوکسان‌ها به کار می‌رود.

تترا اتیل اورتو سیلیکات 800658 مرک آلمان یکی از نمونه‌های تجاری این ترکیب شیمیایی است که در صنایع مختلف به کار می‌رود.

تترا اتیل اورتو سیلیکات 800658 مرک آلمان

مشخصات تترا اتیل اورتو سیلیکات

تترااتیل اورتوسیلیکات با فرمول شیمیایی SiC8H20O4 است که جرم مولی آن 208.33 می‌باشد. شکل ظاهری این ترکیب، مایع بی‌رنگ است و بعنوان کاتالیست در واکنش های بسپارش استفاده می شود.

 • فرمول مولکولی : SiC8H20O4
 • جرم مولی : 208.33 g/mol
 • شکل ظاهری : مایع
 • چگالی : 94g/cm3
 • نقطه جوش : 168˚C
 • نقطه ذوب : -85.5˚C
 • Tetraethyl orthosilicate (TEOS)

Tetraethyl orthosilicate, formally named tetraethoxysilane, is the chemical compound with the formula Si(OC₂H₅)₄. Often abbreviated TEOS, it is a colorless liquid that degrades in water. TEOS is the ethyl ester of orthosilicic acid, Si(OH)₄.

Density: 940 g/cm3

Chemical Formula: SiC8H20O4

Boiling point: 168 °C

Melting point: -77 °C

اين محصول از برند مرک به دليل کيفيت خوب نسبت به ساير برندهاي معتبر دنيا مي تواند نياز بسياري از آزمايشگاه، مراکز تحقيقاتي و دانشجويان را برطرف کند. جهت قیمت فروش مواد شیمیایی می توانید با همکاران فروش ما در نمایندگی مواد شیمیایی تماس حاصل بفرمائید.

کاربرد تترا اتیل اورتو سیلیکات 800658 مرک آلمان

تترا اتیل اورتو سیلیکات (TEOS) در صنایع مختلف به عنوان یک ماده اولیه استفاده می‌شود. برخی از کاربردهای این ترکیب به شرح زیر است:

 • – در تولید شیشه: TEOS به عنوان یک ماده پیش‌ساز برای تولید شیشه‌های مرغوب به کار می‌رود. با ترکیب TEOS با مواد دیگر مانند اکسید بور، می‌توان شیشه‌های مختلفی را با خواص مختلف تولید کرد.
 • – در صنایع الکترونیک: TEOS به عنوان یک ماده پایدارکننده در تولید مواد الکترونیکی مانند سنسورها و ترانزیستورها به کار می‌رود.
 • – در صنایع پلیمری: TEOS به عنوان یک ماده مهر و موم در تولید پلیمر‌هایی مانند پلی پروپیلن به کار می‌رود.
 • – در صنایع شیمیایی: TEOS به عنوان یک ماده اولیه در تولید مواد شیمیایی مختلف مانند سیلان‌ها و سیلوکسان‌ها به کار می‌رود.
 • – در صنایع رنگ و رزین: TEOS به عنوان یک ماده پایدارکننده و پایه برای تولید رزین‌های پایدار به کار می‌رود.

TEOS 800658 مرک آلمان یکی از نمونه‌های تجاری این ترکیب شیمیایی است که در صنایع مختلف به کار می‌رود.

TEOS به طور عمده به عنوان یک عامل اتصال عرضی در پلیمرهای سیلیکون و به عنوان پیش ماده دی اکسید سیلیکون در صنعت نیمه هادی استفاده می شود. از دیگر کاربردهای TEOS می توان به عنوان منبع سیلیس برای سنتز برخی زئولیت ها و همچنین بعنوان پوشش یکسری ترکیبات استفاده کرد.

مشخصات تترا اتیل اورتو سیلیکات 800658 مرک آلمان

اين محصول از برند مرک به دليل کيفيت خوب نسبت به ساير برندهاي معتبر دنيا مي تواند نياز بسياري از آزمايشگاه، مراکز تحقيقاتي و دانشجويان را برطرف کند. جهت قیمت فروش مواد شیمیایی می توانید با همکاران فروش ما در نمایندگی مواد شیمیایی تماس حاصل بفرمائید.

تترا اتیل اورتو سیلیکات 800658 مرک آلمان

نام اصلی: تترا اتیل اورتو سیلیکات مرک
نام لاتین: Tetraethyl orthosilicate Merck
CAS No: 78-10-4
نام های مترادف: tetraethyl silicate, tetraethoxysilane, tetraethyl orthosilicate, ethyl silicate, silicic acid tetraethyl ester, silicon ethoxide, TEOS, تئوس,

تترا اتیل اورتو سیلیکات 800658 مرک آلمان----

ویژگی‌های تترا اتیل اورتو سیلیکات مرک

ترکیب معدنی
شکل ظاهری تترا اتیل اورتو سیلیکات به صورت مایع بوده و بی رنگ است.
این ماده یک مولکول چهار وجهی بوده و می تواند در آب تجزیه شود (با آب واکنش میدهد).
محلول در اتانول و 2- پروپانول
این مایع می تواند در دمای اتاق و بین 15 تا 25 درجه سانتی گراد نگهداری شود.
برای تهیه تترا اتیل اورتو سیلیکات می توان از اتیلیک مطلق و تتراکلرید سیلیکون کمک گرفت.

کاربردهای تترا اتیل اورتو سیلیکات مرک

 • مورد استفاده به عنوان اتصال دهنده عرضی در پلیمرهای سیلیکون و در صنایع نیمه هادی
 • برای عملیات سنتز زئولیت ها و مواد مبتنی بر سیلیس مانند دی اکسید سیلیکون یا سیلانول
 •  در صنایع مختلفی مانند ریخته گری آلیاژهایی که با درجه ذوب بالا انجام می شود، یخ زدگی شیشه، تولیدات لوازم دندانپزشکی، آلیاژ مس، تولید
 • محصولات مراقبت از خودرو، صنایع چسب مااند چسب در پوشش هایی که دارای روی هستند و باید در برابر خوردگی از آن ها محافظت گردد و پاک کننده آب در درزگیر اشاره کرد. همچنین صنایع رنگ و پوشش های محافظ نیز می توان از آن استفاده کرد.

خرید تترا اتیل اورتو سیلیکات 800658 مرک آلمان

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید تترا اتیل اورتو سیلیکات 800658 مرک آلمان با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

قیمت – فروش تترا اتیل اورتو سیلیکات 800658 مرک آلمان

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش تترا اتیل اورتو سیلیکات 800658 مرک آلمان می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت تترا اتیل اورتو سیلیکات 800658 مرک آلمان میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت