ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

تیترازول تیو سولفات سدیم 0.1 نرمال 109092 مرک آلمان

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

تیترازول تیو سولفات سدیم 0.1 نرمال 109092 مرک آلمان

84 / 100

تیترازول تیو سولفات سدیم 0.1 نرمال 109092 مرک آلمان یکی از محصولات پرفروش شرکت شیمی کهن می باشد. این محصول در شرکت شیمی کهن  که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است به مشتریان عرضه می گردد. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله تیترازول تیو سولفات سدیم 0.1 نرمال 109092 مرک آلمان با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است.

این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید تیترازول تیو سولفات سدیم 0.1 نرمال 109092 مرک آلمان می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، و سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

تیترازول تیو سولفات سدیم 0.1 نرمال 109092 مرک آلمان

تیترازول تیو سولفات سدیم 0.1 نرمال محلول استاندارد تیو سولفات سدیم با مولاریته کاملا دقیق است. تیوسولفات سدیم یک ترکیب معدنی با فرمول Na2S2O3.xH2O است. شکل ظاهری آن جامد کریستالی است که به راحتی از دست می دهد و به خوبی در آب حل می شود.
این ترکیب به طور معمول سفید و یا بی رنگ است.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است.

ماده ای با مصارف شیمیایی و دارویی است.این ماده به عنوان یک داروی درمان مسمومیت با دادن گوگرد منجر به تبدیل سیانید به تیوسیانات می شود و همچنین در درمان بیماری پیتریازیس ورسیکالر استفاده می شود. این ترکیب به منظور بهبود سمیت کلیه، استخراج طلا، خنثی سازی آب کلردار و واکنش های یدومتری مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات تیترازول تیو سولفات سدیم 0.1 نرمال 109092 مرک آلمان

تیترازول تیو سولفات سدیم 0.1 نرمال 109092 مرک MERCK ، یک حلال شیمیایی است که برای آزمایش‌های شیمیایی و بیولوژیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده به عنوان یک حلال در آزمایش‌هایی که به دقت pH محلول مورد بررسی قرار می‌گیرد، استفاده می‌شود.

مقدار 0.1 نرمال، نشان دهنده غلظت این ماده در حلال است که برای برخی آزمایش‌های شیمیایی و بیولوژیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. شرکت مرک (Merck) یکی از تولیدکنندگان معتبر مواد شیمیایی است که محصولات آن در آزمایشگاه‌های شیمیایی و بیولوژیکی کاربرد دارند.

تیترازول مرک آلمان یکی از مواد شیمیایی پرکاربرد است. شما می توانید خرید محصولات مرک و مواد شیمیایی را از شیمی کهن که یکی از نمایندگی های فروش مواد شیمیایی صنعتی در ایران است در مقادیر دلخواه سفارش دهید.

این شرکت فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی، آماده ارائه خدمات در حوزه فروش تیترازول تیو سولفات سدیم با برند مرک آلمان به دانشگاهیان، محققان و صنعتگران می باشد. شما می توانید مواد مرک آلمان را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شیمی کهن که نمایندگی مرک را دارد خریداری کنید .

تیترازول تیو سولفات سدیم 0.1 نرمال

خرید تیترازول تیو سولفات سدیم

شیمی کهن  آماده ارائه خدمات در حوزه فروش تیترازول تیو سولفات سدیم با برند مرک آلمان و با مناسب ترین قیمت به مشتریان می باشد. این شرکت نمایندگی سیگماآلدریچ در تهران را دارد که  شما می توانید هر ماده شیمیایی دیگر  را به هر میزان دلخواه و در انواع بسته بندی از این شرکت تهیه کنید. برای خرید محصولات مرک می توانید با کارشناسان فروش ما از طریق تماس تلفنی و یا واتساپ ارتباط برقرار کنید.

اين محصول از برند مرک به دليل کيفيت خوب نسبت به ساير برندهاي معتبر دنيا مي تواند نياز بسياري از آزمايشگاه، مراکز تحقيقاتي و دانشجويان را برطرف کند. جهت قیمت فروش مواد شیمیایی می توانید با همکاران فروش ما در نمایندگی مواد شیمیایی تماس حاصل بفرمائید.

می‌توانید برای چه آزمایش‌هایی از این ماده استفاده کنم؟

تیترازول تیو سولفات سدیم 0.1 نرمال به عنوان یک حلال شیمیایی در بسیاری از آزمایش‌های شیمیایی و بیولوژیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از آزمایش‌هایی که ممکن است از این ماده در آن‌ها استفاده شود، عبارتند از:

  • ۱– تعیین pH محلول‌ها: این ماده به عنوان یک حلال استاندارد برای تعیین pH محلول‌ها در آزمایشگاه‌های شیمیایی استفاده می‌شود.
  • ۲- تعیین غلظت یون‌ها: با استفاده از این ماده می‌توان غلظت یون‌هایی مانند کلرید، سولفات، فسفات و نیترات را در محلول‌های آبی تعیین کرد.
  • ۳- تعیین کیفیت آب: با استفاده از این ماده می‌توان کیفیت آب را برای مصارف مختلف مانند آب شرب، آب دامپروری و آبیاری تعیین کرد.
  • ۴- تعیین فعالیت آنزیم‌ها: این ماده به عنوان یک حلال در آزمایش‌های تعیین فعالیت آنزیم‌های مختلف مانند آنزیم‌های پروتئاز، لیپاز و آمیلاز استفاده می‌شود.
  • ۵- آزمایش‌های تشخیصی: این ماده به عنوان یک حلال در آزمایش‌های تشخیصی مختلف مانند آزمایش‌های تشخیصی بیماری‌های خاصی مانند سیفیلیس و لوپوس استفاده می‌شود.

در کل، تیترازول تیو سولفات سدیم 0.1 نرمال 109092 مرک آلمان، به عنوان یک حلال استاندارد و متعدد الاستفاده، در بسیاری از آزمایش‌های شیمیایی و بیولوژیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تیترازول تیو سولفات سدیم 0.1 نرمال

خرید تیترازول تیو سولفات سدیم 0.1 نرمال

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید تیترازول تیو سولفات سدیم 0.1 نرمال با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

قیمت – فروش تیترازول تیو سولفات سدیم 0.1 نرمال

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش تیترازول تیو سولفات سدیم 0.1 نرمال می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت تیترازول تیو سولفات سدیم 0.1 نرمال میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت