ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

راهنمایی پیدا کردن محصولات مواد شیمیایی سیگما آلدریچ

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

راهنمایی پیدا کردن محصولات مواد شیمیایی سیگما آلدریچ

83 / 100

راهنمایی پیدا کردن محصولات مواد شیمیایی سیگما آلدریچ – سیگما آلدریچ یکی از شرکت های پیشرو در تکنولوژی و علوم است که در زمینه تولید و ارائه محصولات بیوشیمی، محصولات ارگانیک، کیت تحقیقاتی و خدماتی که برای تحقیقات علمی لازم است، فعالیت می کند. سیگما آلدریچ به بیش از ۱.۳ میلیون مشتری محصولات خود را ارائه می دهد. این شرکت در ۳۵ کشور دنیا حدود ۹۰۰۰ کارمند دارد تا بتواند خدمات خود را به بهترین نحو ارائه دهد.

نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران این امکان را به مشتریان می دهد که محصولات را با اطمینان خاطر خریداری کنند. محصولات شیمی کهن  تضمین شده هستند شامل گارانتی می شوند. به این صورت که اگر ماده شیمیایی به تست های آزمایشگاهی پاسخ نداد،‌ شرکت کالا را از شما پس می گیرد و مبلغ دریافتی را باز می گرداند.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، و سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

راهنمایی پیدا کردن محصولات مواد شیمیایی سیگما آلدریچ

شما با ادامه این متن  می توانید راهنمایی پیدا کردن محصولات مواد شیمیایی سیگما آلدریچ بدست بیاورید.

1- جستجو بر اساس نام علمی محصول:

با وارد نمودن نام انگلیسی یا علمی محصول در قسمت جستجو وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ می‌توان محصول موردنظر پیدا نمود.راهنمایی پیدا کردن محصولات مواد شیمیایی سیگما آلدریچ

2- جستجو بر اساس CAS نامبر (cas number مواد شیمیایی):

نامبر یا سرویس خلاصه‌های مواد شیمیایی (Chemical Abstracts Service)؛ شناسه‌های عددی منحصربه‌ فردی را برای مواد شیمیایی ایجاد کرده است. CAS نامبر یا شماره ثبت رجیستری برای بیش از 73 میلیون ماده آلی و معدنی وجود دارد.

CAS num  تنها بیانگر یک ماده است و دارای اهیت شیمیایی نیست بلکه فقط به‌عنوان یک شناسه بین‌المللی برای یک ماده شیمیایی عمل می‌کند. CAS نام بر شامل سه قسمت می‌باشد که با خط فاصله جداشده است.

درصورتی‌که شما CAS نامبر ماده شیمیایی موردنظر را می‌دانید با وارد نمودن آن در قسمت جستجو وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ، تمامی محصولات منحصربه‌فرد آن CAS نامبر نمایش داده می‌شود که با در نظر گرفتن فاکتورهایی از قبیل برند، خصوصیات فیزیکی/شیمیایی، خلوص و گرید آن با توجه به هدف آزمایش خود، می‌توانید ماده موردنظر را انتخاب کنید.

راهنمایی پیدا کردن محصولات مواد شیمیایی سیگما آلدریچ

 

3- جستجو بر اساس شماره محصول (Product Number):

شماره محصول (Product Number) محصولات سیگما آلدریچ به‌صورت انحصاری برای یک محصول با حجم یا مقدار متفاوت ارائه‌شده است و در واقع کد شناسایی مواد شیمیایی است. شماره محصول در سایر کمپانی‌ها با عناوینی از قبیل کاتالوگ نامبر (Cat No (Catalog Number، شماره سفارش (Order No (Order Number، پارت نامبر (Part No (Part Number، شماره مقاله (Art No(Article Number و غیره ارائه می‌شود.راهنمایی پیدا کردن محصولات مواد شیمیایی سیگما آلدریچ

گاهی اوقات در سایت شرکت سیگما آلدریچ (SKU (Stock Keeping Unit یا SKU-Pack Size به‌عنوان کد محصول یا است که بیانگر محصول و حجم یا مقدار آن می‌باشد.

4- جستجو پیشرفته

در جستجوی پیشرفته با وارد نمودن گروه و دسته‌بندی محصول همراه با واژگان مرتبط به آن در قسمت جستجو پیشرفته وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) می‌توان به جستجو ماده موردنظر پرداخت.

5- جستجو بر اساس ساختار مواد شیمیایی

در این حالت با استفاده از ابزار آنلاین در قسمت جستجو ساختار سایت شرکت سیگما آلدریچ می‌توان ساختار شیمیایی یک ماده را رسم و جستجو نمود. جدول فرمول های شیمیایی در سایت PubChem نیز قابل دسترس است.

6- جستجو گواهی آنالیز

در این حالت با وارد نمودن شماره محصول (Product Number) و لات نامبر (Lot Number) یا بچ نامبر (Batch number) گواهی آنالیز انحصاری محصول را در قسمت جستجو پیشرفته سایت شرکت سیگما آلدریچ می‌توان جستجو نمود.

7-جستجو برگه اطلاعات ایمنی

در این حالت با وارد نمودن شماره محصول (Product Number) در قسمت جستجو برگه اطلاعات ایمنی وب‌سایت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) می‌توانید به برگه‌های اطلاعات ایمنی Safety Data Sheets که شامل جزئیات یک ترکیب، نحوه جابجایی، نگهداری، دفع و انتقال یک ماده و … است، دسترسی پیدا کنید.راهنمایی پیدا کردن محصولات مواد شیمیایی سیگما آلدریچ
ام اس دی اس فارسی مواد شیمیایی در برخی از سایت ها داخلی مانند سایت فرا ایمن قابل دسترسی است.

هدف از برگه‌های اطلاعات ایمنی، ارائه راهنمای کار با یک ماده شیمیایی به شیوه‌ای ایمن است. ‌

راهنمایی پیدا کردن محصولات مواد شیمیایی سیگما آلدریچ

جستجو برگه اطلاعات ایمنی

شناخت مواد شیمیایی خطرناک و طبقه بندی مواد شیمیایی خطرناک بسیار مهم است که ممکن است در حین کاربا این مواد خطرناک سروکار داشته باشید. به طورکلی 6 گروه از خطرات وجود دارد:راهنمایی پیدا کردن محصولات مواد شیمیایی سیگما آلدریچ

خطرات بیولوژیکی

خطرات بیولوژیکی شامل ویروس ها، باکتری ها، حشرات، حیوانات و غیره است که می تواند اثرات منفی بر سلامتی داشته باشد. به عنوان مثال، کپک، خون و مایعات دیگر بدن ، گیاهان مضر، فاضلاب، گرد و غبار و حیوانات موذی.

خطرات شیمیایی

مواد شیمیایی خطرناک موادی هستند که می توانند صدمه ای وارد کنند. این خطرات می تواند هم به سلامتی و هم از نظر جسمی منجر شود، مانند سوزش پوست، تحریک سیستم تنفسی، کوری، خوردگی و انفجار.

خطرات فیزیکی

 از عوامل محیطی است که می تواند بدون لزوم لمس آنها از جمله ارتفاعات، سر و صدا، تابش و فشار به شخص آسیب برساند.راهنمایی پیدا کردن محصولات مواد شیمیایی سیگما آلدریچ

خطرات ایمنی

خطراتی است که شرایط کار ناامن را ایجاد می کند. به عنوان مثال، سیم های در معرض یا فرش آسیب دیده ممکن است خطر ایجاد کند. این موارد گاهی اوقات تحت دسته خطرات فیزیکی قرار می گیرند.

خطرات ارگونومیک

خطرات ارگونومیک نتیجه ای است که می تواند منجر به صدمات اسکلتی-عضلانی شود. به عنوان مثال، یک ایستگاه کاری ضعیف در یک دفتر، وضعیت بد در نشستن و وضعیت نامناسب گردن یا دست ر هنگام کار کردن و …

خطرات روانشناختی

خطرات روانی- اجتماعی شامل مواردی است که می تواند بر سلامت روان یا بهزیستی کارکنان تأثیر منفی بگذارد. به عنوان مثال، آزار جنسی، قربانی شدن، استرس و خشونت در محیط کار.راهنمایی پیدا کردن محصولات مواد شیمیایی سیگما آلدریچ

مواد شیمیایی آزمایشگاهی خطرناک شامل اسیدها، مواد سوز آور، محصولات تمیز کننده مانند پاک کننده توالت ، ضد عفونی کننده ها ، پاک کننده کپک و سفید کننده کلر، چسب، فلزات سنگین از جمله جیوه ، سرب ، کادمیوم و آلومینیوم، رنگ ها، آفت کش ها، فرآورده های نفتی، حلالها می باشد.

راهنمایی پیدا کردن محصولات مواد شیمیایی سیگما آلدریچ

فروش انواع مواد شیمیایی

سایت فروش مواد شیمیایی شیمی کهن  یک سایت در جهت فروش مواد شیمیایی در تهران از جمله فروش انواع اسیدهای شیمیایی قوی و ضعیف ، تحت برندهای مطرحی همچون مرک، سیگما آلدریچ و … موجب تسهیل در امر خرید مواد شیمیایی مختلف میشود.راهنمایی پیدا کردن محصولات مواد شیمیایی سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص محصولات نمایندگی مرکاز جمله فروش مواد مرک آلمان است. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. برای دریافت محصولات بیشتر و استعلام سریع قیمت فروش محصولات مرک آلمان میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت مواد شیمیایی سیگماآلدریچ میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت