ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

فروش اتانول صنعتی

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

فروش اتانول صنعتی

86 / 100

فروش اتانول صنعتی همان الکل سفید 96درصد است که بانام الکل طبی شناخته می شود که قابل خریداری می باشد. شما می توانید با انتخاب مقدار دلخواه خرید خودرا انجام دهید.

شرکت شیمی کهن توزیع کننده و عرضه کننده انواع موادشیمیایی، فروشنده عنواع حلال ها،فروش اسیدها، فروش کودهای شیمیایی، همین طور فروش این محصول به صورت عمده و کلی می باشد. باتوجه به مصرف عمده این ماده درحوضه های مختلف صنعتی شرکت شیمی کهن فعال در حوزه فروش موادشیمیایی، فروش صنعتی این محصول به صورت جزئی یا عمده و ارسال به اقصی نقاط ایران را انجام می دهد. در صورت نیاز به خرید اتانول صنعتی ویا با گریدآزمایشگاهی با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

این محصول در شرکت شیمی کهن که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است که به مشتریان ارائه داده می شود. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی  با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است.

فروش اتانول صنعتی

فروش اتانول صنعتی

این ماده یک مایع فرار، قابل اشتعال و بی رنگ بابوی نسبتآ تنداست و دارای فرمول شیمیایی C2H5OH که می تواند بصورت CH3-CH2-OH یا( C2H3-OH یک گروه اتیل مرتبط باگروه هیدروکسیل)نوشته شود. گرانروی آن، مانند آب است ودرصنعت به عنوان حلال وماده واسطه شیمیایی برای تولید بیشتر ترکیبات آلی استفاده می شود.

اتانول خاصیت ضعیف اسیدی و بازی ازخودنشان میدهد. که خاصیت بازی آن به دلیل جفت الکترون تنهای اکسیژن بوده و خاصیت اسیدی آن ،بخاطرپیوند هیدروژن باعنصرالکترونگاتیو اکسیژن است.

همچنین به دلیل تشکیل پیوند هیدروژنی باهرنسبتی درآب حل می شود.فروش اتانول صنعتی

فروش اتانول صنعتی

 

فروش باکیفیت تضمینی

فروش اتانول آزمایشگاهی (مرک آلمان) باکیفیت تضمینی صورت می پذیرد.نمونه های ارائه شده درصورت عدم رضایت مشتری هزینه نمونه عودت داده می شود.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است.فروش اتانول صنعتی

مشخصات اتانول فروش اتانول صنعتی

 • اتانول صنعتی Ethanol
 • جهت استعلام قیمت با شماره های فروشگاه تماس بگیرید.
 •  حجم: 1 لیتر تا 5 متر مکعب
 •  فرمول شیمیایی: C2H5OH
 •  غلظت: 70% تا 98%
 •  نوع: به صورت مایع درون بطری
 •  چگالی: 789 kg/m³
 •  نقطه ذوب: -114.1 °C

مشخصات اتانول

روش تولید اتانول صنعتی

 • این محصول به دو طریق مصنوعی (سنتزی) و تخمیرتولیدمی شود.
 • درروش تولید سنتزی این ماده ازمواد نفتی (هیدراسیون مستقیم وغیرمستقیم اتیلن)بدست می آید.
 • در روش تخمیر ازمواد غذایی و گیاهان حاوی قنداستفاده می شود.
 • به اتانولی که به روش تخمیر وبا استفاده از مواداولیه بامنشاء طبیعی و نه سوخت های فسیلی تولیدشودبیو اتانول می گویند.
 • بیشترین اتانول تولیدی درجهان (حدود93درصد)از روش تخمیرو فقط حدود7درصد از روش سنتزی تولیدمی گردد.
 • لازم به ذکراست که از کل تولیدالکل جهان به روش تخمیر،حدود 65درصد ازطریق تخمیر محصولات جانبی صنایع شکرو 35درصد دیگر ازتخمیر سایرمواد قند دار مانند ذرت،گندم،خرما و غیره حاصل می گردد.فروش اتانول صنعتی

اتانول مطلق فروش اتانول صنعتی

اتانول مطلق یا همان اتانول بدون آب با آبگیری از اتانول صنعتی یا طبی تولید می شود.  از نظر ناخالصی های موجود در آن تفاوتی با اتانولی که با آبگیری از آن حاصل شده است ندارد. درجه خلوص این ماده آزمایشگاهی می بایست معمولا بیشتر از 99,7% باشد. (طبق استاندارد ایران بیشتر از 99,4%)فروش اتانول صنعتی

فروش اتانول صنعتی Ethanol

فروش اتانول صنعتی Ethanol به صورت ویژه با کیفیت و مقیاس صنعتی و با کمترین قیمت توسط شرکت شیمی کهن.  اتانول عرضه شده تولید شرکت‌های تولیدی داخلی و خارجی معتبر بوده و به شکل مایع می‌باشد و به همین دلیل با قیمتی پایین‌تر از بازار عرضه می‌گردد. همچنین تولید و عرضه این محصول شیمیایی در حجم‌های آزمایشگاهی تا صنعتی یعنی از چند لیتر تا چند متر مکعب بوده و برای صنایع مختلفی که نیاز به این ماده اولیه دارند بسیار به صرفه می‌باشد.

اتانول صنعتی به عنوان حلال و ماده اولیه در صنایع تولیدی مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. شرکت شیمی کهن عرضه کننده انواع مواد شیمیایی، حلال‌های صنعتی، اسید و بازهای صنعتی و غیره بوده و آماده همکاری بلند مدت با صنایع مختلف تولیدی می‌باشد.

جهت استعلام قیمت خرید و فروش اتانول صنعتی Ethanol تولیدی و یا مشاهده نتایج آزمایشات و آنالیزهای لازم می‌توانید با شماره های شرکت تماس بگیرید.l تولید و عرضه شده توسط شیمی کهن  دارای خلوص و کیفیت بالایی بوده و به خاطر تولید بومی قیمتی بسیار کمتر از نمونه های دیگر دارد و برای مصارف صنایع مختلف بسیار به صرفه می‌باشد.

اتانول صنعتی Ethanol

اتانول صنعتی Ethanol

اتانول با فرمول شیمیایی C2H5OH یک مایع فرار، بی رنگ و با بوی نسبتا تند می باشد. این ماده به شدت قابل اشتعال بوده و رانروی آن همانند آب است. از اتانول در صنعت بیشتر به عنوان حالا و یا ماده شیمیایی اولیه جهت تولید مواد آلی دیگر استفاده می‌شود. اتانول خاصیت اسیدی و بازی ضعیفی از خود نشان می دهد و به دلیل تشکیل پیوند هیدروژنی با هر نسبتی می تواند با آب ترکیب گردد.فروش اتانول صنعتی

ماده با نام های دیگر اتیل الکل یا الکل میوه نیز شناخته می شود. این ماده با خلوص مختلف برای کاربردهای مختلفی استفاده می شود. خلوصص آن می تواند از 35 درصد تا 98 درصد باشد که بسته به نیاز می تو با خلوص مناسب تهیه نمود. در صنعت معمولا با خلوص 70 تا 85 درصد مورد استفاده قرار می گیرد.

اتانول همچنین در گستره ی زیادی از محصولات کاربرد دارد از مواد مراقبت شخصی و محصولات زیبایی و لاک ناخن گرفته تا حتی سوخت خودرو. این الکل می تواند با بنزین مخلوط شده و در وسایل نقلیه موتوری استفاده شده و خوش سوزی سوخت را افزایش دهد. بسیاری از ایستگاه های بنزین سوخت ترکیبی ارائه می دهند که معمولا 10 درصد اتانول و 90 درصد بنزین است.

کاربردهای صنعتی اتانول فروش اتانول صنعتی

اتانل چون نقطه انجماد پایینی دارد، در صنعت ضد یخ بسیار پر کاربرد است. به خاطر این که اتانول حلال خوبی است، در صنایعی مثل عطر سازی و رنگ سازی و نساجی و… به وفور مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر با درصد خلوص 70 تا 85% داشته باشیم می توان از آن به عنوان الکل صنعتی و ضد عفونی کننده استفاده کرد.

در صنایع تولید مشروبات الکلی و صنایع غذایی مختلف نیز کاربرد بالایی دارد. در صنعت سوخت برای خودرو و موتور سیکلت نیز بسیار خوب بوده و گاها با درصد های مختلفی با بنزین ترکیب می گردد. امروزه با استفاده از دانش روز بیو اتانول نیز از گیاهانی مثل ذرت تولید می شود که میتواند به حفظ محیط زیست کمک کند. اتانول در صنعت زیبایی و بهداشتی و در محصولات مراقبتی به وفور به عنوان ماده مکمل و ضد عفونی کننده مورد استفاده قرار می گیرد.

نکات ایمنی در مورد اتانول

به دلیل فراریت بالای اتانول حتما باید در بسته بندی ها و بطری های در بسته نگه داری شود. به دلیل استعال پذیری بالای این ماده، نباید در مجاورت حرارت و یا آتش آن را نگهداری کرده و یا استفاده نمود. استنشاق اتانول می تواند موجب سردرد و یا سرفه گردد.

فروش اتانول صنعتی

قیمت فروش اتانول صنعتی

شما می توانید جهت استعلام قیمت خرید اتانول صنعتی و آزمایشگاهی نام ماده و مقدار نیاز خود را ازطریق کانال واتساپ شرکت ارسال و در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش و خرید اتانول صنعتی می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

سوالات متداول:

بهترین راه برای خرید اتانول صنعتی مستقیم و با بهترین قیمت از تامین کنندگان چیست؟شیمی کهن امکان ارتباط شما با هزاران فروشنده را فراهم کرده است و شما می توانید به راحتی نسبت به خرید اتانول صنعتی اقدام کنید.

اتانول صنعتی چیست؟ اتانول صنعتی به عنوان حلال و ماده اولیه در صنایع تولیدی مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت