ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

فروش کیتوسان

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

فروش کیتوسان

86 / 100

در این مطلب نکاتی درباره فروش کیتوسان (Chitosan) و کاربرد این ماده بازگو می کنیم. یکی از موادی که شرکت سیگما آلدریچ آن را تهیه می کند کیتوسان است. کیتوسان با کدهای 448869 ،417963 ،448877 و با cas: 91012-76-4 در شرکت شیمی کهن  عرضه می گردد. این ماده تشکیل شده از واحدهای تکرار شونده کیتین است. کیتوسان از جوشاندن کیتین در محلول پتاس به دست می آید.

نمایندگی سیگماآلدریچ (Sigma Aldrich) یکی از پیشروان علوم فناوریهای پیشرفته است. آنچه باعث شده که شرکت سیگما آلدریچ بتواند در زمینه تولید مواد و تجهیزات آزمایشگاهی موفق شود. کار گروهی و تیمی آنها باعث بازدهی شرکت شده است.

این شرکت سعی کرده است تا با فعلان این عرصه آعم از دانشجویان، اساتید و پزشکان در ارتباط باشد تا با تولید تجهیزات و مواد آزمایشگاهی گام بزرگی در برطرف کردن مشکلات زیست محیطی بردارد. از این رو نمایندگی های سیگما آلدریچ در سراسر دنیا شروع به فعالیت کرده است تا محصولات خود را به دست مشتریان هدف برساند.

شرکت شیمی کهن این امکان را برای مشتریان این شرکت فراهم کرده است.که خرید و فروش  محصولات سیگما آلدریچ به راحتی امکان پذیر باشد. این شرکت اصل بودن محصولات را تضمین خواهد کرد و با حذف واسطه ها اقدام به فروش سیگما آلدریچ خواهد نمود. بنابراین با قیمتی مناسب محصولات شرکت را در اختیار شما قرار خواهد داد.

کیتین چیست؟فروش کیتوسان

حال می خواهیم بدانیم کیتین چیست؟ کیتین یک مولکول پلی ساکارید است، که فرمول شیمیایی آن C8H13NO5  است.این ماده به صورت فراوان در اسکلت خارجی موجوداتی مانند میگو و خرچنگ یافت می شود. همچنین برخی از گیاهان پست مثل مخمرها و کوتیکول حشرات هم این ماده را دارند. آرتمیا نوعی میگوی آب شور است که در دریاچه هایی مانند دریاچه ارومیه زندگی می کند. کیتوسان شکل استیل زدایی شده کیتین است. این ماده بعد از سلولز فراوان ترین پلی ساکارید در طبیعت است.

448877
Sigma-Aldrich

Chitosan

medium molecular weight
Synonym(s):Deacetylated chitin, Poly(D-glucosamine)
CAS Number:9012-76-4
MDL number:MFCD00161512
NACRES:NA.23

کاربرد های مهم و فراوان کیتوسان

 • سازگاری زیستی با سایر مواد
 • قابلیت هضم آسان
 • سمی نبودن و قدرت جذب بالا فروش کیتوسان

کیتوسان چیست؟ فروش کیتوسان

ماده کیتوسان مشتقی از گلوکان با واحدهای تکرار شونده کیتین است. توسط روگت در سال ۱۸۵۹ با عامل شناخته شده‌ای بروز نمودهو بسیار شایع تر از نوع ثانویه می‌باشد. اهمیت کیتین در تهیه و فروش کیتوسان از آن جا است که کیتوسان در فراورده‌های بالینی به دلیل سازگاری زیست‌شناسی با بقیه مواد، قابلیت هضم آسان، غیر سمی بودن، قدرت جذب بالا، و در دسترس بودن به عنوان یک حامل داروئی به کار می‌رود. کیتین از لحاظ ساختاری با سلولز تنها در یک گروه استامید تفاوت دارد.

خصوصیات کیتوسان اغلب به طبیعت شیمیایی آن بستگی دارد.از جمله:

 1. درجه استیل زدایی
 2. جرم مولکولی
 3. کریستالیته
 4. بار یونی گروه‌های عاملی

chitosan

کاربرد کیتوسان

فروش کیتوسان به دلیل کاربرد فراوان آن از اهمیت بالایی برخوردار است.از جمله کاربردهای این محصول می توان به :

 • کاربرد در صنایع آب و فاضلاب:این ماده به دلیل وجود مواد پلی کاتیونی باعث لخته شدن مواد اضافی می شود.همچنین به عنوان یک عامل کی لیت باعث به دام انداختن یون های فلزات سنگین می شود.
 • کاربرد در صنایع چاپ و بسته بندی:همانطور که گفتیم این ماده با محیط زیست سازگاری خوبی دارد.به دلیل همین خاصیت از آن در ساخت کاغذهای قابل بازیافت استفاده فراوانی می شود.این کاغذها سطح بسیار صافی دارند و همچنین در برابر رطوبت و پارگی مقاومت بالایی نشان می دهند.
 • کاربرد در صنایع نساجی
 • کاربرد در کارخانه های تولید مواد غذایی
 • کاربرد فراوان در پزشکی و بیو پزشکی و مهندسی پزشکی
 • و …

فروش کیتوسان در پزشکی

از کاربردهای در حال گسترش پلیمر کیتوسان در مهندسی پزشکی می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد: کاربرد در بهبود زخم، کاربرد در مهندسی بافت، کاربرد در ساخت حامل‌های دارویی در رهایش دارو، ساخت نانوحامل‌های کیتوسان در رهایش داروهای ضد سرطان و رهایش واکسن‌ها، ژن تراپی و زیست تصویر نگاری از ارگانهای حیاتی.فروش کیتوسان با درجه خلوص مناسب در سیستم‌های آزادسازی و رهایش دارویی، همودیالیز، پوست مصنوعی، مشمع‌های دارویی،فروش کیتوسان

بی حرکتی آنزیمی، لنزهای تماسی، بانداژ چشم، ارتوپدی، نخ جراحی، دندان پزشکی و کشاورزی به کار رفتهو علاوه بر آن اثراتی چون توانایی جذب چربی، کاهش گلوکز، کلسترول و تری گلیسرید و ضد میکروبی نیز آن گزارش شده است،از حلالیت اندک کیتوسان، باعث محدودیت‌هایی در کاربرد این ماده ارزشمند شده است.

کیتوسان در بخش‌های مختلف صنعت داروسازی به اندازه‌ای اهمیت دارد که پیش بینی شده بود،در سال ۲۰۰۵ میلادی یکی از پرفروش‌ترین و مطرح‌ترین مواد اولیه تولید شده در جهان بوده و بازار جهانی را تحت‌الشعاع خود قرار دهد.75درصد کیتوسان تهیه شده کاربرد دارویی و بهداشتی خواهد داشت.فروش کیتوسان

فروش کیتوسان

کیتوسان برای بهبود زخم

با توجه به بررسی های زیادی که از نظر بیولوژیکی بر کیتین و کیتوسان انجام شده است، مشخص گردید که کیتین و کیتوسان خواص بهبود زخم دارند.در سال 2003 از کیتوسان هیدرولیز شده برای اصلاح الیاف آلجینات (یا آلجینیک اسید) استفاده شد.

این کار باعث بهبود خواص کششی (درصد ازدیاد طول و استحکام) الیاف مورد نظر گشت و آن ها را برای کاربردهای پوشش زخم بسیار مناسب نمود.فروش کیتوسان

البته بررسی ها نشان داد که استفاده از کیتوسان هیدرولیز نشده در الیاف آلجینات اثر چندانی نداشتو تاثیر تقویت کنندگی از خود نشان نداد.به عنوان مثال، استحکام لیف افزایش نیافت که این نشان دهنده این است که فروش کیتوسان بیشتر شبیه یک پوشش عمل کرده است.تا اینکه عمل نفوذ کردن و تویت کردن لیف آلجینات را انجام دهد.

اما کاهش وزن مولکولی که اثر مثبتی بر روی قابلیت کیتوسان در نفوذ به لیف آلجینات دارد.نه تنها مقدار کیتوسان لیف را افزایش می دهد بلکه باعث تقویت کردن ساختار لیف می گردد.فروش کیتوسان

بنابراین به محض استفاده،خواص کششی را افزایش می دهد. (در مقایسه با الیاف آلجینات/کیتوسان هیدرولیز نشده)و همچنین دارای قابلیت امکان آزادسازی ترکیبات فعال ضد باکتری (احتمالا قطعات کیتوسان هیدرولیز شده) می باشد.

در واقع با افزایش میزان کیتوسان و بنابراین ایجاد فعالیت ضد باکتری مناسب،و به دست آوردن خواص فیزیکی مورد نیاز، به کار بردن این ترکیب در پوشش های زخم بسیار مناسب است.فروش کیتوسان

کیتوسان در صنایع غذایی

به دلیل ویژگیهایی چون خواص ضد میکروبی و آنتی اکسیدانی و نیز جلوگیری از تغییر طعم و مزه و افزایش ماندگاری، از فروش کیتوسان به عنوان یک افزودنی در فراورده‌های گوشتی و لبنی استفاده می‌شود. همچنین در بسته‌بندی مواد غذایی، فیلم‌های تولید شده از کیتوسان بی خطرند و به طور وسیعی برای بسته‌بندی غذاها استفاده می‌شوند. این بسته بندیها علاوه بر اینکه دارای خاصیت ضد میکروبی هستند. از ویژگی مکانیکی خوبی نیز برخوردار می‌باشند.

این شرکت فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی، آماده ارائه خدمات در حوزه فروش محصولات مرک به دانشگاهیان، محققان و صنعتگران می باشد. شما می توانید محصولات مرک را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شیمی کهن که نمایندگی مرک را دارد خریداری کنید .

فروش کیتوسان برای صنایع غذایی

تحقیقات نشان داده است، جعبه هایی که بوسیله نواری از کیتوسان با دانسیته پایین پوشش داده شده است. فاکتور های تازگی میوه مانند رنگ، کلروفیل و ویتامین نسبت به جعبه های عادی افزایش یافته است. همچنین اسپری کردن محلول حاوی کیتوسان بر روی میوه ها و گل ها موجب افزایش زمان نگهداری و پیش گیری از فساد زود هنگام محصول می شود.

در ارتباط با ويژگی ضد میکروبی، واکنش کیتوزان با بار مثبت و ترکیبات غشاء سلولی میکروبی شامل ترکیبات فسفولیپیدی و پلی ساکاریدی با بار منفی، موجب تخریب غشاء سلولی و تغییر در نفوذ پذیری آن شده و به از دست رفتن ترکیبات داخل سلولی منجر می گردد.فروش کیتوسان

افزودن روغن اسانسی،نایسین و مواد ضد میکروبی دیگر فعالیت ضد میکروبی آن را تقویت می کنند. به عنوان مثال با افزودن روغن سیر، سوربات پتاسیم و نایسین، فعالیت ضد میکروبی فیلم کیتوزان بهبود یافته است. فیلم ها و پوشش های خوراکی کیتوسان می توانند جهت بهبود کیفیت و افزایش ماندگاری انواع مختلف مواد غذایی به کار روند.

استفاده ازآنها در میوه ها و سبزیجات مختلف با کاهش سرعت تنفس، ممانعت از فساد میکروبی، کاهش اتیلن و به تأخیر انداختن رسیدن، سبب افزایش ماندگاری می شود. پوشش دهی با کیتوزان در فیله ماهی سالمون بدون پوست طی نگهداری در شرایط انجماد باعث به تأخیر افتادن اکسیداسیون چربی می شود.

این پوشش به عنوان مانع بین فیله و اطرافش عمل می کند .نفوذ اکسیژن از محیط اطراف را کاهش می دهد.اثر پوشش کیتوزان حاوی اسانس روغنی دارچین روی کیفیت ماهی قزل آلای رنگین کمان نگهداری شده در یخچال نشان داده است.

 

min

کاربرد کیتوسان در صنعت

در دهه هاي اخير، کيتين و کيتوزان به خاطر زيست تخريب پذيري در داخل بدن و زيست سازگاري آن‌ها توجه زيادي را به خود معطوف کرده‌اند. کيتوسان، فعاليت ضدميکروبي متوسطي نشان مي دهد. که از مازاد کاتيوني آن ناشي مي شود،و يک خاصيت مهم از نقطه نظر استفاده آن به عنوان يک ماده پزشکي است. شباهت طبيعي اين پليمر با گليکوزآمين گليکان که از مهمترين بخش‌هاي ماتريس خارج سلولي است.فروش کیتوسان

سبب گشته که فروش کیتوسان در چند سال اخير به عنوان داربست مهندسي بافت استفاده وسيعي داشته باشد. همچنين فرآيند پذيري اين پليمر به مراتب آسان تر بوده و باعث می‌شود .محصول نهايي داراي حاشيه سود بالاتري شود. گلوکوزامين و استيلگلوکوزآمين از جمله مواد حاصله از تخريب کيتوزان است.

شما می توانید برای تهیه کینوسان و محصولات آزمایشگاهی (مرک آلمان) و یا صنعتی با شرکت شیمی کهن به دو روش، ابتدا با خط های مستقیم (فروش) این شرکت تماس بگیرید یا از طریق کانال واتساپ شرکت محصول به همراه مشخصات را ارسال تا در اولین فرصت استعلام خود را دریافت نمایید.فروش کیتوسان

این شرکت نمایندگی سیگما آلدریچ در تهران را دارد. شما می توانید هر ماده شیمیایی دیگر  را به هر میزان دلخواه و در انواع بسته بندی از این شرکت تهیه کنید. برای خرید  می توانید با کارشناسان فروش ما از طریق تماس تلفنی و یا واتساپ ارتباط برقرار کنید.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است. شیمی کهن  آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی با برند مرک آلمان و با مناسب ترین قیمت به مشتریان می باشد.

 بیشتر بخوانید: محصولات سیگما آلدریچ

قیمت – فروش کیتوسان – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش کیتوسان سیگماآلدریچ  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

 

سوالات متداول:

کیتوسان چیست؟ماده کیتوسان مشتقی از گلوکان با واحدهای تکرار شونده کیتین است. توسط روگت در سال ۱۸۵۹ با عامل شناخته شده‌ای بروز نمودهو بسیار شایع تر از نوع ثانویه می‌باشد.

کیتوسان اصلی را از کجا تهیه کنیم؟شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش کیتوسان سیگماآلدریچ  می باشد.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

منابع:

ویکی پدیا

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت