ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

اسید سالسیلیک کد 818731 مرک

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

اسید سالسیلیک کد 818731 مرک

87 / 100

اسید سالسیلیک کد 818731 مرک یکی از محصولات پر فروش شرکت شیمی کهن  می باشد. این محصول در شرکت شیمی کهن  که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله سالیسیلیک اسید مرک آلمان با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است.

این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید سالیسیلیک اسید کد 818731 مرک آلمان می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. سالیسیلیک اسید یک اسید آلی می باشد که بلورین، جامد و بی رنگ است و به طور گسترده ای در سنتز آلی استفاده می شود و به عنوان یک هورمون گیاهی عمل می کند. این ماده از متابولیسم سالیسین حاصل می شود.اسید سالسیلیک کد 818731 مرک

اسید سالسیلیک کد 818731 مرک چیست؟

اسید سالسیلیک کد 818731 مرک (Salicylic Acid) یک بتاهیدروکسی اسید می باشد. به عنوان یک ترکیب طبیعی در گیاهان تولید می شود. این ماده با فرمول شیمیایی C7H6O3 یک ماده جامد سفید تا برنزه و بدون بو است که در آب به آرامی حل می شود.

نمک و استرهای این ماده به عنوان یک سالیسیلات شناخته می شوند که در صنعت دارو کاربرد دارند. اسید سالیسیلیک از نظر سازمان بهداشت جهانی جزء موثر ترین و ایمن ترین داروهای مورد نیاز در کل سیستم بهداشتی است.

اسید سالسیلیک کد 818731 مرک یک ترکیب فنولیک ساده است .که در طیف گسترده ای از موجودات پروکاریوتی و یوکاریوتی، از جمله گیاهان سنتز می شود. برگ و پوست درخت بید حاوی مقادیر زیادی از این ماده می باشد که به عنوان دارویی برای تسکین درد در دنیای باستان کاربرد داشته است.اسید سالسیلیک کد 818731 مرک

سالیسیلیک اسید کد 818731 مرک آلمان

سالیسیلیک اسید یک اسید آلی می باشد که بلورین، جامد و بی رنگ است و به طور گسترده ای در سنتز آلی استفاده می شود و به عنوان یک هورمون گیاهی عمل می کند. این ماده از متابولیسم سالیسین حاصل می شود. فرمول شیمیایی آن C7H6O3 می باشد .و در آب حل می شود.اسید سالسیلیک کد 818731 مرک

این ماده دارای مزه ای شیرین است. این اسید محلول در چربی نیز می باشد. اسید سالیسیلیک یک ترکیب فنولیک ساده است که در طیف گسترده ای از موجودات پروکاریوتی و یوکاریوتی، از جمله گیاهان سنتز می شود. این ترکیب آلی در طبیعت وجود دارد و به وسیله آمینو اسیدی به نام فنیل آلانین به صورت زیستی سنتز می شود.

سالیسیلیک اسید یک داروی شگفت آور است و در محصولات متنوعی در زمینه مراقبت از پوست، مواد آرایشی و تسکین دهنده معده تولید شده است. این اسید ضدالتهاب و باکتری است. ضمنا در درمان انواع مشکلات پوستی از قبیل آکنه، زگیل و شوره سر نافع است.

اسید سیلیسیک بخشی از خانواده سیلیکات های متفرقه است. این بدان معنی است که بزرگترین اکسوانیون فلز سیلیکات است و هیچ اتم غیر فلزی به آن متصل نیست.اسید سالسیلیک کد 818731 مرک

اسید سالسیلیک کد 818731 مرک

خرید سالیسیلیک اسید کد 818731 مرک آلمان

برای خرید سالیسیلیک اسید میتوانید با ما تماس بگیرید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

خواص شیمیایی و فیزیکی اسید سالسیلیک کد 818731 مرک چیست؟

 • این ماده یک اسید آروماتیک کوچک است که نام شیمیایی آن منو هیدروکسی بنزوئیک اسید است.
 • طبیعت این ماده لیپوفیلیک است که در رشد گیاهان به عنوان هورمون عمل می کند.
 • استفاده های بسیار وسیعی بخصوص در صنایع داروسازی دارد.
 • رایج ترین کاربرد استفاده از آن در داروهای مسکن از جمله آسپرین است.
 • این ماده به دلیل خواص کراتئولیتیک برای لایه برداری پوست نیز بسیار موثر است.
 • برای درمان آکنه و پسوریازیس کاربرد دارد.
 • در شامپوهای ضد شوره استفاده می شود.اسید سالسیلیک کد 818731 مرک
 • از رسوب سبوم بر روی منافذ پوست و اطراف فولیکول مو جلوگیری کرده و باعث می شود. سلول های مرده از پوست سر پاک شود.

66

کاربردهای اسید سالسیلیک کد 818731 مرک

اسید سالسیلیک کد 818731 مرک یک ماده ضد التهابی فعال است که به دلیل داشتن توانایی لایه برداری به عنوان یک ماده ضد باکتری موضعی عمل می کند. این اسید آلی به صورت گسترده ای در سنتز مواد آلی مورد استفاده قرار می گیرد. و به عنوان یک هورمون گیاهی عمل می کند.

مانند سایر اسیدهای هیدروکسی ، اسید سالیسیلیک ماده اصلی بسیاری از محصولات دارویی برای درمان درماتیت سبوروئیک ، آکنه، پسوریازیس و زگیل است. همچنین این ماده به عنوان نگهدارنده در مواد غذایی ، ضد باکتری و ضد عفونی کننده کاربرد دارد. آسپرین (استیل سالیسیلیک اسید یا ASA) را می توان با استری شدن گروه هیدروکسیل فنولیک این ماده با گروه استیل از انیدرید استیک یا کلرید استیل تهیه نمود.اسید سالسیلیک کد 818731 مرک

واکنشهای شیمیایی سالیسیلیک اسید کد 818731 مرک آلمان

اسید سالسیلیک بسیار ضعیف است و تنها هنگامی که به pH 10 نزدیک می شود، اولین پروتون خود را از دست می دهد. فقط 3 واکنش با این اسید که در شرایط طبیعی فیزیولوژیکی برای آن، شناخته شده است. واکنش با خود هنگامی که از حلالیت بیش از حد تشکیل هیدرات سیلیس بی شکل است. واکنش آن با هیدروکسید آلومینیوم و تشکیل هیدروکسید سیلیکات آلومینیوم است. واکنش با مولیبدات اضافی برای تشکیل هتروپلیاسیدها مانند سیلیکومولیبدات.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است.

عوارض جانبی 

این محصول به عنوان یک داروی موضعی ، برخلاف اسیدهای آلفا هیدروکسی قادر به نفوذ و تجزیه چربی ها و لیپیدها است .و در غلظت های بسیار بالا باعث سوختگی شیمیایی معمولی در پوست می شود. اگر حلال این الکل ،استون یا روغن باشد، ممکن است به پوشش منافظ پوست آسیب برساند. همچنین این اسید 20 تا 50 درصد به شکل پماد تولید می شود. که برای ازبین بردن زگیل و تگ های پوستی استفاده می شوند.

اما نباید روی صورت یا برای درمان آکنه استفاده شود. استفاده مکرر از این ماده ممکن است بدون افزایش اثر بخشی منجر به افزایش عوارض جانبی شود. برخی افراد هستند که به این اسید و ترکیبات آن حساسیت دارند و اگر غلظت بالای پماد سالیسیلیک اسید بر روی درصد زیادی از سطح بدن اعمال شود.

مقادیر بالایی از این ماده می تواند وارد خون شود و برای جلوگیری از عوارض بعدی نیاز به همودیالیز است. این محصول در گیاهان به صورت اسید سالیسیلیک آزاد و استرهای کربوکسیله و گلیکوزیدهای فنلی وجود دارد. تحقیقات بسیاری نشان داده که انسان  این ماده را به میزان قابل توجهی متابولیزه نموده است.

اسید سالیسیلیک در نوشیدنی و میوه ها

نوشیدنی ها و غذاهای حاوی مقادیر بالای این اسید شامل آبجو، چای، قهوه، میوه ها و سبزیجات، سیب زمینی شیرین، آجیل و روغن زیتون هستند. گوشت، مرغ، ماهی، تخم مرغ، لبنیات، شکر و نان و غلات حاوی مقادیر کمی از این ماده می باشند. برخی اشخاص به دلیل حساسیت نسبت به سالیسیلیک موجود در رژیم غذایی ممکن است علائم واکنش آلرژیک مانند آسم برونش، رینیت، اختلالات دستگاه گوارش یا اسهال نشان دهند.

اسید سالیسیلیک طبیعی

اسید سالیسیلیک در سالیکس، پوست درخت بید، در طبیعت تشکیل می شود. برخی مواد غذایی نیز حاوی سالیسیلات هستند؛ از قبیل: بادام، سیب، کشمش، گوجه فرنگی و ادویه هایی مانند آویشن و دارچین و …

اسید سالسیلیک کد 818731 مرک

تولید سالیسیلیک اسید کد 818731 مرک آلمان

برای تولید اسید سالیسیلیک در آزمایشگاه شیمی دانان می توانند سدیم فنوکسید و دی اکسید کربن را تحت فشار بالا قرار دهند. هنگامی که این مخلوط با استفاده از اسید سولفوریک اسیدی شد، اسید سالیسیلیک ایجاد می شود. این فرآیند را واکنش کولب-اشمیت می نامند. این روش منجر به تولید محصول خالص و سازگارتر می شود که می تواند از داروهای تجاری یا تجاری استفاده شود.

خرید اسید سالسیلیک کد 818731 مرک

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید اسید سالسیلیک کد 818731 مرک با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

قیمت اسید سالیسیلیک – فروش اسید سالسیلیک کد 818731 مرک

شرکت شیمی کهن  یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی و صنعتی بخصوص فروش اسید سالسیلیک کد 818731 مرک می باشد.این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت اسید سالسیلیک کد 818731 مرک میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت