ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

هیدرات 5 ′ فسفات پیریدوکس

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

هیدرات 5 ′ فسفات پیریدوکس

90 / 100

هیدرات 5 ′ فسفات پیریدوکس, یک منوهیدرات اسکی – رده: ویتامین ها- مترادف p5p ، plp ، codecarboxylase ، 3-hydroxy-2-methyl-: 5-([فسفونوکسی] متیل) -4-pyridinecarboxaldehyde ، پیریدوکسال 5-فسفات ، ویتامین B6 متابولیت

 یکی از ماده های آزمایشگاهی سیگما آلدریچ میباشد. این ماده  از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی وارده شده توسط شرکت شیمی کهن که از بزرگترین شرکت های واردکننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از شیمی کهن  که مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران است  بخوانید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

هیدرات 5 ′ فسفات پیریدوکس

پیریدوکس 5 فسفات مونوهیدرات یک پیریدینکربالدئید است. این شکل فعال ویتامین B 6 است که به عنوان یک کوآنزیم برای سنتز اسیدهای آمینه ، انتقال دهنده های عصبی (سروتونین ، نوراپی نفرین) ، اسفنگولیپیدها ، اسید آمینونولینیک خدمت می کند.

P9255

Sigma-Aldrich

Pyridoxal 5′-phosphate hydrate

≥98%

Synonym(s):

Pyridoxal phosphate, 3-Hydroxy-2-methyl-5هیدرات 5 ′ فسفات پیریدوکس
-([phosphonooxy]methyl)-4-pyridinecarboxaldehyde,
Codecarboxylase, PLP, Pyridoxal 5-phosphate
Empirical Formula (Hill Notation):C8H10NO6P · xH2O
CAS Number:853645-22-4
Molecular Weight:247.14 (anhydrous basis)
Beilstein:234749
EC Number:200-208-3
MDL number:MFCD00006333
PubChem Substance ID:24899020
NACRES:NA.79

مشخصات فنی هیدرات 5 ′ فسفات پیریدوکس

 • منبع بیولوژیکی:مصنوعی (ارگانیک)
 • سطح کیفیت:200
 • تسویه حساب:98 ≥
 • فرم:پودر
 • تکنیک):HPLC: مناسب
 • رنگ:رنگ بژ- خارج از سفید تا زرد
 • دمای ذخیره سازی:140-143 درجه سانتیگراد
 • 20 درجه سانتیگراد

توصیف هیدرات 5 ′ فسفات پیریدوکس

توصیف کلی Pyridoxal 5′-Fosphate (PLP) در یک فرآیند چند مرحله ای سنتز می شود. دو مسیر پروتئین بیوسنتتیک فسفات پیریدوکسال فسفات (PDXA)-پیریدوکسین -5- فسفات سنتاز (PDXJ) و زیر واحد سنتاز 5 ′ فسفات سنتاز PDX1/PDX2. [1] این شکل فعال پیریدوکسین است. کاربرد هیدرات فسفات پیریدوکسال نیز استفاده شده است: به عنوان یک استاندارد مرجع برای تعیین کمیت ویتامین B6 در نمونه های خوراک و Digesta با استفاده از کروماتوگرافی مایع با کارایی بالا (HPLC)  در واکنش ترانس آمیناز اسید آمینه D (10) به عنوان یک کوفاکتور برای اسید للوتامیک اسید دکربوکسیلاز 

بسته بندی

1 ، 5 ، 25 گرم در بطری پلی

هیدرات 5 ′ فسفات پیریدوکس

اقدامات بیوشیمی/فیزیول

پیریدوکسال 5′-فسفات (PLP) با استفاده از کافه کننده در کربوهیدرات و متابولیسم چربی کمک می کند. این مسئول بیشتر مسئول کاتالیز کردن واکنشهای آنزیمی درگیر در سنتز اسفنگولیپید و سنتز انتقال دهنده عصبی (دوپامین و سروتونین) است.  PLP در مطالعات سایتهای فعال آنزیم وابسته به PLP استفاده می شود. PLP همچنین یک کوفاکتور برای طیف گسترده ای از آنزیم ها از جمله میتوکندری 5-aminolevulinic acid synthase (ALA) [5] سیستئین دسولفوراز ،  سیستاتیونین γ-synthase (CGS) ،  Ornithine 4،5-aminomutase (OAM) است ، و D-Serine Dehydratase.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مششخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

خرید و فروش هیدرات 5 ′ فسفات پیریدوکس سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده هیدرات 5 ′ فسفات پیریدوکس سیگما آلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت خرید هیدرات 5 ′ فسفات پیریدوکس سیگما آلدریچ

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

هیدرات 5 ′ فسفات پیریدوکس

اطلاعات خرید هیدرات 5 ′ فسفات پیریدوکس سیگما آلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید هیدرات 5 ′ فسفات پیریدوکس می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، مواد سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.

قیمت –  هیدرات 5 ′ فسفات پیریدوکس

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش هیدرات 5 ′ فسفات پیریدوکسمی باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید اکسید دوتریوم

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.خرید تیونیل کلرید سیگما آلدریچ

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت