ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

پیریدین کد 110861 سیگماآلدریچ

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

پیریدین کد 110861 سیگماآلدریچ

81 / 100

پیریدین کد 110861 سیگماآلدریچ یک ترکیب آلی هتروسیلیک با فرمول شیمیایی C5H5N است. پیریدین از دسته بنزوییل پروکساید می باشد و کارایی های مختلفی دارد. حلقه این ماده در بسیاری از ترکیبات مهم، از جمله مواد شیمیایی زراعی، دارویی و ویتامین ها وجود دارد. و انواع آن عبارت است از قرص بی پیریدین، پیریدین صنعتی، پیریدین دی کربوکسیلیک اسید و … . از نظر تاریخی، این ماده از قطران ذغال سنگ تولید می شد. امروزه در مقیاس حدود ۲۰،۰۰۰ تن در سال در سراسر جهان سنتز می شود.

پیریدین کد 110861 سیگماآلدریچ ساخت شرکت سیگمآالدریچ است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید پیریدین کد 110861 سیگماآلدریچ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیای مرک در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد که البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است.

پیریدین چیست ؟

از نظر ساختاری؛ یک حلقه بنزن است که یک اتم نیتروژن با یک گروه متین جایگزین شده است. یک مایع بسیار قابل اشتعال و قابل پخش در آب با بوی مشخص و نامطبوع (ماهی مانند) است.

خصوصیات پیریدین کد 110861 سیگماآلدریچ

پیریدین بی رنگ است، اما نمونه های قدیمی تر یا ناخالص می تواند به رنگ زرد ظاهر شوند. پیریدین در شیمی آلی صنعتی به عنوان حلال دارای اهمیت بسیاری است. به دلیل وجود نیتروژن الکترونگاتیو در حلقه آن ، این مولکول نسبتاً کمبود الکترون دارد. بنابراین، نسبت به مشتقات بنزن به راحتی وارد واکنش های جایگزینی الکتروفیلی می شود.

فرمول: C5H5N
نقطه جوش: ۱۱۵ ‪°C
چگالی: ۹۸۲ کیلوگرم بر متر مکعب
جرم مولی: ۷۹٫۱ گرم بر مول
نقطه ذوب: ‎−۴۱٫۶ ‪°C
انحلال‌پذیری در آب: Miscible
ترکیبات مرتبط: آنیلین; پیریمیدین; Piperidine

مشخصات فیزیکیو شیمیایی پیریدین کد 110861 سیگماآلدریچ

pyridine : C5H5N
CAS number : 110-86-1
Molar mass: 79.1 g/m
Boiling point: 115.4 °C

پیریدین: C5H5N
CAS number : 110-86-1
جرم مولی: 79.1 گرم در مول
نقطه جوش: 115.4 درجه سانتی گراد

پیریدین کد 110861 سیگماآلدریچ

 

پیریدین در طبیعت

پیریدین در طبیعت فراوان نیست، با این وجود مشتقات آن اغلب جزئی از مولکولهای زیستی مانند آلکالوئیدها هستند. در زندگی روزانه، مقدار کمی در ترکیبات آلی فراری است که در فرآیندهای برشته شدن و کنسرو تولید می شوند، به عنوان مثال در مرغ سرخ شده، چیپس سیب زمینی، قهوه بو داده و چای سیاه می توان رد پای آن را مشاهده کرد. همچنین حلقه پیریدین در بسیاری از ترکیبات مهم، از جمله مواد شیمیایی کشاورزی، دارویی و ویتامین ها موجود است.

به راحتی در آب حل می شود و به حیوانات و گیاهان در سیستم های آبی آسیب می رساند. حداکثر غلظت مجاز 15 تا 30 ppm بود، اما در سال 2000 به 5 ppm کاهش یافت.

جهت اطلاعات بیشتر محصولات سیگماآلدریچ کلیک کنید:

کاربردها پیریدین کد 110861 سیگمآالدریچ

پیریدین به اتانول افزوده می شود تا مانع از مصرف تفریحی آن شود. در دوزهای کم، به مواد غذایی اضافه می شود تا طعم تلخی به آنها بدهد، و چنین استفاده ای توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده تصویب شده است. استنشاق، بلع یا جذب پیریدین از طریق پوست مضر است. اثرات مسمومیت حاد شامل سرگیجه، سردرد، حالت تهوع، عدم هماهنگی و از بین رفتن اشتها است که ممکن است تا دردهای شکمی و بیهوشی نیز پیشرفت کند.

کاربرد محصولات و مواد آزمایشگاهی شرکت سیگماآلدریچ

کاربرد محصولات و مواد آزمایشگاهی شرکت سیگماآلدریچ و کیت های شیمیایی، بیوشیمیایی و شیمیایی آلی، در تحقیقات را می توان در مورد زیر دسته بندی کرد: پیریدین کد 110861 سیگمآالدریچ

  • تحقیقات بیوتکنولوژی
  • تحقیق علمی و ژنتیکی
  • تحقیقات وسعه دارویی
  • تشخیص بیماری
  • به عنوان مولفه های کلیدی در تولید دارویی
  • و سایر تکنولوژی های پشرفته ورد استفاده قرار می گیرند .

محصولات سیگما آلدریچ Sigma Aldrich در شرکت های علوم زیستی، موسسات تحقیقاتی، بیمارستانها و صنایع مختلف می باشد طبق آمار بیش از یک میلیون دانشمند و تکنولوژیست از مواد آزمایشگاهی و کیت های تحقیقاتی سیگما آلدریچ استفاده می نمایند. نمایندگی های سیگماآلدریچ در 40 کشور دنیا فعال می باشند و بیش از 9600 کارمند در این مجموعه آماده ارائه خدمات به سراسر جهان می باشد.

پیریدین درالکل

پیریدین در الکل صنعتی به عنوان یک حلال استفاده می شود و به الکل اتیل اضافه می شود تا آن را برای نوشیدن نامناسب کند. این ماده به فرآورده هایی مثل سولفاپیریدین، ​​دارویی که علیه عفونت های باکتریایی و ویروسی فعال است تبدیل می شود. پیریبنزامین و پیریلامین، به عنوان داروهای ضد هیستامین هم استفاده می شود.

پیریدین صنعتی

کاربرد صنعتی پیریدین چیست؟ پیپریدین، ​​که در فرآوری لاستیک و به عنوان ماده اولیه شیمیایی استفاده می شود. و مواد دفع کننده آب، باکتری کش و علف کش ها. ترکیباتی که از پیریدین ساخته نشده اند اما حاوی ساختار حلقه ای آن هستند شامل نیاسین و پیریدوکسال، هر دو ویتامین B هستند. قرص ایزونیازید ، داروی ضد سل و نیکوتین و چندین محصول گیاهی دیگر.

پیریدین در قطران ذغال سنگ ، منبع اصلی آن قبل از تولید سنتز مبتنی بر استالدئید و آمونیاک وجود دارد. ماده خالص مایعی بی رنگ ، قابل اشتعال ، قلیایی و محلول در آب با بوی نامطبوع است. در دمای ۱۱۵.۵ درجه سانتیگراد (۲۳۴ درجه فارنهایت) می جوشد.

 پیریدین چگونه ساخته می شود؟

این ماده یک محصول شیمیایی متشکل از استالدهید، آمونیاک و فرمالدئید است که با یک کاتالیزور ترکیب شده و در فشار اتمسفر ۲۵۰-۵۰۰ درجه سانتیگراد واکنش نشان می دهد.

 

پیریدین کد 110861 سیگماآلدریچ

خواص پیریدین کد 110861 سیگمآالدریچ

بویی ترش، زننده و شبیه ماهی دارد.
این ماده با آب مخلوط می شود.
مایعی بی رنگ است اما در مواردی که ناخالصی دارند یا قدیمی هستند رنگ آن متمایل به زرد است.
قلیایی ضعیف
قابل احتراق است.
در صورت استنشاق یا بلعیدن، سمی است. پیریدین

نکات ایمنی و خطرات پیریدین کد 110861 سیگماآلدریچ برای سلامتی

اگرچه پیریدین کد 110861 سیگمآالدریچ یک ترکیب مفید است که در هر زمینه بالقوه مورد استفاده قرار می گیرد. اما این ماده سمی است و اگر توسط انسان مصرف شود، ممکن است خطرناک باشد.

شدت آن به میزان مصرف و حالت بستگی دارد. پیریدین می تواند هنگام تنفس، نوشیدن یا مصرف هر چیزی که دارای آن ماده شیمیایی باشد وارد بدن انسان شود.

پس از اتمام مصرف، این ماده شیمیایی می تواند بینی را تحریک کرده و منجر به سرفه و خس خس سینه شود.

عوارض و خطرات پیریدین کد 110861 سیگمآالدریچ

سردرد
سرگیجه
خستگی
تهوع
استفراغ
سرفه

و علائمی که حتی ممکن است منجر به مرگ شود.

خرید پیریدین کد 110861 سیگماآلدریچ

برای خرید پیریدین کد 110861 سیگماآلدریچ ن  می توانید از طریق شیمی کهن که نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران را دارد به صورت آنلاین و تلفنی درارتباط باشید و در کمترین زمان استعلام قیمت کرده و خرید خود را انجام دهید. همچنین امکان ارسال درخواست خرید به صورت آنلاین برای تامین کنندگان و فروشندگان این ماده در شیمی کهن  وجود دارد و تیم پشتیبانی در هر قدم خریدتان از هر یک از تامین کنندگان با شما همراه خواهد بود.

شرکت شیمی کهن نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در تهران تلاش کرده است تا با ایجاد خدماتی در قالب سرویس های تجاری در تسهیل روند خرید مشتریان گامی مثبت بردارد و در قسمت هایی نظیر انبارداری، حمل و نقل، بیمه، بازرسی و ارزیابی کیفیت کالا و …. تجربه ی خرید آسان و مطمئن را برای کاربران خود امکان پذیر سازد.پیریدین کد 110861 سیگماآلدریچ

برای خرید پیریدین کد 110861 سیگماآلدریچ می توانید از طریق شیمی کهن که سابقه زیادی در فروش عمده انواع مواد آزمایشگاهی دارد اقدام کنید. می توانید با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید یا به صورت آنلاین از سایت شیمی کهن از قیمت پیریدین و انواع مواد آزمایشگاهی اصل و با کیفیت باخبر شوید و در سریعترین زمان ممکن با تضمین و بهترین قیمت تهیه کنید.پیریدین کد 110861 سیگماآلدریچ

قیمت – فروش مواد شیمیایی پیریدین کد 110861 سیگماآلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش پیریدین کد 110861 سیگماآلدریچ  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت