ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

پلی گالاکتورونیک اسید

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

پلی گالاکتورونیک اسید

90 / 100

پلی گالاکتورونیک اسید سیگماآلدریچ ساخت شرکت سیگمآالدریچ است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید پلی گالاکتورونیک اسید کد P3889 سیگماآلدریچ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد

توضیحات پلی گالاکتورونیک اسید

پلی گالاکتورونیک اسید یک اسید ژلاتینی قابل حل در آب و موجود در میوه رسیده و برخی از سبزیجات است.
پلی گالاکتورونیک اسید از تخریب پکتین در گیاهان بوجود می آید و از طریق تعامل بین پکتیناز و پکتین تولید می شود .
پکتیک اسید برای شناسایی، تمایز و مشخصه یابی تخریب کننده دیواره سلولی گیاهی پلی گالاکتوروناز از قارچ ها استفاده می شود.

P3889پلی گالاکتورونیک اسید

Sigma-Aldrich

Polygalacturonic acid

≥85% (titration), from oranges

Formule linéaire:
(C6H8O6)n
Numéro CAS:
Numéro MDL:
NACRES:
NA.25
Conditionnement:5 G- 25 G- 25 G-500 G

مشخصات  فنی پلی گالاکتورونیک اسید

پلی گالاکتورونیک اسید از واحد گالاکتورونیک اسید تشکیل شده است که به صورت یک زنجیره پلیمری بلند مرتب شده است.[1] استرهای متیل پلی گالاکتورونیک اسید پکتین را تشکیل می دهند.

 • Polygalacturonic acid
 • Pectic acid
 • :(C6H8O6)nSynonym
 • Empirical Formula :81325
 • :≥90%
 • Cataloge number
 • Cas number assay :25990-10-7
 • Pack Size : 50gr 250gr

کاربرد پلی گالاکتورونیک اسید

پلی گالاکتورونیک اسید استفاده شده است:
در پیش جذب محلول آنتی بادی اولیه 2F4 به عنوان بستری برای تعیین فعالیت پلی گالاکتروناز در تهیه مخلوط الیگوگالاکتورونات ها که به عنوان بستری برای تعیین ویژگی های استیل استرازهای مختلف استفاده می شود.

پلی گالاکتورونیک اسید یون های فلزی را جدا می کند. همچنین در حضور Ca2+ ژل‌هایی تولید می‌کند که می‌توانند برای آزادسازی دارو یا بی‌حرکت کردن سلول‌ها یا آنزیم‌ها برای تولید بیومولکول‌ها استفاده شوند.

پلی گالاکتورونیک اسید

اقدامات بیوشیمیک/فیزیولوژیک

در گیاهان زمینی، پلی گالاکتورونیک اسیدها اجزای اصلی پلی ساکاریدهای دیواره سلولی (پکتین) هستند. پپتیدهای مهارکننده پلی گالاکتروناز متصل (PGIP) از پکتین در برابر تخریب توسط پلی گالاکترونازهای قارچی محافظت می کنند.

بیشتر بخوانید: خرید ۳-ایزوبوتیل-۱-متیل زانتین سیگما آلدریچ

اطلاعات  خرید محصول پلی گالاکتورونیک اسید

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خریدپلی گالاکتورونیک اسید سیگماآلدریچ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، مواد سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی  سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.

قیمت – فروش مواد شیمیایی پلی گالاکتورونیک اسید

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش پلی گالاکتورونیک اسیدسیگماآلدریچ می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت