ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

متیل بتا سیکلودکسترین

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

متیل بتا سیکلودکسترین

90 / 100

متیل بتا سیکلودکسترین یکی از ماده های آزمایشگاهی سیگما آلدریچ میباشد. این ماده  از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی وارده شده توسط شرکت شیمی کهن که از بزرگترین شرکت های واردکننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از شیمی کهن  که مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران است  بخوانید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

متیل بتا سیکلودکسترین

متیل بتا سیکلودکسترین یک هپتاساکارید است که محلول در آب است و به دلیل داشتن هسته آبگریز تمایل بیشتری به کلسترول دارد. سیکلودکسترین ها اولیگوساکاریدهای حلقوی هستند که از 6، 7 یا 8 واحد گلوکوپیرانوز تشکیل شده اند. آنها معمولاً به ترتیب به عنوان α-، β- و γ-سیکلودکسترین نامیده می شوند.

به دلیل ساختار حلقوی صلب این ترکیبات، عوامل کمپلکس کننده طبیعی هستند. پایداری این ساختارهای منحصر به فرد از پیوندهای هیدروژنی درون مولکولی بین گروه های هیدروکسیل C2 و C3 واحدهای گلوکوپیرانوز مجاور ناشی می شود. مولکول شکل چنبره را به خود می گیرد.

C4555

Sigma-Aldrich

Methyl-β-Cyclodextrinمتیل بتا سیکلودکسترین

powder, BioReagent, suitable for cell culture

CAS-Nummer:128446-36-6
NACRES:NA.77

متیل بتا سیکلودکسترین چیست ؟

اندازه حفره مهمترین عامل تعیین کننده در مورد استفاده از سیکلودکسترین در کمپلکس است. قطر حفره بتا سیکلودکسترین ها یا ترکیبات واحد بتا گلوکوپیرانوز برای استفاده با مولکول هایی به اندازه هورمون ها، ویتامین ها و بسیاری از ترکیبات که اغلب در برنامه های کشت بافت و سلول استفاده می شوند، مناسب است.

به همین دلیل، بتا سیکلودکسترین بیشتر به عنوان یک عامل کمپلکس کننده استفاده می شود. برای افزایش حلالیت مواد غیر قطبی مانند اسیدهای چرب، لیپیدها، ویتامین ها و کلسترول برای استفاده در کاربردهای کشت سلولی استفاده می شود. متیل بتا سیکلودکسترین برای حذف کلسترول از سلول های کشت شده استفاده می شود و برای حذف قایق های لیپیدی استفاده می شود.

مشخصات فنی متیل بتا سیکلودکسترین

 • منبع بیولوژیکی:مصنوعی (ارگانیک)
 • سطح کیفیت:300
 • عقیمی:غیر استریل
 • خط تولید:BioReagent
 • شکل:پودر
 • ~1320 گرم در مول:mol wt
 • سطح برچسب زدن:1.5-2.1 متیل در هر مول گلوکز
 • کشت سلولی | پستاندار: مناسب
  mp (نقطه ذوب)
 • 180-182 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • انحلال پذیری:H2O: 50 میلی گرم در میلی لیتر

سه نوع اصلی این گروه از ترکیبات عبارت است از:

α (آلفا) -سیکلودکسترین : ۶ زیر واحد گلوکز
β (بتا) -سیکلودکسترین : ۷ زیر واحد گلوکز
γ (گاما) -سیکلودکسترین : ۸ زیر واحد گلوکز

بیشتر بخوانید:هیدروکلراید تیامین

توضیحات کلی

گروه های هیدروکسیل C2 و C3 در اطراف دهانه بزرگتر و گروه های هیدروکسیل C6 واکنش پذیرتر در اطراف دهانه کوچکتر قرار دارند. قرار گرفتن گروه های هیدروکسیل C6 در مقابل گروه های هیدروکسیل C2 و C3 با پیوند هیدروژنی باعث نزدیکی فضایی پیوندهای اکسیژن در حفره می شود و یک فضای داخلی غنی از الکترون و آبگریز ایجاد می کند. اندازه این حفره آبگریز با تعداد واحدهای گلوکوپیرانوز که سیکلودکسترین را تشکیل می دهند تعیین می شود.

حلالیت سیکلودکسترین های طبیعی بسیار کم است. در اواخر دهه 1960 کشف شد که جایگزینی های شیمیایی در گروه های 2-، 3- و 6-hydroxyl می تواند حلالیت را تا حد زیادی افزایش دهد. برای اکثر سیکلودکسترین های اصلاح شده شیمیایی، غلظت 50% (w/v) در آب قابل دستیابی است.

کاربردمتیل بتا سیکلودکسترین برای کاربردهای زیر استفاده شده است:

بررسی تاثیر کمبود کلسترول در غشای اسپرم بر توانایی اسپرم برای انجام واکنش آکروزوم
تعیین اثر بیان بیش از حد کائولین و از دست دادن آن بر سیگنال دهی بقا و رشد
در لقاح آزمایشگاهی کلاسیک

بسته بندی متیل بتا سیکلودکسترین

1، 5، 10 گرم در بطری پلی

 بتا سیکلودکسترین 11

بیوشیمی /فیزیولوژی متیل بتا سیکلودکسترین

اثر متیل بتا سیکلودکسترین (MβCD) اغلب به عنوان یک بازدارنده یا برای اصلاح دامنه های کلسترول در سطح سلول استفاده می شود. باعث کمبود کلسترول در غشاء می شود. علاوه بر این، با درونی سازی از فعالیت سم وبا، اکسید نیتریک (NO) سنتاز و ناقل گلوکز جلوگیری می کند. به طور خاص، این در رافت های لیپیدی و اندوسیتوز با واسطه caveolae مشاهده می شود.[1] MβCD هم جریان کلسترول و هم هجوم کلسترول را القا می کند.

این می‌تواند حیات سلولی را مختل کند زیرا ژن‌هایی که سطح کلسترول را تنظیم می‌کنند به دلیل کاهش سطح کلسترول ناشی از فعالیت MβCD تنظیم مثبت می‌شوند. می توان از آن برای افزایش حلالیت ترکیبات غیر قطبی مانند اسیدهای چرب، لیپیدها، ویتامین ها و کلسترول در کاربردهای کشت سلولی استفاده کرد. اندازه حفره عمدتاً تعیین می کند که کدام سیکلودکسترین برای تشکیل کمپلکس استفاده می شود.

قطر حفره بتا-سیکلودکسترین ها یا ترکیبات واحد بتا-گلوکوپیرانوز برای استفاده با مولکول هایی به اندازه هورمون ها، ویتامین ها و بسیاری از ترکیباتی که معمولاً در کشت بافت و سلول استفاده می شوند، مناسب است. به همین دلیل، β-سیکلودکسترین به عنوان عامل کمپلکس در اکثر موارد استفاده می شود.

بازسازی متیل بتا سیکلودکسترین

محلول را می توان با هم زدن در دمای اتاق به مدت 30 دقیقه تهیه کرد. روش دیگر، فراصوت با خنک کننده می تواند استفاده شود. محلول ها را می توان در دمای 4 درجه سانتی گراد به مدت چند ماه نگهداری کرد. ماده جامد باید در دمای اتاق در بسته محکم نگهداری شود.

متیل بتا سیکلودکسترین

خرید و فروش متیل بتا سیکلودکسترین سیگماآلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده متیل بتا سیکلودکسترین سیگما آلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت خرید متیل بتا سیکلودکسترین سیگما آلدریچ

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

اطلاعات خرید متیل بتا سیکلودکسترینن سیگما آلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید متیل بتا سیکلودکسترین می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، مواد سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.

بتا سیکلودکسترین 2

قیمت –  متیل بتا سیکلودکسترین

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش متیل بتا سیکلودکسترین می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت