ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر
tel

مواد شیمیایی مرک در فولاد

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : meshkanim1984@gmail.com

مواد شیمیایی مرک در فولاد

مواد شیمیایی مرک در فولاد – شرکت شیمی کهن در این مقاله قصد دارد که شما عزیزان را آشنا نماید با مواد شیمیایی مرک در فولاد، موادی هستند که در صنعت فولاد مورد استفاده قرار می گیرند. کاربرد مواد شیمیایی در صنعت فولاد، استفاده به عنوان فلوکولانت می باشد. پلی الکترولیت های آنیونی به صورت پودر سفید می باشد که کاربردهای زیادی جهت تصفیه آب دارد. پلی الکترولیت ها منعقد کننده فرآیند های تصفیه و فیلتراسیون می باشند.

در انواع سیستم های فیلتراسیون، پلی الکترولیت ها برای آبگیری و تغلیظ مورد استفاده قرار می گیرند. از دیگر کاربردهای مواد شیمیایی مرک در فولاد، کوگولانت ها می باشند که شامل پلی آلومینیوم هستند. پلی آلومینیوم کلراید و سولفات، جهت جداسازی ناخالصی های آب بسیار سریع و قدرتمند عمل می نمایند. از کاربردهای دیگر پلی آلومینیوم می توان به طراحی و استفاده از تکنولوژی مدرن و دقیق اشاره نمود.

شرکت شیمی کهن آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله مواد صنعتی و مواد مرک آلمان با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. جهت اطلاعات محصولات مرک و مواد شیمیایی و استعلام از قیمت و خرید مواد مرک آلمان می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

مواد شیمیایی مرک در فولاد

کاربرد مواد شیمیایی مرک در فولاد

مواد شیمیایی مرک در فولاد با توجه به کاربردهایی که در صنعت فولاد دارا می باشد شامل مواد دیگری نیز می شود. از جمله مواد جاذب اکسیژن که مهمترین عامل ایجاد خوردگی در سیستم های مخصوص به دیگهای بخار می باشد. قبل از ورود محلول به دیگ بخار، اکسیژن حذف می شود و اصطلاحاً به روش مکانیکی هوازدایی می شود. از مواد شیمیایی دیگر می توان به مواد ضد جلبک اشاره نمود که جهت استفاده در سیستم های خنک کننده طراحی شده اند.

محل هایی که نیاز به سیستم های خنک کننده دارند و خزه و جلبک به دلیل حرارت آفتاب رشد کرده اند نیاز به این مواد دارند. از دیگر مواد شیمیایی مرک در فولاد، مواد تنظیم کننده PH هستند که جهت حذف گاز کربنیک تولید می شوند. بیکربناتهای وارد شده به دیگ بخار در اثر واکنش با آب، تشکیل اسید کربنیک می دهد. اسید کربنیک نیز موجب خوردگی می شود که نیاز به ماده ای است که از این خوردگی ممانعت کند. در نتیجه از مواد تنظیم کننده PH استفاده می شود که گاز کربینک خطوط انتقال بخار حذف شوند.

بیشتر بخوانید: مواد شیمیایی مرک تصفیه آب-شیمی کهن

خرید مواد شیمیایی

مواد شیمیای مرک که ساخت شرکت مرک آلمان است. جهت اطلاعات محصولات و آگاهی از قیمت و خرید مواد شیمیایی مرک در فولاد می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

قیمت – فروش مواد شیمیایی مرک آلمان – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص خرید مواد شیمیایی مرک فولاد  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

 

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

سوالات متداول:

کاربرد مواد شیمیایی مرک در فولاد چیست؟ کاربرد مواد شیمیایی در صنعت فولاد، استفاده به عنوان فلوکولانت می باشد.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت