ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

LUDOX® AM کلوئیدی سیلیکا 30 wt. ٪ تعلیق در H2O

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

LUDOX® AM کلوئیدی سیلیکا 30 wt. ٪ تعلیق در H2O

84 / 100

LUDOX® AM کلوئیدی سیلیکا 30 wt. ٪ تعلیق در H2O را می توانید از شرکت شیمی کهن که نمایندگی سیگماآلدریچ در تهران می باشد تهیه کنید. این ماده یکی از ماده های آزمایشگاهی پر فروش سیگما آلدریچ میباشد. این ماده  از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی وارده شده توسط شرکت شیمی کهن که از بزرگترین شرکت های واردکننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از شیمی کهن  که مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران است  بخوانید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

LUDOX® AM کلوئیدی سیلیکا 30 wt. ٪ تعلیق در H2O

LUDOX® AM کلوئیدی سیلیکا 30 wt. ٪ تعلیق در H2O – یک کلوئید سیلیکا 30 وزن درصدی تعلیق در آب است. این ترکیب شیمیایی شامل ذرات کوچک سیلیکا با قطر حدود 12 نانومتر است. این ترکیب شیمیایی به عنوان یک عامل پراکنده کننده و روان کننده در بسیاری از فرآیندهای صنعتی و آزمایشگاهی استفاده می‌شود.

برخی از کاربردهای LUDOX® AM عبارتند از:

 • استفاده در تولید رنگ‌ها و رنگ‌دانه‌ها: LUDOX® AM به عنوان یک عامل پراکنده کننده در تولید رنگ‌ها و رنگ‌دانه‌ها استفاده می‌شود. این ترکیب شیمیایی می‌تواند در رسیدن به رنگ‌های با کیفیت و پایداری بالا کمک کند.
 • استفاده در تولید نانوذرات: LUDOX® AM به عنوان یک عامل پراکنده کننده در تولید نانوذرات استفاده می‌شود. این ترکیب شیمیایی می‌تواند به دست آوردن نانوذرات با اندازه و شکل دقیق کمک کند.
 • استفاده در تولید پوشش‌های ضدخوردگی: LUDOX® AM به عنوان یک عامل پراکنده کننده در تولید پوشش‌های ضدخوردگی استفاده می‌شود. این ترکیب شیمیایی می‌تواند به دست آوردن پوشش‌های با خواص مکانیکی و ضدخوردگی بالا کمک کند.LUDOX® AM کلوئیدی سیلیکا 30 wt. ٪ تعلیق در H2O
 • استفاده در تولید مواد نانوکامپوزیت: LUDOX® AM به عنوان یک عامل پراکنده کننده در تولید مواد نانوکامپوزیت استفاده می‌شود. این ترکیب شیمیایی می‌تواند به دست آوردن مواد با خواص مکانیکی و حرارتی بالا کمک کند.

مشخصات LUDOX® AM کلوئیدی سیلیکا

یک کلوئید سیلیکا 30 وزن درصدی تعلیق در آب است. این ترکیب شیمیایی شامل ذرات کوچک سیلیکا با قطر حدود 12 نانومتر است. این ترکیب شیمیایی به عنوان یک عامل پراکنده کننده و روان کننده در بسیاری از فرآیندهای صنعتی و آزمایشگاهی استفاده می‌شود.LUDOX® AM کلوئیدی سیلیکا 30 wt. ٪ تعلیق در H2O

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

420875

Sigma-Aldrich

30 wt. % suspension in H2O

Synonym(e):Kieselgel Zubereitung
Lineare Formel: SiO2
CAS-Nummer:7631-86-9
Molekulargewicht:60.08
MDL-Nummer:MFCD00011232
PubChem Substanz-ID:24866359
NACRES: NA.22

LUDOX® AM کلوئیدی سیلیکا 30 wt. ٪ تعلیق در H2O

مشخصات فنی

مشخصات فنی LUDOX® AM کلوئیدی سیلیکا 30 وزن درصدی تعلیق در آب عبارتند از:

 • نام تجاری: LUDOX® AM
 • نوع ترکیب شیمیایی: کلوئید سیلیکا
 • غلظت: 30 وزن درصدی
 • حالت فیزیکی: تعلیق در آب
 • قطر ذرات: حدود 12 نانومتر
 • pH: حدود 9.5
 • چگالی: 1.19 گرم بر سانتی‌متر مکعب
 • رنگ: سفید
 • قابلیت حل در آب: کاملاً حل شدنی در آب
 • دمای نگهداری: بین 2 و 25 درجه سانتی‌گراد

LUDOX® AM به عنوان یک عامل پراکنده کننده و روان کننده در بسیاری از فرآیندهای صنعتی و آزمایشگاهی استفاده می‌شود. این ترکیب شیمیایی به دلیل خواص پراکنده کنندگی، پایداری و قابلیت حل در آب، مورد استفاده در تولید رنگ‌ها، نانوذرات، پوشش‌های ضدخوردگی و مواد نانوکامپوزیت قرار می‌گیرد.LUDOX® AM کلوئیدی سیلیکا 30 wt. ٪ تعلیق در H2O

مشخصات فیزیکو شییمیایی

حاوی کانتریون تثبیت کننده سدیم است . سیلیس کلوئیدی LUDOX® AM می تواند به عنوان منبع سیلیس برای سنتز موارد زیر استفاده شود:

زئولیت های NaX به روش هیدروترمال.
نانولوله های Mg3Si2O5·(OH)4 نوع کریزوتیل (MgSi-NTs).

همچنین می توان از آن به عنوان چسب برای دوغاب های سرامیکی استفاده کرد.

بسته بندی

1، 4 لیتر در بطری پلی
18 لیتر در درام پلی
Rechtliche Hinweise
LUDOX یک علامت تجاری ثبت شده W.R. Grace & Co.-Conn است.

خرید و فروش LUDOX® AM کلوئیدی سیلیکا سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده LUDOX® AM کلوئیدی سیلیکا سیگما آلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.LUDOX® AM کلوئیدی سیلیکا 30 wt. ٪ تعلیق در H2O

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت خرید LUDOX® AM کلوئیدی سیلیکا سیگما آلدریچ

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی تماس با ما با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

 

اطلاعات خرید LUDOX® AM کلوئیدی سیلیکا سیگما آلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله محصولات مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

قیمت – LUDOX® AM کلوئیدی سیلیکا سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش LUDOX® AM کلوئیدی سیلیکا سیگما آلدریچ می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت