ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

نیکوتین مایع موجود در ویپ

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

نیکوتین مایع موجود در ویپ

84 / 100

نیکوتین مایع موجود در ویپ (یا مایع الکترونیکی)، مایعی که در محصولات بخارپز یا سیگارهای الکترونیکی استفاده می شود، می تواند باعث مسمومیت شود. این می تواند شخصی را بسیار بیمار کند یا حتی او را بکشد. کودکان خردسال در بالاترین خطر قرار دارند.

شرکت شیمی کهن که  فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی است و ، آماده ارائه خدمات در حوزه خرید نیکوتین  با برند مرک آلمان به دانشگاهیان، محققان و صنعتگران می باشد. شما می توانید این ماده را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شیمی کهن که نمایندگی مرک را دارد خریداری کنید.

نیکوتین مایع موجود در ویپ

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که افراد تازه وارد در صحنه بخارپزی می‌خواهند به آن پاسخ دهند این است که چقدر نیکوتین می‌توانند از آبمیوه الکترونیکی خود دریافت کنند و آیا این می‌تواند جایگزین مناسبی برای سیگار کشیدن باشد. به نظر می رسد که پاسخ به بخش اول سؤال به اندازه ای پیچیده است که نیاز به توضیح عمیق دارد.نیکوتین مایع موجود در ویپ

پاسخ به بخش دوم سؤال عموماً مثبت است: تعداد فزاینده‌ای از مطالعات نشان می‌دهند که ویپینگ در واقع یک جایگزین مناسب برای سیگار است. و اکثر کارشناسان موافقند که فواید سلامتی تغییر از سیگار کشیدن به استعمال دخانیات هم فوری و هم قابل توجه است.

در این پست، من بیشتر بر روی این سؤالات تمرکز خواهم کرد که چه مقدار نیکوتین در آبمیوه الکترونیکی ویپ وجود دارد و چه انتخاب‌های آبمیوه الکترونیکی برای کسانی که به دنبال جایگزینی برای سیگار هستند مناسب‌تر است. با این حال، من ابتدا به چند نکته مهم دیگر در مورد مزایای استعمال دخانیات در مقابل سیگار اشاره می کنم.

نیکوتین مایع موجود در ویپ

ویپینگ وسیله ای بسیار موثر برای ترک سیگار است، اما انتخاب سطوح مناسب نیکوتین بسیار مهم است

مجموعه‌ای از شواهد نشان می‌دهد که استعمال دخانیات می‌تواند تنها مؤثرترین وسیله برای ترک سیگار باشد. یک مقاله اخیر میزان موفقیت در ترک سیگار را برای کسانی که از سیگار به سیگار کشیدن روی آورده اند را 18 درصد نشان می دهد. اگرچه این عدد ممکن است شایسته به نظر نرسد، اما بسیار بالاتر از میانگین 3 درصد میزان موفقیت است که در بین افرادی که سعی در ترک خود به خود دارند مشاهده می شود. ویپینگ میزان موفقیت بسیار بالاتری را نسبت به آدامس نیکوتینی ایجاد می‌کند که تنها در 10 درصد مواقع باعث قطع موفقیت آمیز آن می‌شود.نیکوتین مایع موجود در ویپ

با این حال، انتخاب سطوح مناسب نیکوتین به دو دلیل اصلی بسیار مهم است.

 1. اولین مورد این است که تلاش برای جایگزینی سیگار با سیگار کشیدن در حالی که نیکوتین کافی به بدن نمی رساند، منجر به ادامه هوس می شود. و هوس یک عامل خطر بزرگ در بازگشت مجدد به سیگار است.
 2. دلیل دوم این است که مصرف بیش از حد نیکوتین در واقع می‌تواند باعث بیمار شدن افراد شود و تجربه بخار کردن را از بین ببرد، همچنین سیگاری‌های سابق را به عادت‌های قدیمی بازگرداند. به دلیل خاصیت قلیایی بالای آن، غلظت بیش از حد نیکوتین می تواند منجر به ضربه های شدید گلو شود که می تواند منجر به سرفه و یک تجربه کلی ناخوشایند شود.

سطوح نیکوتین با سیگار کشیدن : نیکوتین مایع موجود در ویپ

با سیگار کشیدن، سطوح نیکوتین درگیر چیزی نیست که نیاز به تفکر زیادی داشته باشد. حتی افرادی که سیگارهای سبک می کشند، با نیکوتین کاهش یافته خود، تمایل دارند به راحتی سطوح پایین نیکوتین را به سادگی با ضربه های عمیق تر و سیگار کشیدن بیشتر جبران کنند.نیکوتین مایع موجود در ویپ

با این حال، وقتی نوبت به استعمال دخانیات می رسد، انتخاب سطوح نیکوتین مناسب در آبمیوه الکترونیکی شما یک تصمیم حیاتی است که می تواند عمیقاً تأثیر بگذارد که آیا احتمال دارد سیگار کشیدن را ادامه دهید یا به خطرات کشنده سیگار برگردید.

نیکوتین مایع سیگار الکترونیکی

نیکوتین مایع سیگار الکترونیکی یا “جویس نیکوتین“، مایعی است که در سیستم‌های سیگار الکترونیکی استفاده می‌شود و حاوی نیکوتین است. این مایع معمولاً شامل ترکیباتی همچون گلیسرین، پروپیلن گلیکول، آراموایزرها (موادی که برای تولید بخار استفاده می‌شوند) و عطرهای مصنوعی است. مصرف کنندگان سیگار الکترونیکی معمولاً مایعات حاوی نیکوتین را برای تأمین نیازهای نیکوتین خود مصرف می‌کنند، با این تفاوت که در مقایسه با سیگارهای تقلیدی، این مایعات کمترین مقدار مواد سمی را از خود تولید می‌کنند.نیکوتین مایع موجود در ویپ

مایع ویپ نیکوتین دار نیکوتین مایع موجود در ویپ

مایع ویپ نیکوتین دار، یا “جویس ویپ نیکوتین دار”، مایعی است که در دستگاه‌های ویپ یا سیگار الکترونیکی برای تولید بخار و تأمین نیازهای نیکوتین کاربران استفاده می‌شود. این مایع حاوی نیکوتین است و معمولاً شامل گلیسرین، پروپیلن گلیکول، عطرها و آروماتیک‌ها نیز می‌باشد. استفاده از مایع ویپ نیکوتین دار به کاربران امکان می‌دهد تا به طور متداول نیکوتین را مصرف کنند، اما بدون ایجاد دود سنگین و مواد سمی که در سیگارهای سنتی وجود دارد.

چگونه درصد نیکوتین را به میلی گرم در میلی لیتر تبدیل کنیم

غلظت نیکوتین e-juice اغلب بر حسب میلی گرم در میلی لیتر بیان می شود. اما می توان آن را بر حسب درصد نیز بیان کرد. خوشبختانه، هنگام تبدیل میلی گرم در میلی لیتر به درصد، یک قانون ساده وجود دارد: درصد، عدد میلی گرم در میلی لیتر تقسیم بر 10 است.

به عنوان مثال، یک بطری آب میوه الکترونیکی که حاوی 16 میلی گرم در هر میلی لیتر نیکوتین است، درصد نیکوتین آن تقریباً 1.6 درصد است.نیکوتین مایع موجود در ویپ

مسئله دیگری هنگام تلاش برای کشف معادل سیگار حجم معینی از آبمیوه الکترونیکی و درصد نیکوتین معین مطرح می شود. این می تواند کمی پیچیده تر باشد. اما به عنوان یک قاعده کلی، یک ضربه معمولی سیگار معادل ضربه از یک بطری آب میوه 16 میلی گرم در میلی لیتر است. لازم به ذکر است که بسته به قلم یا مد مورد استفاده، این می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد. شما همیشه باید چیزها را آزمایش کنید، فقط در صورت یافتن سطوح مناسب، یک سطح از غلظت نیکوتین را بالا یا پایین ببرید.

نیکوتین مایع موجود در ویپ

مثال :

به عنوان مثال، یک بطری یک میلی لیتری آبمیوه الکترونیکی تقریباً حاوی 100 ضربه است. این تقریباً معادل 10 نخ سیگار یا نیمی از یک پاکت است. بنابراین، فرض کنید می‌خواهید بدانید که یک بطری 5 میلی‌لیتری آبمیوه الکترونیکی 16 میلی‌گرمی در هر میلی‌لیتر، تقریباً معادل چند سیگار است. در این صورت می دانیم که یک بطری 1 میلی لیتری برابر با 10 نخ سیگار است. بنابراین، ما فقط آن عدد را در پنج ضرب می کنیم و در مجموع 50 نخ سیگار به ما می دهیم. این تقریباً معادل دو بسته و نیم سیگار است.

باز هم نمی توان به اندازه کافی تاکید کرد که این یک علم نادرست است، بستگی زیادی به این دارد که هر فردی چگونه سیگار می کشد، از چه سبک، ساخت و مدل دکل ویپینگ استفاده می کند و اینکه آیا از نیکوتین آزاد یا نمک های نیکوتین استفاده می کند. مسافت پیموده شده شما مطمئناً متفاوت خواهد بود و آزمایش در دنیای واقعی تنها راه برای دستیابی به تجربه درست بخارپز است.

مایع سیگار الکترونیکی نیکوتین مایع موجود در ویپ

مایع سیگار الکترونیکی، یا همان “جویس الکترونیک”، یک ماده مایع است که در دستگاه‌های سیگار الکترونیکی استفاده می‌شود. این مایع حاوی نیکوتین و مواد دیگری مثل گلیسرین، پروپیلن گلیکول، عطر و آروماتیک‌ها است. وظیفه اصلی این مایع تولید بخاری است که کاربران سیگار الکترونیکی آن را تنفس می‌کنند، به جای دود سیگار سنتی. استفاده از مایع سیگار الکترونیکی به کاربران این امکان را می‌دهد تا نیکوتین را مصرف کنند بدون ایجاد دود سنگین و مواد سمی که در سیگارهای سنتی وجود دارند.نیکوتین مایع موجود در ویپ

سطوح نیکوتین در E-juice

سطوح نیکوتین موجود در آبمیوه الکترونیکی به طور چشمگیری متفاو
افراد سیگاری ممکن است بخواهند تا 24 میلی گرم در هر میلی لیتر آبمیوه الکترونیکی مصرف کنند.

این طیف وسیعی از غلظت‌های نیکوتین موجود در آبمیوه‌های الکترونیکی معمولی، سوال هم ارزی را مطرح می‌کند. اگر کسی بخواهد تجربه ویپ کردن تقریباً برابر با تعداد مشخصی سیگار باشد، باید به دنبال چه غلظتی از نیکوتین در یک آبمیوه الکترونیکی باشد؟ به نظر می رسد پاسخ به این سوال آخر بسیار دشوار است و به شدت به نوع دستگاه بخارپز مورد استفاده، اندازه کشش هایی که ویپر می کشد و اینکه آنها معمولاً سیگار می کشیدند بستگی دارد.

اما یک قاعده کلی این است که یک بطری میلی لیتری آب الکترونیکی حدود 100 ضربه می دهد. در تقریبی ترین تخمین، این بدان معناست که یک بطری آبمیوه الکترونیکی، از نظر تعداد بازدید، معادل حدود پنج بسته سیگار است. اگر همه چیز یکسان باشد، اثرات تنظیم شده نیکوتینی که از طریق بخارپز آزاد می شود بسیار شدیدتر از نیکوتینی است که از طریق سیگار آزاد می شود. این امر مخصوصاً برای ویپینگ زیر اهم صادق است، جایی که تبخیر کامل‌تر است و اکثر سیگاری‌های باتجربه از آبمیوه الکترونیکی که حاوی بین 3 تا 6 میلی‌گرم در میلی‌لیتر است راضی هستند.

نکته اصلی نیکوتین مایع نیکوتین مایع موجود در ویپ

نکته اصلی این است که سطوح مناسب نیکوتین در یک آبمیوه الکترونیکی چیزی است که در دنیای واقعی توسط ده‌ها میلیون سیگاری و سیگاری سابق آزمایش شده است – به معنای واقعی کلمه یک حالت تهوع است، زیرا سطوح خیلی بالا اغلب باعث بیماری می‌شوند. . آنچه می دانیم این است که افراد سیگاری در دسته های مختلف مصرف می توانند نیکوتین کافی مصرف کنند که بعید است هوس سیگار را تجربه کنند.

به طور تقریبی، سطوح نیکوتین e-juice مناسب برای یک پروفایل کاربر معین را می توان به روش زیر تقسیم کرد:

 • آبمیوه الکترونیکی بدون نیکوتین برای کسانی که به سادگی عاشق استعمال دخانیات هستند عالی است، اما بدیهی است که برای کسانی که سعی دارند خود را از نیکوتین جدا کنند، هیچ مزیتی به جز جایگزینی مکانیکی برای سیگار کشیدن ندارد.
 • آبمیوه الکترونیکی با بین 3 تا 6 میلی گرم در هر میلی لیتر نیکوتین یک انتخاب عالی برای کسانی است که سعی در کاهش مصرف روزانه نیکوتین خود دارند اما بعید است که به طور کامل هوس سیگاری های معمولی را برطرف کند.
 • آبمیوه الکترونیکی با 12 میلی گرم در میلی لیتر نیکوتین به طور گسترده به عنوان غلظتی در نظر گرفته می شود که برای جایگزینی عادت سیگار کشیدن روزانه یک بسته در روز کافی است.
 • با غلظت نیکوتین 18 میلی گرم در میلی لیتر، e-juice می تواند جایگزینی برای سیگار کشیدن متوسط تا شدید باشد که شامل حداقل یک بسته در روز است.
 • آبمیوه های الکترونیکی حاوی 24 میلی گرم در میلی لیتر بسیار غلیظ در نظر گرفته می شوند و فقط برای سیگاری های شدید که بیش از دو بسته در روز سیگار می کشند باید استفاده شوند.
 • آبمیوه الکترونیکی با غلظت 36 میلی گرم در میلی لیتر یا بیشتر می تواند به طور بالقوه سطوح خطرناک نیکوتین را ارائه دهد و فقط باید برای رقیق کردن آبمیوه های الکترونیکی با سطح نیکوتین پایین استفاده شود.

نیکوتین مایع موجود در ویپ

در ادامه نیکوتین مایع موجود در ویپ

همانطور که قبلا اشاره شد، اکثراً بر این موضوع توافق شده است که آبمیوه الکترونیکی حاوی حدود 16 میلی گرم در هر میلی لیتر نیکوتین، سطوح نیکوتین را در هر ضربه تولید می کند که معادل سیگارهای با طعم کامل است. آبمیوه الکترونیکی در حدود 11 میلی گرم در هر میلی لیتر تقریباً معادل سیگارهای سبک است و آبمیوه الکترونیکی با 24 میلی گرم در میلی لیتر نیکوتین تقریباً با قوی ترین سیگارها در هر ضربه معادل است.

از آبمیوه الکترونیکی بدون نیکوتین گرفته تا انواع نمک های نیکوتین قوی که ممکن است حاوی 50 میلی گرم در لیتر یا بیشتر باشد. معمولاً، ویپرهایی که عادت به سیگار کشیدن دارند، از e-juice در محدوده 3 تا 15 میلی گرم در میلی لیتر استفاده می کنند.

مقدار نیکوتین مایع موجود در ویپ 

تولید بخار آب میوه الکترونیکی منظم نمک های نیکوتین 0 میلی لیتر بخار بالا به هیچ وجه حاوی نیکوتین نیست، برای افرادی که از سطوح بالاتر نیکوتین آب ویپ پایین آمده اند یا می خواهند بدون نیکوتین بخارپز کنند. تا 10 میلی گرم در میلی لیتر 3 میلی‌لیتر 3 میلی‌لیتر پایین‌ترین میزان است، بهترین برای افرادی است که از سطوح بالاتر نیکوتین ویپ کنار می‌روند،

یا کسانی که قبلاً سیگاری سبک (کمتر از 10 نخ سیگار در روز) بوده‌اند. 6 میلی لیتر 6 میلی لیتر برای افرادی که مایلند از طعم کامل آب میوه الکترونیکی اما با سطح پایین لذت ببرند بخار متوسط 8 میلی لیتر 8 میلی لیتر برای کسانی که قبلا سیگار می کشیدند 1 بسته در روز 20-30 میلی گرم در میلی لیتر 12 میلی‌لیتر 12 میلی‌گرم بر میلی‌لیتر معمولاً برای اواپرهای جدید که به طور رسمی سیگاری سنگین (حداکثر 30 نخ در روز) سیگار می‌کشیدند یا سیگارهای فیلتر نشده سیگار می‌کشیدند،

بهترین است. 30-60 میلی گرم در میلی لیتر 18 میلی لیتر برای کسانی که بیش از 1 بسته در روز سیگار می کشیدند 24 میلی لیتر سطح بسیار بالا؛ برای افراد سیگاری شدید که بیش از 2 بسته در روز سیگار می کشیدند 36 میلی لیتر بالاترین سطح، برای رقیق کردن یک آبمیوه الکترونیکی با سطح پایین نیکوتین استفاده می شود نکات هنگام تغییر سطح نیکوتین، توصیه می شود فقط یک سطح بالا یا پایین بروید.نیکوتین مایع موجود در ویپ

قیمت – فروش مواد شیمیایی مرک آلمان – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص خرید نیکوتین مایع کد 820877 مرک آلمان می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.خرید نیکوتین مایع

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت