ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

سدیم بنزوات صنعتی

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

سدیم بنزوات صنعتی

86 / 100

سدیم بنزوات صنعتی دارای فرمول شیمیایی NaC7H5O2 است. این ماده شیمیایی یک پودر کریستالی و بدون بو بوده و به عنوان یک E211 است. بعضی از مردم ادعا میکنند که این افزودنی برای انسان بدون عارضه است. درحالی که برخی دیگر آن را به سرطان و سایر مشکلات درزمینه ی سلامت انسان مرتبط می کنند.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

سدیم بنزوات صنعتی

(سدیم بنزوات صنعتی) این ماده نمک سدیم اسیدبنزوئیک است و در صورت حل شدن در آب فرم بنزوئیک اسید به خود می گیرد. یکی از راه های تولید این ماده واکنش هیدروکسید سدیم با اسید بنزوئیک است . این مقاله یک مروری بر بنزوات سدیم است ،مطالبی که در بر می گیرد عبارتند از : کاربرد آن ،نگرانی های احتمالی زمینه ی سلامت و روش تولید را ارائه می دهد.

این محصول در شرکت شیمی کهن که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است که به مشتریان ارائه داده می شود. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله سدیم بنزوات صنعتی با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید سدیم بنزوات صنعتی می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

سدیم بنزوات صنعتی

مشخصات سدیم بنزوات صنعتی

  • نام : سدیم بنزوات ، بنزوات سدیم
  • نام انگلیسی : Sodium benzoate
  • شماره ثبت :1-32-532

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است

شیمی کهن  نمایندگی سیگماآلدریچ در تهران را دارد که  شما می توانید هر ماده شیمیایی دیگر  را به هر میزان دلخواه و در انواع بسته بندی از این شرکت تهیه کنید. برای خرید محصولات سیگما  می توانید با کارشناسان فروش ما از طریق تماس تلفنی و یا واتساپ ارتباط برقرار کنید.

بنزوات صنعتی

کاربردهای سدیم بنزوات – در صنایع مختلف

نگهدارنده سدیم بنزوات صنعتی یک نگهدارنده شماره E211 است. این ماده به طور گسترده ای درغذاهای اسیدی مانند سس سالاد(به عنوان مثال اسید استیک در سرکه)،نوشیدنی های گازدار (اسیدکربنیک)،مربا و آب میوه (اسید سیتریک )،ترشی (اسید استیک)، ادویه جات ترشی جات و ادویه جات و چاشنی ها استفاده می شود. از سدیم بنزوات به عنوان نگهدارنده در داروها و لوازم آرایشی نیز استفاده می شود.

برای کاربرد در داروها و لوازم آرایشی سدیم بنزوات به اسید بنزوئیک (E210) تبدیل می شود. که ضدباکتری وقارچ است. اسید بنزوئیک به طور کلی به دلیل حلالیت کم آن در آب به طور مستقیم استفاده نمی شود.

غلظت این ماده به عنوان نگهدارنده در مواد غذایی توسط FDA در ایالات متحده محدود به 0.1% وزنی است.طبق اعلام رسمی AFCO  سدیم بنزوات نیز به عنوان یک افزودنی برای خوراک حیوانات تا 0.1% مجاز است . سدیم بنزوات در اکثر نوشیدنی های بدون الکل در انگلستان جایگزین سوربات پتاسیم شده است.

کاربردهای سدیم بنزوات

کاربرد سدیم بنزوات صنعتی

کاربرد سدیم بنزوات صنعتی به عنوان یک دارو برای اختلالات چرخه دفع اوره استفاده می شود. علت این کار توانایی این ماده در ترکیب با آمینو اسیدها است. این توانایی در ترکیب به دفع این اسیدهای آمینه و کاهش میزان آمونیاک کمک می کند. تحقیقات اخیر نشان می دهد که سدیم بنزوات ممکن است به عنوان یک درمان افزوده بر درمان های سابق به مقدار 1 گرم در روز برای اسکیزوفرنی مفید باشد.

سدیم بنزوات همراه با فنیل بوتیرات برای درمان هیپرامونمی کاربرد دارد. نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است

شیمی کهن  نمایندگی سیگماآلدریچ در تهران را دارد که  شما می توانید هر ماده شیمیایی دیگر  را به هر میزان دلخواه و در انواع بسته بندی از این شرکت تهیه کنید. برای خرید محصولات  می توانید با کارشناسان فروش ما از طریق تماس تلفنی و یا واتساپ ارتباط برقرار کنید.

کاربردهای دیگر سدیم بنزوات صنعتی

سدیم بنزوات ازطریق خنثی سازی اسیدبنزوئیک تولید می شود. بصورت تجاری این ماده به وسیله اکسیداسیون جزئی تولوئن با اکسیژن تولید می شود.

سدیم بنزوات صنعتی به طور طبیعی همراه با اسید بنزوئیک و استرهای آن در بسیاری از غذاها وجود دارد. میوه ها وسبزیجات می توانند منابعی غنی از این ماده باشد. در میان میوه ها ذغال اخته به عنوان یکی از غنی ترین منابع این ماده به حساب می آید. منابع دیگر نیز عبارتند از غذاهای دریایی مانند میگو و محصولات لبنی مانند شیر،پنیروماست.

تاثیر سدیم بنزوات صنعتی در بدن انسان

درایالات متحده ،سدیم بنزوات توسط اداره غذا و دارویی به طور کلی به عنوان ماده ی بی خطر(GRAS) شناخته شده است. سازمان بین المللی ایمنی شیمیایی با استناد به مطالعات انجام شده در سندهای منتشر شده بیان کرد. که این ماده دردوزهای 647 تا825 میلی گرم بر کیلو گرم وزن بدن در روز اثرات نامطلوبی بر بدن انسان ندارد.

بدن انسان به سرعت سدیم بنزوات صنعتی را از بین می برد. مکانیسم این عمل ترکیب گلیسین با سدیم بنزوات به منظور تشکیل اسیدهیپوریک است. که پس از ترکیب از بدن دفع می شود. مسیر متابولیسم برای این فرایند به این شکل است. ابتدا سدیم بنزوات توسط لیگاناز COA بوتیرات به یک محصول حد وسط بنزویل COA تبدیل می شود. این حد وسط پس از آن توسط N-acyltransferase گلیسین به اسیدهیپوریک متابولیزه شده و پس از آن دفع می شود.

این شرکت فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی، آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی با برند مرک آلمان به دانشگاهیان، محققان و صنعتگران می باشد. شما می توانید  سدیم بنزوات صنعتی را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شیمی کهن که نمایندگی مرک را دارد خریداری کنید .

مشکلات احتمالی در زمینه سلامت

سرطان زایی

سدیم بنزوات و بنزوات پتاسیم در ترکیب با اسید آسکوربیک (ویتامین C, E300 ) ممکن است بنزن تشکیل دهند. هنگامی که این فرضیه توسط FDA  آزمایش شد،اکثر نوشیدنی هایی که حاوی اسید آسکوربیک و بنزوات بودند. سطوح بنزن تشکیل شده پایین تر از مقادیر خطرناک ارائه شده (5PPB) توسط سازمان بهداشت جهانی بودند. بسیاری از نوشیدنی هایی که آزمایش شده بودند،اصلاح شده و پس از آن تحت محدودیت ایمنی آزمایش می شوند. حرارت،نور و عمر مفید می تواند میزان تولید بنزن را در این نوشیدنی ها افزایش دهد.سدیم بنزوات صنعتی

دیگرنگرانی های بالقوه در زمینه سلامت

التهاب

مطالعات روی جانوران نشان می دهد که بنزوات سدیم می تواند مسیرهای التهابی بدن را فعال کند. این فعال شدن با مقدار مصرف شده رابطه ی مستقیم دارد . این التهاب است که باعث پیشرفت سرطان می شود

کنترل اشتها

در یکی از مطالعات انجام شده در لوله ی آزمایش سلول های چربی موش،قرار داده شد. این سلول ها پس از اینکه درمعرض سدیم بنزوات قرار گرفتند انتشار لپتین،هورمون کاهنده اشتها کاهش یافت.این کاهش در حدود 49% تا70% بود.

فشارهای ناشی از واکنش های اکسیداتیو

مطالعات آزمایشگاهی نشان می دهد که غلظت سدیم بنزوات بیشتر ،رادیکال های آزاد بیشتری ایجاد می کند. رادیکال های آزاد می توانند به سلول های انسان آسیب برسانند و خطر ابتلا به بیماری مزمن را افزایش دهند.

ایجادحساسیت

درصد کمی از افراد ممکن است واکنش های آلرژیک مانند خارش و تورم پس از مصرف غذا یا استفاده از محصولات مراقبت شخصی که حاوی سدیم بنزوات است ،داشته باشند.سدیم بنزوات صنعتی

فروش سدیم بنزوات صنعتی

قیمت – فروش سدیم بنزوات صنعتی

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش سدیم بنزوات صنعتی می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .سدیم بنزوات صنعتی

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

 

جهت اطلاعات بیشتر محصولات صنعتی  کلیک کنید:

سوالات متداول:

سدیم بنزوات چیست ؟ این ماده ی صنعتی معمولا به عنوان نگهدارنده در صنایع غذایی و یا آرایشی مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید برای خرید فروش بنزوات سدیم با شیمی کهن تماس حاصل بفرمائید.

سدیم بنزوات چگونه بوجود می آید؟سدیم بنزوات ازطریق خنثی سازی اسیدبنزوئیک تولید می شود. بصورت تجاری این ماده به وسیله اکسیداسیون جزئی تولوئن با اکسیژن تولید می شود.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت