ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز کدG6378

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز کدG6378

89 / 100

گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز کدG6378 یکی از ماده های آزمایشگاهی سیگما آلدریچ میباشد. این ماده  از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی وارده شده توسط شرکت شیمی کهن که از بزرگترین شرکت های واردکننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از شیمی کهن  که مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران است  بخوانید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز کدG6378

گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز (Glucose-6-phosphate dehydrogenase) یک آنزیم است که در مسیر متابولیسم گلوکز در سلول‌های بدن وجود دارد. این آنزیم نقش مهمی در کاتابولیسم گلوکز و تولید نیروی انرژی در سلول‌ها ایفا می‌کند.

کد G6378 به گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز انسان اشاره دارد. این آنزیم در بسیاری از بافت‌های بدن، به ویژه در کبد و سلول‌های قرمز خون، وجود دارد. در بیماری گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز (G6PD) که یک بیماری ارثی است، سطح فعالیت این آنزیم در سلول‌های قرمز خون کاهش می‌یابد و باعث ایجاد همولیز شدید و کم‌خونی در بیمار می‌شود.

برای تشخیص بیماری G6PD، می‌توان سطح فعالیت گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز در سلول‌های قرمز خون اندازه‌گیری کرد. همچنین، برخی داروها مانند پریماکین، کینین و … ممکن است برای بیماران با کاهش فعالیت گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز مضر باشند و باید در این موارد از این داروها خودداری شود.

مشخصات گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز کدG6378

یک آنزیم تنظیم کننده اصلی در (G-6-P-DH) گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز کدG6378 گلیکوپروتئین با جرم G-6-P-DH . مرحله اول مسیر پنتوز فسفات است. مولکولی 128 کیلو دالتون (فیلتراسیون ژل) است.

G6378

Sigma-Aldrich

Glucose-6-phosphat-Dehydrogenase aus Backhefe (S. cerevisiae)

Type XV, lyophilized powder, 200-400 units/mg protein (modified Warburg-Christian)

Synonym(e):G-6-P-DH, Zwischenferment
CAS-Nummer:9001-40-5
EC-Nummer:1.1.1.49 (BRENDA, IUBMB)
EC-Nummer:232-602-6
MDL-Nummer:MFCD00081656
NACRES:NA.54

مشخصات فنی گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز کدG6378

 • نوع XV
  سطح کیفیت
 • 300
  شکل
 • پودر لیوفیلیزه
  فعالیت خاص
 • 200-400 واحد در میلی گرم پروتئین (واربورگ-کریستین اصلاح شده)
  mol wt
 • 128 کیلو دالتون
  خالص شده توسط
 • تبلور
  برنامه های کاربردی)
 • ساخت سنجش تشخیصی
  حمل شده در
 • یخ خشک
  دمای ذخیره سازی
 • -20 درجه سانتی گراد

گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز کدG6378-min

کاربرد گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز کدG6378

 • گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز کدG6378 برای آزمایش فعالیت کتوز ردوکتاز در ایجاد آندوسپرم ذرات استفاده می شود.
 • گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز (G6PD) در فرایند متابولیسم گلوکز و تولید نیروی انرژی در سلول‌های بدن نقش دارد. کاربردهای این آنزیم در پزشکی عبارتند از:1. تشخیص بیماری گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز: این بیماری یک بیماری ارثی است که با کاهش سطح فعالیت گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز در سلول‌های قرمز خون همراه است. بیماران مبتلا به این بیماری ممکن است به دلیل حساسیت بیشتر به برخی داروها و غذاها، همولیز شدید و کم‌خونی داشته باشند. برای تشخیص این بیماری، سطح فعالیت گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز در سلول‌های قرمز خون اندازه‌گیری می‌شود.

  2. اندازه‌گیری سطح آنزیم در بیماری‌های مرتبط با کبد: سطح گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز در کبد نیز قابل اندازه‌گیری است و می‌تواند در تشخیص و پیگیری بیماری‌هایی مانند هپاتیت و سیروز کبدی مفید باشد.

  3. تحقیقات دارویی: گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز می‌تواند به عنوان یکی از مدل‌های آزمایشگاهی در تحقیقات دارویی استفاده شود. برخی داروها مانند پریماکین، کینین و … ممکن است برای بیماران با کاهش فعالیت گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز مضر باشند و باید در این موارد از این داروها خودداری شود. بنابراین، اندازه‌گیری سطح گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز می‌تواند در پیش‌بینی اثرات جانبی داروها در بیماران با کاهش فعالیت این آنزیم مفید باشد.

بسته بندی:

 • واحد در بطری شیشه ای 1000
 • واحد در بطری پلی 2000 – 5000

گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز کدG6378-min

اقدامات Biochem / Physiol

گلوکز -6- فسفات دهیدروژناز تبدیل گلوکز -6- فسفات به 6- فسفو گلوکونولاستون را به عنوان اولین مرحله در مسیر پنتوز فسفات کاتالیز می کند.

فرم بدنی

لیوفیلیزه شده و اساساً فاقد سولفات است . شامل تقریباً سیترات سدیم 20% بر اساس وزن خشک است.

 تعدادی از محصولات سیگماآلدریچ

کد: 332046 برند سیگماآلدریچ                                   نام: اتیلن دی آمین تترا استیک دی هیدرید

بسته بندی: 10 – 50 گرمی                                      CAS No: 23911-25-3

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

کد: T1875 برند سیگماآلدریچ                                    نام: تستوسترون پروپیونات

بسته بندی: 1 گرمی – 5 گرمی – 100 گرمی                CAS No: 57-85-2

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

کد: 03695 برند سیگماآلدریچ                                     نام: اسیداتیلن دی آمین تترا استیک هیدرات سدیم

بسته بندی: 50 گرمی – 250 گرمی – 1 کیلویی             CAS No: 10378-23-1

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

قیمت – خرید گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ)گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز کدG6378 می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

برای مشاهده محصول و آنالیز کلیک کنید.

آیا سطح گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز در سلول‌های قرمز خون در آزمایشات عادی اندازه‌گیری می‌شود؟

در برخی آزمایشات خون عادی، سطح گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز (G6PD) در سلول‌های قرمز خون قابل اندازه‌گیری نیست و برای تشخیص بیماری گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز (G6PD) باید آزمایش خاصی انجام شود. در این آزمایش، سطح فعالیت گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز در سلول‌های قرمز خون اندازه‌گیری می‌شود.

اندازه‌گیری سطح فعالیت G6PD می‌تواند به عنوان تشخیص بیماری گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز و همچنین برای شناسایی بیماری‌هایی که ممکن است به صورت مرتبط با این آنزیم باشند، مفید باشد. با این حال، باید توجه داشت که این آزمایش برای تشخیص بیماری G6PD در همه موارد لازم نیست و برای بیمارانی که سابقه حساسیت به برخی داروها و غذاها وجود دارد و یا در مناطقی با بیشترین شیوع بیماری G6PD زندگی می‌کنند، انجام می‌شود.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز کدG6378-min

خرید و فروش گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز کدG6378 سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز کدG6378 سیگما آلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.خرید نیکوتین مایع

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت خرید گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز کدG6378 سیگما آلدریچ

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

جهت مشاهده محصول و آنالیز کلیک نمائید.

اطلاعات خرید گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز کدG6378 سیگما آلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز کدG6378 می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، مواد سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.نیکوتین مایع خالص

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.نیکوتین مرک 820877

قیمت –گلوکز-6-فسفات دهیدروژناز کدG6378

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش Hbگلوکز-6-فسفات دهیدروژناز کدG6378 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت