ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک آلمان

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک آلمان

81 / 100

مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک آلمان، به موادی گفته می شود که در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این مواد اصلی ترین موادی هستند که با استفاده از دستگاه های آزمایشگاهی برای تجزیه و تحلیل استفاده می شوند. در آزمایشگاه، از مواد شیمیایی با عناصر معلوم و مشخصی برای آنالیز مواد شیمیایی بهره برده می شود. درصد خلوص و مشخصات شیمیایی و همچنین فرمول مواد شیمیایی روی بسته بندی مواد آزمایشگاهی درج می شود.

خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی ،را می توانید از شیمی کهن که نمایندگی مرک در ایران را دارد تهیه کنید. مواد شیمیایی مرک  از نظر فرمول های شیمیایی و ماهیت با مواد خوراکی و صنعتی یکسان هستند. در حالی که مواد در گرید و خلوص آزمایشگاهی، درصد خلوص بالایی را دارا می باشند. مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک آلمان

مواد شیمیایی  معمولاً بر اساس کاربردی که دارند، به گرید های مختلفی تقسیم می شوند که دارای درجات خلوص مختلفی می باشند شامل موارد زیر می باشد:

  • BioChemistry
  • HPLC
  • ACS
  • GR
  • Extra pure

مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک آلمان

مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک آلمان به مواد شیمیایی اشاره دارد که توسط شرکت مرک، یک شرکت معتبر و معروف در زمینه تولید مواد شیمیایی، تولید و عرضه می‌شوند. شرکت مرک آلمان به عنوان یکی از پیشروهای صنعت مواد شیمیایی جهانی به تولید و توزیع مواد شیمیایی با کیفیت و استانداردهای بالا معروف است.

مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک آلمان معمولاً برای استفاده در آزمایشگاه‌های تحقیقاتی، دانشگاهی، صنعتی و پزشکی تولید می‌شوند. این مواد شامل محلول‌های استاندارد، ترکیبات شیمیایی، مواد مرجع و ابزارهای آزمایشگاهی متنوعی می‌شوند که در تحقیقات و آزمایش‌های مختلف شیمیایی به کار می‌روند.

مواد شیمیایی مرک آلمان معمولاً با دقت بالا و تضمین کیفیت تولید می‌شوند تا نتایج آزمایشات دقیق و قابل اعتمادی ارائه دهند. از طریق این مواد، پژوهشگران و علمای شیمی قادرند به تحقیقات خود در زمینه‌های مختلف علوم شیمیایی پیش بروند و نتایج دقیق‌تری به دست آورند.

 

مشاهده سایت اصلی مرک

کاربرد مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک آلمان

مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک آلمان، دارای مواد مرجع می باشند که بوسیله آن مورد کنترل قرار می گیرند.این استاندارد ها جهت اندازه گیری کیفیت و ردیابی مواد و باقیمانده مواد آزمایشگاهی به کار برده می شوند.

در واقع استاندارد یا مواد مرجع، ابزاری برای یک واحد اندازه گیری کمیت مواد شیمایی آزمایشگاهی می باشد.تناسبی میان مواد مرجع گواهی شده و مرجع پایه کالیبراسیون، جهت اندازه گیری وجود دارد.مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک آلمان

با توجه به اینکه ابزارهای تحلیلی به صورت مقایسه ای عمل می کنند، نیاز به یک نمونه مرجع مشخص وجود دارد. طی گذراندن مراحلی تأییدیه اخذ کرده و خواص آنها مشخص می شود. این مواد با توجه به دستگاه های استفاده شده، و مقادیر ماده مرجع مشخص می شوند و با مواد عادی تفاوت دارند.مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک آلمان

دریافت تأییدیه آزمایشگاهی جهت صادر کردن گواهی های ملی و بین المللی در سیستم های مدیریت کیفیتی لازم است. همچنین استفاده از مواد مرجع برای صدور گواهی های استاندارد ISO 9000 و ISO 17025  لازم می باشد.

بیشتر بخوانید: عناوین حلال شیمیایی کمپانی مرک

مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک آلمان

خرید مواد شیمیایی

محصولات مرک در شرکت شیمی کهن که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است که به مشتریان ارائه داده می شود. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله مواد مرک با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات محصولات به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید مواد مرک  می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

قیمت فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک آلمان

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص خرید مواد شیمیایی مرک آلمان می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک آلمان

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک آلمان

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

 

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت