ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

دی‌ اتیل آزو دی‌ کربو کسیلات

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

دی‌ اتیل آزو دی‌ کربو کسیلات

86 / 100

دی‌ اتیل آزو دی‌ کربو کسیلات سیگماآلدریچ ساخت شرکت سیگمآالدریچ است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خریددی‌ اتیل آزو دی‌ کربو کسیلات سیگماآلدریچ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیای مرک در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد

دی‌ اتیل آزو دی‌ کربو کسیلات

Di-tert-butyl آزودیکارکسیلات یک معرف است که در تهیه اسیل هیدرازیکربوکسیلات ها استفاده می شود. این ماده همچنین در ترکیب الکتروفیلی استرهای بتا-کتو که توسط یک گوانیدین کایرال محوری کاتالیز شده است ، استفاده می شود. این ماده به عنوان پیشرو در سنتز enantioselective 3،6-dihyropyridazines با استفاده از ارگانوکاتالیست هایی مانند L-proline یا (S) -2-pyrrolidinyl tetrazole عمل می کند. همچنین از طریق یک ارگانوکاتالیست کایرال در آمیختگی نامتقارن فریدل استفاده می شود.

علاوه بر این ، آن را به عنوان یک واکنش دهنده برای تهیه قطعات کلیدی هگزاپپتید از طریق واکنش های سلنوسیلاسیون انتخابی استریو/اکسیداتیو اکسیداتیو عمل می کند. علاوه بر این ، از آن به عنوان یک ماده اولیه در سنتز الگوی پیرولوئیزوکینولین از طریق دوچرخه سواری با واسطه N-Asyliminium استریوسکلوکینیوم استفاده می شود و برای تهیه ترکیبات پپتیدومیتیک و واکنشهای پروپاریلاسیون از نوع باربر.

مشخصات دی‌ اتیل آزو دی‌ کربو کسیلات

این محصول برند ترمو علمی مواد شیمیایی در ابتدا بخشی از سبد محصولات Alfa Aesar بود. برخی از مستندات و اطلاعات برچسب ممکن است به مارک Legacy مراجعه کنند. کد اصلی محصول / کالای ALFA AESAR یا مرجع SKU به عنوان بخشی از انتقال برند به مواد شیمیایی علمی ترمو تغییر نکرده است.

11627

Sigma-Aldrich

Diethyl azodicarboxylate solution

purum, ~40% in toluene (H-NMR)

Synonim(y):
1,2-Ethoxycarbonyl diazene solution, DEAD, Diethoxycarbonyldiazene solution, Diethyl azodiformate solution, NSC 3474, NSC 679015, Unifoam AZ-AE 200
Wzór liniowy:
C2H5OCON=NCOOC2H5دی اتیل آزو دی کربوکسیلات--min
Numer CAS:
Masa cząsteczkowa:
174.15
Beilstein:
908662
Numer MDL:
Identyfikator substancji w PubChem:
NACRES:
NA.22

خصوصیات فیزیکو شیمیایی دی‌ اتیل آزو دی‌ کربو کسیلات

دی‌اتیل آزودی‌کربوکسیلات (به انگلیسی: Diethyl azodicarboxylate) یک ترکیب شیمیایی است. شکل ظاهری این ترکیب، مایع نارنجی و قرمز است.

فرمول مولکولی C6H10N2O4
جرم مولی ۱۷۴٫۱۵ g mol−1
شکل ظاهری Orange to red to orange liquid
چگالی 1.11 g/cm3
دمای ذوب 6 °C
دمای جوش 104.5 °C at 12 mm Hg
ضریب شکست (nD) 1.420 (20 °C)

اظهارات خطرناک و احتیاطی GHS

اظهارات خطر: H227-H302-H312-H315-H319-H335

مایع قابل احتراق. اگر بلعیده شود مضر است. در تماس با پوست خطرناک است. باعث تحریک پوست می شود. باعث تحریک چشم جدی می شود. ممکن است باعث تحریک تنفسی شود.

اظهارات احتیاطی: P210E-P261-P280-P305+P351+P338-P405-P501A

از شعله های آتش و سطوح گرم خودداری کنید. سیگار کشیدن ممنوع. از تنفس گرد و غبار/دود/گاز/غبار/بخارات/اسپری خودداری کنید. از دستکش محافظ/لباس محافظ/محافظت از چشم/محافظت از صورت استفاده کنید. اگر در چشم: چند دقیقه با احتیاط با آب بشویید. در صورت وجود و انجام آسان ، لنزهای تماسی را حذف کنید. شستشو را ادامه دهید. فروشگاه قفل شده مطابق مقررات محلی/منطقه ای/ملی/بین المللی محتویات/کانتینر را دفع کنید

طبقه بندی ماده یا مخلوط دی‌ اتیل آزو دی‌ کربو کسیلات

طبقه بندی CLP – مقررات (EC) شماره 1272/2008
مواد جامد قابل اشتعال
رده 2
خوردگی/تحریک پوست
رده 2
آسیب جدی چشم/تحریک چشم
رده 2
سمیت اندام هدف خاص – (قرار گرفتن در معرض واحد)

رده3

اظهارات خطر

H315 – باعث تحریک پوست می شود

H319 – باعث تحریک چشم جدی می شود

H335 – ممکن است باعث تحریک تنفسی شود
خطرات فیزیکی

H228 – جامد قابل اشتعال

اظهارات احتیاطی

P233 – ظرف را محکم بسته نگه دارید

P261 – از تنفس گرد و غبار/دود/گاز/غبار/بخارات/اسپری خودداری کنید

P280 – از دستکش های محافظ/لباس محافظ/محافظت از چشم/محافظت از صورت استفاده کنید

P302 + P352 – اگر روی پوست است: با صابون و آب زیادی بشویید

P305 + P351 + P338 – اگر در چشم است: چند دقیقه با احتیاط با آب بشویید. در صورت وجود و انجام آسان ، لنزهای تماسی را حذف کنید. شستشو را ادامه دهید

P210 – از گرما ، سطوح گرم ، جرقه ها ، شعله های باز و سایر منابع احتراق خودداری کنید. سیگار کشیدن ممنوع

دی اتیل آزودی کربوکسیلات (DEAD) یک معرف مورد استفاده در واکنش Mitsunobu است.DEAD همچنین می تواند به عنوان یک معرف در موارد زیر استفاده شود: سنتز استرها، اترها، آمین ها و تیو اترهای الکل ها. اکسیداسیون الکل ها به مشتقات کربونیل با استفاده از ZnBr2 به عنوان کاتالیزور از طریق واکنش هیدروژناسیون.

تبدیل الکل به یک واسطه کلیدی آزیدی در سنتز کل آلفا-گالاکتوزیل سرامیدهای محرک ایمنی. سنتز آزا-β-لاکتام ها از آریل(آلکیل)کتن ها.[6]
سنتز مشتقات 1H-1،2،4-تریازول-1،4(5H)-دی کربوکسیلات.

واکنش دهنده برای آماده سازی دی‌ اتیل آزو دی‌ کربو کسیلات

محرک های ایمنی α-گالاکتوزیل سرامیدها
آنالوگ های سلولتریوز و سلوتتراز به عنوان تقلیدهای حالت گذار برای مطالعات مکانیکی سلولازها
مهارکننده های دو سوبسترا با شناسایی مولکولی در محل فعال کاتکول-O-متیل ترانسفراز
مشتقات F200 و S383 با فعالیت های اتصال گیرنده کانابینوئید CB1
آزا-β-لاکتام ها از طریق سیکلودافزودن [2 + 2] با NHC کاتالیز شده با کتن ها

معرف برای:

انولاسیون ایمین های محافظت شده با N
α-تیوسیاناسیون کتونهای قابل انولیزاسیون با تیوسیانات آمونیوم
واکنش های دیلز-آلدر

اطلاعات  خرید محصولدی‌ اتیل آزو دی‌ کربو کسیلات سیگماآلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید دی‌ اتیل آزو دی‌ کربو کسیلات سیگماآلدریچ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، مواد سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی  سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگما آلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.

قیمت – فروش مواد شیمیاییدی‌ اتیل آزو دی‌ کربو کسیلات سیگماآلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش دی‌ اتیل آزو دی‌ کربو کسیلات سیگماآلدریچ می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت) 

منابع :

https://cymitquimica.com/products/02-L00294/870-50-8/di-tert-butyl-azodicarboxylate/

https://www.sigmaaldrich.com/PL/pl/product/aldrich/11627

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت