ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

کلیندامایسین فسفات کد PHR1021

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

کلیندامایسین فسفات کد PHR1021

86 / 100

کلیندامایسین فسفات کد PHR1021 یکی از ماده های آزمایشگاهی سیگما آلدریچ میباشد. این ماده  از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی وارده شده توسط شرکت شیمی کهن که از بزرگترین شرکت های واردکننده مواد آزمایشگاهی در ایران است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از شیمی کهن  که مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران است  بخوانید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد

استانداردهای ثانویه دارویی برای کاربرد در کنترل کیفیت، جایگزین مناسب و مقرون به صرفه ای برای تهیه استانداردهای کار داخلی به آزمایشگاه ها و تولیدکنندگان داروسازی می دهد.
کلیندامایسین یک داروی آنتی بیوتیک رایج است که عموماً برای درمان عفونت های ناشی از هوازی گرم مثبت و پاتوژن های بی هوازی گرم منفی و گرم مثبت استفاده می شود.

کلیندامایسین فسفات کد PHR1021

کلیندامایسین فسفات کد PHR1021 استانداردهای ثانویه دارویی برای استفاده در کنترل کیفیت ، آزمایشگاه ها و تولید کنندگان داروخانه رابا گزینه های مناسب و مقرون به صرفه ای برای تهیه استانداردهای کار داخلی فراهم می کند.کلیندامایسین فسفات کد PHR1021  یک داروی آنتی بیوتیکی رایج است که به طور کلی برای درمان عفونت های ناشی از هوازی های گرم مثبت و پاتوژن های بی هوازی گرم منفی و  گرم مثبت استفاده می شود.

مشخصات کلیندامایسین فسفات کد PHR1021

کلیندامایسین فسفات که با کد PHR1021 شناخته می‌شود، یک آنتی‌بیوتیک بوده و برای درمان عفونت‌های باکتریایی استفاده می‌شود. این دارو به دسته ماکرولیدها تعلق دارد و با پایین آوردن تولید پروتئین در باکتری‌ها، باعث مهار رشد و پیشرفت آن‌ها می‌شود. کلیندامایسین فسفات در درمان بیماری‌هایی مانند عفونت‌های تنفسی، عفونت‌های پوستی و عفونت‌های دستگاه ادراری موثر است. مصرف این دارو باید به دقت طبق دستور پزشک صورت گیرد.

PHR1021

Supelco

Clindamycin Phosphate

کلیندامایسین فسفات کد PHR1021

Pharmaceutical Secondary Standard; Certified Reference Material

Synonym(s):
Clindamycin 2-phosphate,
Clindamycin 2-dihydrogen phosphate
Empirical Formula (Hill Notation):C18H34ClN2O8PS
CAS Number:24729-96-2
Molecular Weight:504.96
EC Number:246-433-0
MDL number:MFCD07793328
PubChem Substance ID:329823052
NACRES:NA.24

کاربرد کلیندامایسین فسفات کد PHR1021

 • کلیندامایسین فسفات ممکن است به عنوان یک استاندارد مرجع دارویی برای تعیین آنالیت در فرمولاسیون های دارویی
 • توسط کروماتوگرافی استفاده شود. و پتانسیومتر تکنیک این استانداردهای ثانویه به عنوان مرجع معتبر واجد شرایط هستند.
 • اینها برای استفاده در چندین کاربرد تحلیلی از جمله آزمایش آزمایشی دارو ، توسعه روش دارو
 • برای تجزیه و تحلیل کمی وکمی ، آزمایش کنترل کیفیت مواد غذایی و نوشیدنی و سایر نیازهای کالیبراسیون مناسب هستند.

مشخصات فنی

 • مقطع تحصیلی
  مواد مرجع گواهی شده
  استاندارد ثانویه دارویی
 • سطح کیفیت
  300
 • آژانس
  قابل ردیابی به Ph. Eur. C2269000
  قابل ردیابی تا USP 1138008
 • CofA
  گواهی فعلی قابل دانلود است
 • تکنیک)
  HPLC: مناسب
  کروماتوگرافی گازی (GC): مناسب
 • برنامه های کاربردی)
  دارویی (مولکول کوچک)
 • قالب
  مرتب
 • دمای ذخیره سازی
  10- تا 25- درجه سانتی گراد
 • 26,27)/t9-,10+,11-,12?,13+,14-,15?,16+,18+/m0/s1

اقدامات Biochem / Physiol

 • طیف فعالیت :کوک های گرم مثبت و تاکسوپلاسما.بخصوص در برابر باکتری های بی هوازی فعال است.
 • سنتز پروتئین را در باکتری ، S نحوه عملکرد: با اتصال به زیر واحد ریبوزومی 50 مهار می کند.

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ)کلیندامایسین فسفات کد PHR1021  می باشد.

این مجموعه  در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت مشاهده اطلاعات محصول و آنالیز کلیک کنید .

عوارض جانبی متداول استفاده از فسفات کلیندامایسین چیست؟

مانند هر دارویی ، فسفات کلیندامایسین می تواند عوارض جانبی ایجاد کند. شایع ترین عوارض جانبی استفاده از فسفات کلیندامایسین شامل اسهال ، حالت تهوع ، استفراغ ، درد شکم ، بثورات پوستی و خارش است.

در موارد نادر ، عوارض جانبی جدی تر ممکن است مانند اسهال شدید ، مدفوع خونین یا علائم واکنش آلرژیک مانند کهیر ، مشکل در تنفس یا تورم صورت یا گلو رخ دهد. اگر هر یک از این علائم یا علائم غیرمعمول دیگری را تجربه می کنید ، باید فوراً با پزشک خود تماس بگیرید. مهم است که همیشه دستورالعمل پزشک خود را دنبال کنید و هرگونه عوارض جانبی را که ممکن است تجربه کنید گزارش دهید.

کاربرد کلیندامایسین فسفات در  مرجع دارویی

کلیندامایسین فسفات ممکن است به عنوان یک استاندارد مرجع دارویی برای تعیین آنالیت در فرمولاسیون های دارویی با تکنیک های کروماتوگرافی  و پتانسیومتری  استفاده شود.
این استانداردهای ثانویه به عنوان مواد مرجع تایید شده واجد شرایط هستند. اینها برای استفاده در چندین کاربرد تحلیلی از جمله، اما نه محدود به آزمایش انتشار دارو، توسعه روش دارویی برای تجزیه و تحلیل های کمی و کیفی، آزمایش کنترل کیفیت غذا و نوشیدنی، و سایر الزامات کالیبراسیون مناسب هستند.

بسته بندی

1 گرم

اقدامات بیوشیمی/فیزیول

طیف فعالیت: کوکسی گرم مثبت و تاکسوپلاسما. به ویژه در برابر باکتری های بی هوازی فعال است.
نحوه عمل: با اتصال به زیر واحد ریبوزومی 50، سنتز پروتئین را در باکتری ها مهار می کند.
یادداشت های دیگر
آنتی بیوتیک ضد باکتری و ضد پروتوزوئال از کلاس لیکوزامید.
این ماده مرجع گواهی شده (CRM) مطابق با ISO 17034 و ISO/IEC 17025 تولید و تایید شده است. تمام اطلاعات مربوط به استفاده از این CRM را می توان در گواهی تجزیه و تحلیل یافت.
یادداشت تحلیلی
این استانداردهای ثانویه قابلیت ردیابی چندگانه را برای استانداردهای اولیه USP، EP (PhEur) و BP، جایی که در دسترس هستند، ارائه می‌کنند.

جایگزین محلول کلیندامایسین

در صورتی که شما به دلیل حساسیت یا عدم تحمل از محلول کلیندامایسین استفاده نمی‌توانید، پزشک شما می‌تواند یک جایگزین مناسب برای شما پیدا کند. جایگزین‌هایی که ممکن است در برخی از موارد به جای کلیندامایسین مورد استفاده قرار گیرند، شامل آنتی‌بیوتیک‌هایی مانند آزیترومایسین، کلاریترومایسین، دوکسی‌سایکلین، سفتریاکسون، و وانکومایسین هستند.

با این حال، تعیین جایگزین مناسب بستگی به نوع عفونت، حساسیت شما به داروها، سن و وضعیت پزشکی شما دارد، پس بهتر است قبل از تغییر در درمان خود، با پزشک خود مشورت کنید.

عوارض جانبی کلیندامایسین

همانطور که در مورد بسیاری از داروها صادق است، کلیندامایسین نیز ممکن است عوارض جانبی داشته باشد. برخی از عوارض جانبی شایع کلیندامایسین شامل اسهال، تهوع، استفراغ، درد شکمی، خارش و آزار پوستی هستند. در موارد نادر، عوارض جانبی شدیدتر نیز ممکن است رخ دهد، مانند اسهال شدید، مدفوع خونی، یا علائم حساسیتی مانند خارش، سرفه، درد گلو، تنگی نفس و تورم صورت و لب ها. اگر هر یک از این علائم یا هر علامت غیرعادی دیگری را تجربه کردید، باید به پزشک خود اطلاع دهید.

همچنین ممکن است عوارض جانبی دیگری نیز رخ دهد که در این مورد نیاز به مشورت با پزشک دارید. از مهمترین نکات درمورد مصرف کلیندامایسین این است که باید همواره توصیه‌های پزشک را رعایت کنید و به هیچ عنوان خودسرانه دارو مصرف نکنید.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

کلیندامایسین فسفات کد PHR1021

خرید و فروش کلیندامایسین فسفات کد PHR1021 سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده کلیندامایسین فسفات کد PHR1021 سیگما آلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت خرید کلیندامایسین فسفات کد PHR1021 سیگما آلدریچ

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

اطلاعات خرید کلیندامایسین فسفات کد PHR1021 سیگما آلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید کلیندامایسین فسفات کد PHR1021 می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، مواد سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.

قیمت –  کلیندامایسین فسفات کد PHR1021

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش کلیندامایسین فسفات کد PHR1021 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت) 

 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت