ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

کلرامفنیکل کد C0378

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

کلرامفنیکل کد C0378

87 / 100

کلرامفنیکل کد C0378  را می توانید از شرکت شیمی کهن که نمایندگی سیگماآلدریچ در تهران می باشد تهیه کنید. این ماده یکی از ماده های آزمایشگاهی پر فروش سیگما آلدریچ میباشد. این ماده  از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی وارده شده توسط شرکت شیمی کهن که از بزرگترین شرکت های واردکننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از شیمی کهن  که مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران است  بخوانید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

کلرامفنیکل کد C0378

کلرامفنیکل کد C0378 یک آنتی‌بیوتیک از دسته کلروامفنیکل‌ها است که برای درمان عفونت‌های باکتریایی استفاده می‌شود. این دارو به عنوان یک مهار کننده ترجمه در مراحل اولیه سنتز پروتئین باکتریایی عمل می‌کند.

کلرامفنیکل به صورت خوراکی، تزریقی، قرار دادن در چشم و حتی به صورت خارجی (برای درمان عفونت‌های پوستی) مصرف می‌شود. این دارو به خوبی در جذب دستگاه گوارش عمل می‌کند و به راحتی به بافت‌های بدن توزیع می‌شود.

کلرامفنیکل برای درمان عفونت‌های مختلفی مانند عفونت‌های دستگاه تنفسی، عفونت‌های ادراری، عفونت‌های پوستی، عفونت‌های چشمی و عفونت‌های گوش نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال، مصرف این دارو باید تحت نظر پزشک باشد و باید با دقت و بر اساس دستورالعمل‌های پزشک مصرف شود. همچنین، کلرامفنیکل برای برخی افراد ممکن است باعث عوارض جانبی مانند تهوع، استفراغ، اسهال، خارش و تورم زبان شود.

مشخصات کلرامفنیکل

کلرامفنیکل کد C0378 از مشتقات کلرامفنیکل‌های دسته‌ی سه‌گانه است که اثرات ضد باکتریایی قوی دارد. این دارو از طریق مهار رشد و تکثیر باکتری‌ها عمل می‌کند و با اتصال به ریبوزوم باکتری، ساخت پروتئین در باکتری‌ها را مسدود می‌کند. به این ترتیب، باعث مرگ باکتری‌های بیماریزا می‌شود.

کلرامفنیکل برای درمان عفونت‌های مختلف باکتریایی مانند عفونت‌های دستگاه تنفسی، عفونت‌های ادراری، عفونت‌های پوستی و عفونت‌های چشمی استفاده می‌شود. با این حال، باید به دقت دستورالعمل‌های پزشک را دنبال کرده و در صورت بروز عوارض جانبی به پزشک خود اطلاع دهید.

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید

C0378

Sigma-Aldrich

Chloramphenicol

≥98% (HPLC)

Synonym(e):
D(−)-threo-2,2-Dichlor-N-[β-hydroxy-α-(hydroxymethyl)-β-(4-nitrophenyl)-ethyl]-acetamid, D-(−)-threo-2-Dichloracetamido-1-(4-nitrophenyl)-1,3-propandiol, D-threo-2,2-Dichlor-N-[β-hydroxy-α-(hydroxymethyl)-4-nitrophenethyl]-acetamid, Chloromycetin, Leukomycinکلرامفنیکل
Lineare Formel:Cl2CHCONHCH(CH2OH)CH(OH)C6H4NO2
CAS-Nummer:56-75-7
Molekulargewicht:323.13
Beilstein:2225532
EC-Nummer:200-287-4
MDL-Nummer:MFCD00078159
PubChem Substanz-ID:24892250

مشخصات فنی

مشخصات فنی کلرامفنیکل عبارتند از:

نام دارو: کلرامفنیکل
نام تجاری: Chloromycetin
دسته‌بندی: آنتی‌بیوتیک
مکانیسم اثر: مهار کننده ترجمه در مراحل اولیه سنتز پروتئین باکتریایی
محل اثر: عفونت‌های باکتریایی
مسیر اداره: خوراکی، تزریقی، قرار دادن در چشم و خارجی
جذب: خوب
توزیع: به بافت‌های بدن توزیع می‌شود
بیوشومی: جذب دستگاه گوارش، پاک شدن توسط کبد، اخراج از بدن توسط کلیه
دوز: متغیر بر اساس نوع عفونت و سن بیمار
عوارض جانبی: تهوع، استفراغ، اسهال، خارش، تورم زبان و برخی عوارض جانبی دیگر
موارد مصرف: درمان عفونت‌های دستگاه تنفسی، عفونت‌های ادراری، عفونت‌های پوستی، عفونت‌های چشمی و عفونت‌های گوش

کاربرد کلرامفنیکل

کلرامفنیکل یک آنتی‌بیوتیک فعال است که برای درمان عفونت‌های باکتریایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برخی از کاربردهای کلرامفنیکل عبارتند از:

  • درمان عفونت‌های دستگاه تنفسی: کلرامفنیکل می‌تواند برای درمان عفونت‌های دستگاه تنفسی مانند عفونت‌های حلق، بیماری لگیونلز و شکم‌بستری استفاده شود.
  • درمان عفونت‌های ادراری: کلرامفنیکل می‌تواند برای درمان عفونت‌های ادراری مانند سیستیت، پیلونفریت و عفونت‌های ناشی از باکتری E. coli استفاده شود.
  • درمان عفونت‌های پوستی: کلرامفنیکل می‌تواند برای درمان عفونت‌های پوستی مانند جرم‌گیری، زخم‌های عفونی و آکنه استفاده شود.
  • درمان عفونت‌های چشمی: کلرامفنیکل می‌تواند برای درمان عفونت‌های چشمی مانند کانژنتیویت و عفونت‌های باکتریایی دیگر استفاده شود.
  • درمان عفونت‌های گوش: کلرامفنیکل می‌تواند برای درمان عفونت‌های گوش مانند عفونت‌های ناشی از باکتری‌ها استفاده شود.

کلرامفنیکل

چگونه باید کلرامفنیکل را مصرف کنم؟

کلرامفنیکل یک آنتی‌بیوتیک است که باید به دقت و بر اساس دستورالعمل‌های پزشک مصرف شود. دستورالعمل‌های مصرف کلرامفنیکل به شکل زیر می‌باشد:

دوز کلرامفنیکل متغیر است و بر اساس نوع عفونت و سن بیمار تعیین می‌شود. برای مثال، درمان عفونت‌های دستگاه تنفسی، دوز معمول خوراکی کلرامفنیکل برای بزرگسالان حدود 500 میلی‌گرم تا 1 گرم در روز است.

دارو باید به دقت به موقعیت عفونت و نوع باکتری که در آن وجود دارد، تنظیم شود. پزشک شما احتمالاً یک تست حساسیت انجام می‌دهد تا ببیند کدام دارو برای شما مناسب است.

در ادامه می خوانید که

کلرامفنیکل معمولاً با یک لیوان آب یا بدون غذا مصرف می‌شود. در صورتی که دوز بیشتر از 1 گرم در روز باشد، ممکن است باید دوز را به چندین بخش تقسیم کرده و در طول روز مصرف کنید.

مصرف این محصول باید به طور کامل به پایان برسد حتی اگر علائم عفونت قبل از پایان دوره درمان بهبود یافته باشند. در غیر این صورت، باکتری‌ها ممکن است دوباره به عفونت شما بازگردند.
هرگز دوز بیشتری از دستور پزشک خود نگیرید و همچنین هرگز دارو را به دیگران ندهید.

توضیحات کلی ساختار شیمیایی

این ماده یک آنتی بیوتیک مصنوعی است که از سویه های استرپتومایسس ونزوئلا جدا شده است. این به طور گسترده ای برای انتخاب باکتری در کاربردهای زیست شناسی مولکولی در غلظت 10-20 میکروگرم در میلی لیتر و به عنوان یک عامل انتخاب برای سلول های تبدیل شده با ژن های مقاومت به کلرامفنیکل استفاده می شود.
کلرامفنیکل به عنوان یک آنتی بیوتیک باکتریواستاتیک و غیرقوی استفاده می شود. برای انتخاب یا رشد سلول‌های باکتریایی مثبت استفاده می‌شود.

بسته بندی

5، 25، 100، 500 گرم در بطری پلی
1 کیلوگرم در بطری پلی

کلرامفنیکل

بیوشیمی./فیزیول. اثر

نحوه عمل: این ماده با مسدود کردن مرحله پپتیدیل ترانسفراز با اتصال به زیر واحد ریبوزومی 50S و جلوگیری از اتصال aminoacyl-tRNA به ریبوزوم، سنتز پروتئین باکتریایی را مهار می کند. همچنین سنتز پروتئین میتوکندری و کلروپلاستیک و تشکیل ریبوزومی (p)ppGpp را مهار می کند و در نتیجه رونویسی rRNA را سرکوب می کند.

مکانیسم مقاومت: استفاده از کلرامفنیکل استیل ترانسفراز منجر به استیل شدن و غیرفعال شدن محصول می شود.

طیف ضد میکروبی: این یک آنتی بیوتیک با طیف وسیع علیه باکتری های گرم مثبت و گرم منفی است که عمدتاً در چشم پزشکی و دامپزشکی استفاده می شود.

احتیاط

محلول های استوک باید در دمای 2-8 درجه سانتیگراد نگهداری شوند و به مدت 5 روز در دمای 37 درجه سانتیگراد پایدار هستند. محلول های آبی در محدوده وسیعی از pH خنثی و پایدار هستند و هیدرولیز 50% پس از 290 روز اتفاق می افتد. استفاده از محلول بافر بوراکس این رقم را به 14 درصد کاهش می دهد.

محلول ها باید از نور محافظت شوند زیرا تجزیه فتوشیمیایی منجر به زرد شدن محلول می شود. حرارت دادن محلول های آبی در دمای 115 درجه سانتیگراد به مدت 30 دقیقه منجر به کاهش 10 درصدی کلرامفنیکل می شود.

اطلاعات تولید

تجزیه کلرامفنیکل در محلول آبی توسط اسیدها و بازهای عمومی کاتالیز می شود. این سرعت تخریب مستقل از قدرت یونی و pH است.

یادداشت های دیگر

ظروف را محکم بسته و در مکانی خشک و دارای تهویه مناسب نگهداری کنید.

خرید و فروش کلرامفنیکل سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی مادهکلرامفنیکل سیگما آلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت خرید کلرامفنیکل سیگما آلدریچ

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی تماس با ما با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

کلرامفنیکل

اطلاعات خرید کلرامفنیکل سیگما آلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله محصولات مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

قیمت – کلرامفنیکل سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش کلرامفنیکل سیگما آلدریچ می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت