ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

خرید – فروش نیکوتین مایع

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

خرید – فروش نیکوتین مایع

83 / 100

خرید – فروش نیکوتین مایع – شرکت شیمی کهن فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی، آماده ارائه خدمات در حوزه خرید نیکوتین  با برند مرک آلمان به دانشگاهیان، محققان و صنعتگران می باشد. شما می توانید این ماده را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شیمی کهن که نمایندگی مرک را دارد خریداری کنید.

نیکوتین چیست؟ به طور میانگین مصرف نیکوتین باعث ایجاد مرگ و میرهای بسیار زیادی در سطح دنیا می‌شود. مرگهای ناشی از نیکوتین از مجموعه مرگ هایی که ناشی از بیماری ایدز، الکل و مواد مخدر اعتیادآور دیگری مانند شیشه، کراک، هروئین و یا تصادفات، قتل، خودکشی و آتش سوزی نیز بیشتر می باشد.

نیکوتین کد 820877 مرک یک ترکیب آلی نیتروژن دار است. بیشتر در گیاهانی مانند تنباکو و در اندازه های کمتر در گوجه فرنگی ،سیب زمینی، بادمجان و فلفل سبز یافت می شود.خرید – فروش نیکوتین مایع

3,. تا 5 درصد گیاه خشک تنباکو را این ماده می سازد و یک زهر اثر گذار بر سامانه عصبی است. در بسیاری از حشره کش ها به کار می رود. نیکوتین کد 820877 مرک در اندازه های کمتر، یک ماده انگیزنده (محرک زیستی) اعتیادآور و عامل بسیاری از ویژگی های روانی دود تنباکو است.

خرید – فروش نیکوتین مایع

مصرف دخانیات یکی از عوامل ایجاد مرگ و میر در دنیاست که البته می‌توان از آن پیشگیری کرد. بر همین اساس و بر اساس تحقیقات انجام شده در رابطه با تاثیرات استعمال دخانیات مشخص شده که افرادی که سیگار می کشند به طور میانگین ۱۰ سال کمتر از افراد غیر سیگاری عمر می کنند.خرید – فروش نیکوتین مایع

اعتیاد به نیکوتین به خصوص سیگار، قلیان و پیپ یکی از انواع اعتیاد هایی است که دارای شیوع بسیار بالایی می باشد. و خود یکی از انواع مواد مخدر و روانگردان است که در میان جوانان و نوجوانان بسیار شایع است.

متاسفانه به دلیل در دسترس بودن و ارزان بودن این ماده، تمامی مضرات و آسیب های ناشی از مصرف آن پنهان مانده است. و افراد بدون توجه به آثار زیانبار آن به مصرف آن روی می آورند. در همین رابطه افزایش آگاهی از مضرات و تاثیرات مخرب این ماده مخدر روانگردان ممکن است. از اعتیاد به این ماده جلوگیری به عمل آورده و از مصرف نیکوتین در هر شکل و فرمی ممانعت ورزد.خرید – فروش نیکوتین مایع

 خرید - فروش نیکوتین مایع

ترک اعتیاد توتون و تنباکو خرید – فروش نیکوتین مایع

از طرف دیگر برای افرادی که به نیکوتین اعتیاد پیدا کرده‌اند. این خبر خوب وجود دارد که با استفاده از کمک های تخصصی مشاورین، روانشناسان و روانکاوان حاضر در کمپ ترک اعتیاد اهواز کمپ به عنوان بهترین مرکز ترک اعتیاد ایران می توان اقدام به ترک کرد.

باید بدانیم که برای ترک نیکوتین باید حتماً از کمک های تخصصی و روان درمانی استفاده کرد. تا علائم روانی و فیزیکی ناشی از علائم محرومیت این ماده کاهش پیدا کرده و افراد بتوانند به روند درمان خود با موفقیت ادامه دهند.

نیکوتین یکی از محصولات پرفروش شرکت شیمی کهن  می باشد. این محصول در شرکت شیمی کهن که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله نیکوتین  با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است.خرید – فروش نیکوتین مایع

نیکوتین چگونه به دست می آید؟

نیکوتین یکی از انواع مواد شیمیایی و جز چهار هزار ماده موجود در گیاه تنباکو می باشد. که یک نوع از مواد روانگردان محسوب می شود. این ماده در حالت طبیعی به حالت مایع و بی رنگ وجود دارد. که در مجاورت هوا و سوزانده شدن بوی تندی از خود متصاعد می کند.

گونه های مختلفی از گیاه تنباکو وجود دارد.که دارای مرغوبیت و کیفیت متفاوتی می باشند. میزان نیکوتین موجود در آنها متفاوت است. در حقیقت هر چه میزان نیکوتین موجود در تنباکو کمتر باشد و قند موجود در آن بیشتر باشد، دارای کیفیت و مرغوبیت بیشتری می باشد.

گیاه تنباکو در بسیاری از کشورها کشت می شود. به عنوان یک صنعت بزرگ در دنیا شناخته می شود. این گیاه در اکثر کشورهای آسیایی و آمریکای شمالی و حتی اروپا نیز کاشته می‌شود. برگ تنباکو پس از خشک شدن و تصفیه در اشکال مختلف به بازار عرضه می گردد. اما تنباکوهایی که دارای درصد نیکوتین بالاتری هستند. برای مصارفی مانند قلیان و پیپ مورد استفاده قرار می گیرند.

تاثیر نیکوتین و سیگار بر افراد خرید – فروش نیکوتین مایع

نیکوتین موجود در توتون یا تنباکو پس از مصرف از طرق مختلف می‌تواند وارد گردش خون فرد شده و خود را به مغز و تمامی بدن برساند. انتقال نیکوتین بسیار سریع است و بیشتر از ۱۵ ثانیه زمان نمی برد که به مغز برسد.

نیکوتین را به روش‌های گوناگون می توان مصرف نمود. به طور مثال، از طریق جویدن برگ های تنباکو، دود کردن توتون و حتی از طریق برچسب های نیکوتین نیز این ماده می تواند جذب بدن شود.خرید – فروش نیکوتین مایع

نکته مهم در رابطه با تاثیرات نیکوتین این است که این ماده هم دارای تاثیرات محرکی است و هم کند کنندگی.

این ماده پس از ورود به مغز باعث افزایش ناگهانی قند خون شده و منجر به افزایش ضربان قلب، فشار خون و ریتم تنفس فرد می گردد. از طرف دیگر این ماده روانگردان به صورت غیر مستقیم باعث آزادسازی دوپامین در مغز شده و باعث ایجاد لذت در فرد می‌گردد.

این تاثیرات در همه انواع مواد اعتیاد آور یکسان هستند و افراد به دلیل واکنشی که مغز به این دسته از مواد از خود بروز می دهد، مبتلا به اعتیاد می شوند. در حقیقت عامل اعتیاد به انواع مواد مخدر تاثیراتی است که باعث ترشح دوپامین در مغز می گردد. از طرف دیگر بر اساس میزان نیکوتین مصرف شده و سطح برانگیختگی سیستم عصبی فرد، این ماده می تواند تاثیرات کندکنندگی و یا مخدر داشته باشد.

دلیل گرایش نوجوانان به نیکوتین چیست؟

افرادی که در دوران نوجوانی به مصرف نیکوتین و سیگار کشیدن روی می آورند. در بزرگسالی نیز مصرف خود را ادامه داده و در معرض ابتلا به انواع اعتیاد ها مانند الکل و سایر مواد مخدر مانند ماری جوانا یا حشیش قرار می گیرند.خرید – فروش نیکوتین مایع

مصرف سیگار در دوران نوجوانی تاثیرات مخرب ژنتیکی بسیار زیاد برای فرد داد. حتی از افرادی که در سنین بالاتر به مصرف سیگار و نیکوتین روی می‌آورند، آسیب‌های بیشتری را متحمل می شوند. ترک نیکوتین یا سیگار در کمپ ترک اعتیاد اهواز کمپ تحت نظارت مشاورین و روانکاوان مراکز ترک اعتیاد همکار قرار می‌گیرد. می‌تواند به افراد کمک کند تا به یک ترک موفق و بدون بازگشت دسترسی پیدا کنند.

جهت مشاهده لینک وب سایت اصلی کلیک کنید

مشکلات عاطفی

یکی دیگر از دلایل مصرف و گرایش نوجوانان به نیکوتین و سیگار، وجود مشکلات عاطفی، شخصیتی و عدم اعتماد به نفس کافی می باشد. افرادی که در محیط های خانوادگی ناسالم و بیمار رشد می‌کنند. عموما گرایش بیشتری نسبت به مصرف انواع مواد مخدر مانند نیکوتین و سیگار دارند.

والدین سیگاری خرید – فروش نیکوتین مایع

از طرف دیگر نوجوانانی که دارای والدین سیگاری هستند. ممکن است نسبت به مصرف این ماده یعنی سیگار گرایش بیشتری از خود نشان دهند. از سوی دیگر فشار همسالان و پیشنهادات مصرف نیکوتین در گروه همسالان و ترغیب نوجوانان به مصرف سیگار می تواند تاثیر بسزایی در این رابطه داشته باشد.خرید – فروش نیکوتین مایع

مکانهای مصرف عمومی

وجود مکانهای مصرف قلیان مانند سفره خانه های سنتی، دسترسی به انواع قلیان و تنباکو را ایجاد می کند. از سوی دیگر والدین نسبت به مصرف سیگار دارای حساسیت های ویژه ای هستند، اما نسبت به قلیان یا پیپ چنین دیدگاهی ندارند.

حتی گاهی اوقات افراد به صورت خانوادگی اقدام به مصرف و استعمال قلیان کرده که همین امر می‌تواند یکی از علل آسیب پذیری بیشتر نوجوانان در برابر نیکوتین باشد. باید بدانیم که نوجوانان به سرعت نسبت به این ماده وابسته شده و تحت تاثیر آثار مخرب آن از لحاظ ژنتیکی، سلامت جسمی و روانی قرار می گیرند.خرید – فروش نیکوتین مایع

 

 خرید - فروش نیکوتین مایع

روشهای مصرف نیکوتین چیست؟

همان طور که پیشتر در مقاله اعتیاد به نیکوتین توضیح داده شد. این ماده را به روش های گوناگون و مختلفی می توان مصرف کرد. نیکوتین از سالیان دور مورد استفاده بشر بوده است و به صورت های مختلف از برگ‌گیاه تنباکو استفاده می شده است.

اما متداول ترین روش های مصرف نیکوتین عبارتند از :

سیگار
پیپ
قلیان

1. سیگار

سیگار یکی از متداول ترین روش‌های مصرف نیکوتین می باشد. در حقیقت سیگار یک استوانه کوچک کاغذی است. حدود ۱۰ سانتی متر طول و ۱۰ میلیمتر قطر دارد. از برگهای بریده شده یا عمل آمده تنباکو تولید می شود.خرید – فروش نیکوتین مایع

سیگار را با پیچیدن تنباکو در یک کاغذ نازک تولید می‌کنند و تفاوت عمده آن با سیگار برگ، این است که در سیگار برگ، تنباکو در برگ تنباکو پیچیده شده و فیلتر ندارد. در حقیقت سیگارهای معمولی بین ۱۰۰ تا ۴۰۰ میلی گرم نیکوتین دارند.

2. پیپ

وسیله چوبی و یا فلزی است که توسط اروپاییان برای مصرف تنباکو مورد استفاده قرار می گرفته است. با ورود این کالا به کشور ایران، تغییراتی در آن ایجاد شد و به صورت چپق های دسته بلند تغییر شکل داد.خرید – فروش نیکوتین مایع

اما باید بدانیم که دود پیپ از سیگار مضرتر است، زیرا کاملاً قلیایی می باشد ولی دود سیگار خنثی است. از طرف دیگر میزان تنباکو موجود در پیپ بسیار بیشتر از سیگار است و به این دلیل که فیلتر ندارد به صورت مستقیم با مخاط دهان و ریه برخورد پیدا میکند.

3.قلیان

یکی دیگر از وسایلی که به وسیله آن می توان تنباکو را مورد استعمال قرار داد، قلیان می باشد. این دستگاه به وسیله ایرانیان ابداع شد و از دیرباز برای دود کردن تنباکو به کار برده می‌شده است. تنباکویی که توسط قلیان مورد استفاده قرار می گیرد دارای درصد بالاتری از نیکوتین است.

از کیفیت و مرغوبیت کمتری نسبت به انواع دیگر تنباکو برخوردار است. قلیان دارای مواد مضر بیشتری نسبت به سیگار و انواع دیگر روشهای مصرف نیکوتین می باشد. به وسیله این دستگاه انواع تنباکوها را می‌توان استفاده کرد. به طور مثال، اخیراً تنباکوهای عطری که با افزوده شدن اسانس به آن تولید می‌شوند، توسط آن مورد استفاده قرار می‌گیرد.خرید – فروش نیکوتین مایع

 مهمترین انواع تنباکوهای اصلی خرید – فروش نیکوتین مایع

برخی از مهمترین انواع تنباکوهای اصلی عبارتند از تنباکو لیمو، پرتقال، سیب، نعنا و غیره. باید بدانیم که این مواد، کاملا شیمیایی هستند و به شکل مصنوعی به تنباکو اضافه می گردند و دارای خواص آسیب زایی شدیدی می باشند.

در همین رابطه تصورات اشتباه بسیاری در رابطه با میزان عوارض دود قلیان وجود دارد. به طور مثال بسیاری از افراد تصور می‌کنند به این دلیل که در قلیان دود از میان آب عبور می‌کند، تصفیه شده و ضرر کمتری دارد. اما باید بدانیم که دود قلیان چندین برابر دود سیگار دارای مضرات و سموم شیمیایی میباشد.

نیکوتین از برند مرک  است و به دليل کيفيت خوب نسبت به ساير برندهاي معتبر دنيا مي تواند نياز بسياري از آزمايشگاه، مراکز تحقيقاتي و دانشجويان را برطرف کند. جهت قیمت فروش مواد شیمیایی می توانید با همکاران فروش ما در نمایندگی مواد شیمیایی تماس حاصل بفرمائید.خرید – فروش نیکوتین مایع

قیمت – فروش مواد شیمیایی مرک آلمان – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص خرید نیکوتین کد 820877 مرک آلمان می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

سوالات متداول:

نیکوتین چیست؟ یک ترکیب آلی نیتروژن دار است. بیشتر در گیاهانی مانند تنباکو و در اندازه های کمتر در گوجه فرنگی ،سیب زمینی، بادمجان و فلفل سبز یافت می شود.

نیکوتین مایع مرک را از کجا خریداری کنیم ؟ شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص خرید نیکوتین کد 820877 مرک آلمان می باشد.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت) 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت