ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

خرید کلرید قلع صنعتی (ll)

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

خرید کلرید قلع صنعتی (ll)

81 / 100

خرید کلرید قلع صنعتی (ll) را می توانید از شرکت شیمی کهن که نمایندگی فروش مواد شیمیایی صنعتی را دارد انجام دهید. یکی از محصولات پرفروش شرکت شیمی کهن می باشد. این محصول در شرکت شیمی کهن که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است که به مشتریان ارائه داده می شود. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی  با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است.

کلرید قلع صنعتی(ll) به چندصورت یافت می شود،یکی ازانواع آن کلریدقلع دو می باشد. این ترکیب که شکل ظاهری آن به صورت بلورهای جامد سفیدرنگ است،یک دی هیدرات پایه دار را تشکیل می دهد اما محلول های آبی مخصوصاٌ اگر گرم شوند) تمایل به هیدرولیزشدن دارند.این ماده درمحلول اسید به عنوان یک عامل اکسیدکننده عمل می کند.کلریدقلع دو نباید با دیگرترکیب های کلرید قلع از جمله کلرید قلع چهار اشتباه گرفته شود.

کلراید قلع 

کلراید قلع یک ترکیب شیمیایی است که از اتصال عنصر قلع با یون کلر تشکیل می‌شود. فرمول شیمیایی آن PbCl2 می‌باشد. این ترکیب به صورت جامد سفید به زرد رنگ است و در شرایط معمول، غیرقابل حل در آب می‌باشد. کلراید قلع در موارد مختلفی از جمله صنایع شیمیایی، صنایع داروسازی، رنگرزی، تولید پلاستیک و باتری‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله خواص مهم آن می‌توان به استفاده در فرآیندهای الکترولیز، به عنوان ماده حفاظتی در ضد زنگ‌سازی فلزات، و به عنوان ماده مخرب برای کنترل علف‌های هرز اشاره کرد.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، و سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

کلرید قلع صنعتی (ll)

کلرید قلع صنعتی (ll)

مشخصات کلراید قلع 

کلرید قلع  با (Cas No): ۱۰۰۲۵-۶۹-۱یا Tin(II) chloride یک جامد کریستالی شفاف و ماده معدنی می باشد که در صنایع مختلف مثل آبکاری کاربرد فراوانی دارد. فرمول شیمیایی کلرید قلع SnCl₂ بوده و دارای نقطه ذوب 247 درجه سانتی گراد می باشد. دانسیته کلرید قلع 3.95 g/cm³ بوده و همچنین کلرید قلع (IV) را نیز داریم که به صورت مایع می باشد. کلرید قلع یک دی هیدرات پایدار را تشکیل می دهد اما محلول های آبی (مخصوصا اگر گرم شوند)، تمایل به هیدرولیز شدن دارند. کلرید قلع در محلول اسید به عنوان یک عامل اکسید کننده عمل می کند.خرید کلرید قلع صنعتی (ll)

هنگام کار با کلرید قلع باید توجه کنید که تنفس آن موجب سرفه و گلو درد میشود. اگر این ماده با چشم در تماس باشد موجب سرخی و درد چشم می شود. همچنین از بلعیدن این ماده خودداری کنید زیرا عوارض داشته و موجب حالت تحوع و اسهال می گردد.

کلرید قلع قابل عرضه جهت مصارف صنعتی در بسته بندی های 100 گرمی و یک کیلویی آماده عرضه بوده و دارای خلوص 99.5% می باشد.خرید کلرید قلع صنعتی (ll)

خرید کلرید قلع صنعتی (ll)

کاربردهای کلرید قلع در صنعت

 • دمای ذوب کلرید قلع صنعتی (ll) : درحه سانتی گراد247
 • دمای جوش کلرید قلع صنعتی : 623 درجه سانتی گراد
 • چگالی : 2.71 گرم برسانتی مترمکعب
 • حلال ها: آب ،اتانول،استون غیرقابل حل در زایلین
 • جرم مولکولی : 225,93 گرم

جهت خرید کلرید قلع صنعتی(ll) می توانید به شماره های درج در وب سایت مراجه کرده و با کمترین زمان محصول خودرا دریافت کنید. کلرید قلع دردو شکل جامد آبدار و محلول مورد استفاده قرار می گیرد. دراین متن تست های لازم جهت سنجش خلوص هردو فرم موجود ازاین ماده می پردازیم. کریستال بی رنگ که کاملا درالکل و آب اسیدی شده با هیدروکلریک اسید قابل حل است.خ

تست های سنجش خلوص 

1گرم ازاستانو کلرایدرا در5 سی سی اسید هیدروکلریک (دارای چگالی ویژه 1.19) حل کنید و سپس با 50 سی سی آب رقیق کنید.محلول حاصل نباید تحت تاثیر محلول باریم قرار بگیرد.

 • ترکیبات آمونیوم

1 گرم از کلرید قلع را با 10 سی سی ازمحلول هیدروکسیدسدیم (چگالی ویژه 1.13) مخلوط کرده و سپس حرارت دهید.هیچگونه بخارآمونیاک نباید تولید شود(تشخیص با کاغذ لیتموس مرطوب)فلزات قلیایی و آهن2 گرم ازاستانوکلراید را در10 سی سی اسیدهیدروکلریک (دارای چگالی ویژه 1.19) حل کرده و سپس آن را با 100 سی سی آب رقیق کنید.

محلول حاصله را از درون محلول گاز هیدروژن سولفید عبور دهید تا هنگامی که تمامی قلع موجود رسوب کند. رسوبات را فیلتر کرده و محلول فیلترشده را تبخیرکنید. حال باقی مانده تبخیر را مشتعل کنید، وزن باقی مانده نباید از 0.001 گرم تجاوزکند. باقی مانده مشتعل شده را با 1 سی سی هیدروکلریک اسیدحرارت داده و سپس با 20 سی سی آب رقیق کنید،حال به آن محلول پتاسیم سولفوسیانات بیفزایید، محلول حاصل حداکثر می تواند به رنگ قرمز کم رنگ دربیاید.

 • آرسنیک

2 گرم ازکلریدقلع را با 10 سی سی اسید هیدروکلریک به مدت چند دقیقه بجوشانید. محلول حاصل باید، مدت یک ساعت شفاف و بدون رنگ بماند.

تست استانوس

تست استانوس یک آزمون بالینی است که برای تشخیص حساسیت به آنتی‌بیوتیک‌های پنیسیلین به کار می‌رود. این آزمون به صورت دوبعدی انجام می‌شود، در ابتدا پس از دریافت نمونه باکتریایی، نمونه‌ها روی یک محیط کشت انتخاب شده قرار داده می‌شوند. سپس دیسک‌های حاوی آنتی‌بیوتیک پنیسیلین بر روی محیط کشت قرار داده می‌شوند. اگر باکتری‌ها از حوله پنیسیلین بالایی کشیده شوند، این نشان دهنده حساسیت آنها به این آنتی‌بیوتیک است. اما اگر دیسک‌ها روی محیط کشت قرار داده شده و به اطراف تکثیر شوند، این نشان دهنده مقاومت باکتری‌ها به آنتی‌بیوتیک پنیسیلین است.

کاربردها ی کلرید قلع صنعتی (ll)

درترکیب با برخی رنگ ها موجب (II) کلریدقلع صنعتی درخشان تر شدن آن ها می شود. به همین دلیل درصنایع نساجی کاربرد دارد. همچنین از این ماده به عنوان یک عامل کاهنده استفاده می شود و از این خاصیت درتولید آینه های نقره ای (خواباندن نقره پشت شیشه)درحضور طلا (II) یا کلرید قلع 2sncl. استفاده می شود به رنگ ارغوانی روشن درمی آید. از این رو از آن برای تشخیص طلا در ترکیباتی که طلا در آن ها به کار رفته است استفاده می شود.

بیشترین کاربرد کلرید قلع در صنعت آبکاری می باشد. همچنین وقتی کلرید قلع 2 را با برخی رنگ ها ترکیب کنید سبب درخشان تر شدن آن می شود.  برای همین در سنعت نساجی نیز کاربردهای خود را دارد. کلرید قلع دارای خاصیت کاهنده هست و در ساخت آینه های نقره مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین جهت تشخیص و شناسایی طلا از آن استفاده می گردد زیرا در حضور طلا رنگ کلرید قلع ارغوانی میگردد.

محلول قلع ( II ) کلرید اندکی هیدرو کلریک اسید دارد که برای قلع کاری فولاد ، ساخت قوطی های حلبی و… به کار گرفته می شود . برای این کار از پتانسیل الکتریکی استفاده می کنند و فلز قلع در کاتد توسط الکترولیز به وجود می آید و بر روی فلز مورد نظر کوت می گردد. از کلرید قلع به عنوان کاتالیزوری برای تولید اسید پلی اکتیک پلاستیک ( PLA ) استفاده می شود.خرید کلرید قلع صنعتی (ll)

راهنمای ایمنی

اقدامات لازم درصورت بلع موادشیمیایی (کلریدقلع)

 • سلولهای بدن آسیب دیده و بافت ها مستعد مرگ سلولی می گردند.بخصوص هنگام بلع مواد قلیایی اتفاق می افتد.
 • توجه کنید،به طورکلی بازها خورندگی بیشتری نسبت به اسیدها دارندو اسیدها به لایه های زیرین پوست نفوذ پیدا نمی کنند.خرید کلرید قلع صنعتی (ll)
 • البته آسیب بستگی به نوع ماده،غلظت،زمان تماس و مقدار ماده خورنده دارد.
 • هنگام بلع زیادمعمولا ورم مخاط مری خونریزی اتفاق می افتد(فردخون بالا می آورد).
 • دربلع کم معمولا تنگی مری پیش می آید.
 • چنانچه فرد دراثربلع بیهوش شده باشد به وی چیزی نخورانید.
 • درصورت هوشیاری فرد،دهانش را با مقدارزیادی آب شستشو دهید و سپس یک لیوان آب به وی بخورانید.
 • استفاده از داروی تهوع آور ذراین مواردممنوع است.
 • معمولا هنگام بلع بازها استفاده از آبلیمو،آب پرتقال و در بلع اسیدی استفاده از شیرو آنتی اسیدتا حدی می تواندکمک کند.خرید کلرید قلع صنعتی (ll)

خطرات

 • تنفس کلرید قلع صنعتی (ll)موجب سرفه و گلو دردمی شود.
 • ازطرفی تماس این ماده باچشم سرخی چشم و درد بوجود می آید.
 • بلع این ماده موجب اسهال و استفراغ و حالت تهوع می گردد.

فروش کلرید قلع صنعتی(ll)

کلرید قلع یا Tin(II) chloride یکی از مواد شیمایی پر کاربرد در صنعت آبکاری به شمار می رود. این ماده شیمیایی به صورت ذرات جامد شفاف و سفید رنگ در بسته بندی های 100 گرمی تا یک کیلویی آماده عرضه برای صنعتگران می باشد. همچنین کراید قلع جهت مصارف آزمایشگاهی و تحقیقاتی نیز توسط برندهای معتبر دنیا تولید و عرضه می گردد.

کلرید قلع به اسم کلرید استانوس نیز در بین عموم شناخته می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ماده شیمیایی و دریافت آنالیزهای لازم و یا استعلام قیمت می توانید با شماره های تماس شرکت شیمی کهن تماس بگیرید.

خرید محلول ناتامایسین سیگماآلدریچ

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید کلرید قلع صنعتی (ll) با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

خرید کلرید قلع صنعتی (ll)

خرید کلرید قلع صنعتی (ll)

قیمت – فروش کلرید قلع صنعتی (ll)

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش کلرید قلع صنعتی (ll) می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت خرید کلرید قلع صنعتی (ll) میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت