ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

خرید کولین کلراید سیگما آلدریچ

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

خرید کولین کلراید سیگما آلدریچ

85 / 100

خرید کولین کلراید سیگما آلدریچ در شرکت شیمی کهن که یکی از نمایندگی های فروش مواد شیمیایی سیگمآالدریچ در ایران می باشد به مشتریان عزیز این امکان را فراهم کرده تا بتوانند این ماده را به سهولت تهیه کنند.

ماده آزمایشگاهی کولین کلراید سیگما آلدریچ از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی تولید شده توسط شرکت شیمی کهن که از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از شیمی کهن  که مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران است  بخوانید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

شرح توضیحات کلی کولین کلراید سیگما آلدریچ

کولین کلرید یک نمک آمونیوم چهارتایی است و با اهداکنندگان پیوند هیدروژنی (HBD) مرتبط است.[1] برای عملکردهای فیزیولوژیکی حیاتی ضروری است و به عنوان یک افزودنی تغذیه ای استفاده می شود. کولین منبعی از گروه‌های متیل برای واکنش‌های انتقال متیل است.

C7527

Sigma-Aldrich

Choline chloride

BioReagent, suitable for cell culture, suitable for insect cell culture, ≥98%

Synonym(s):(2-Hydroxyethyl)trimethylammonium chloride
Linear Formula:(CH3)3N(Cl)CH2CH2OH
CAS Number:67-48-1
Molecular Weight:139.62
Beilstein:3563126
EC Number:200-655-4
MDL number:MFCD00011721
PubChem Substance ID:24892968
NACRES:NA.75

خرید کولین کلراید سیگما آلدریچ

 • کد: C7527
 • نام ماده: کولین کلرید
 • BioReagent، مناسب برای کشت سلولی، مناسب برای کشت سلولی حشرات، ≥98%
 • مترادف (ها): (2-هیدروکسی اتیل) تری متیل آمونیوم کلرید
 • فرمول خطی: (CH3)3N(Cl)CH2CH2OH
 • شماره CAS:67-48-1
 • وزن مولکولی: 139.62
 • بیلشتاین: 3563126
 • شماره EC: 200-655-4
 • شماره MDL: MFCD00011721
 • شناسه ماده PubChem: 24892968
 • NACRES:NA.75

کاربرد کولین کلراید سیگما آلدریچ

کولین کلرید استفاده شده است:
به عنوان جزئی از بافر کولین استیل ترانسفراز (ChAT) و جذب کولین در سلول های کشت داده شده نوروبلاستوم انسانی (SK-N-SH)
برای تولید منحنی استاندارد کولین برای تعیین کمیت فعالیت فسفولیپاز D (PLD)
به عنوان جزئی از محلول برش برای تشریح برش های مغز آنتورینال-هیپوکامپ

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مششخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد.تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

مشخصات فنی کولین کلراید سیگما آلدریچ

این یک افزودنی مهم در خوراک است، به ویژه برای جوجه هایی که رشد را تسریع می کند. شواهد حاصل از مطالعات حیوانی و قرار گرفتن در معرض انسان نشان می دهد که کولین کلرید سمیت کمی دارد، جهش زا نیست و هیچ سمیت رشدی ندارد.

اين محصول از برند سیگما آلدریچ به دليل کيفيت خوب نسبت به ساير برندهاي معتبر دنيا مي تواند نياز بسياري از آزمايشگاه، مراکز تحقيقاتي و دانشجويان را برطرف کند. معادل این کد از برند لوبا هند کد 02800 واحد 500 گرمی نیز موجود است.

 • خواص
  منبع بیولوژیکی :مصنوعی (ارگانیک)
 • سطح کیفیت:300
 • خط تولید:BioReagent
 • سنجش:≥98٪
 • فرم:کریستال ها
 • :Mw 139.62 g/molmol wt
 • تکنیک)کشت سلولی | حشره: مناسب-کشت سلولی | پستاندار: مناسب-کشت سلولی | گیاه: مناسب
 • رنگ:سفید
 • :5.0-6.5 (25 درجه سانتیگراد، 140 گرم در لیتر)pH
 • :302-305 درجه سانتیگراد (دفتر) (نیت)mp
 • دسته بندی های مرتبط:رسانه کشت گیاهی: بسته بندی
  100، 500 گرم در بطری پلی -1 کیلوگرم در درام پلی

خرید کولین کلراید سیگما آلدریچ-min(1)
اقدامات بیوشیمی/فیزیول

فعالیت آنزیمی بوتیریل کولین استراز (BChE) و پاراکسوناز 1 (PON1)، دو آنزیم سرمی سنتز شده توسط کبد و مرتبط با التهاب، در مدل حیوانی سپسیس تزریق شده با LPS کاهش یافت. کولین کلرید به صورت داخل وریدی با 20 میلی گرم بر کیلوگرم وزن بدن از کاهش فعالیت این دو آنزیم به واسطه LPS جلوگیری می کند.

بسترها

سوبسترای کولین استیل ترانسفراز

نکات ایمنی

کد کلاس ذخیره سازی
11 – جامدات قابل احتراق

WGK
WGK 1

نقطه فلاش (F)
قابل اجرا نیست

نقطه فلاش (C)
قابل اجرا نیست

تجهیزات حفاظت فردی :ماسک گرد و غبار نوع N95 (ایالات متحده)، مژه چشم، دستکش.

جهت مشاهده محصولات سیگماآلدریچ کلیک کنید:

مشخصات کولین کلراید سیگما آلدریچ

کد: C1879
اسم ماده: کولین کلراید
فرمول شیمیایی: C5H14ClNO
وزن مولکولی: 139.62 گرم بر مول
غلظت: – g/cm3 در دمای 20 درجه سانتیگراد
اسیدیته: – در دمای 20 درجه سانتیگراد
حلالیت: بسیار حلال
دمای ذوب: 302 الی 305 درجه سانتیگراد
دمای جوش: – درجه سانتیگراد
مقدار: در ظروف پلاستیکی 500 گرمی، یک و پنج کیلوگرمی
خلوص: ≥98%درصد
شکل ظاهری: پودر بی رنگ متمایل به سفید
دمای نگهداری:
کاربرد: مصارف آزمایشگاهی
خطرات: –

خرید کولین کلراید سیگما آلدریچ-min(1)

ویژگی کولین کلراید سیگما آلدریچ

کولین کلرید شکل مصنوعی ویتامین B4 است و کولین خوراک رایج طیور است. کولین کلرید یک نمک آمونیوم چهارتایی با کاتیون کولین و آنیون کلرید است. به عنوان یک محرک رشد حیوانات نقش دارد. این یک نمک کلرید و یک نمک آمونیوم چهارتایی است. حاوی کولین است.

یکی از اجزای اصلی لسیتین است که در بسیاری از اندام های گیاهان و حیوانات یافت می شود. این ماده به عنوان پیش ساز استیل کولین، به عنوان یک دهنده متیل در فرآیندهای متابولیک مختلف و در متابولیسم لیپید مهم است.

شیمی کهن  در راستای ارتقاء تولیدات و سطح علمی کشور مبادرت به واردات و توزیع مواد شیمیایی و مصرفی آزمایشگاهی کرده است. هدف مجموعه ما تأمين مواد و تجهيزات مورد نياز در بخش هاى مختلف آزمايشگاهى، تحقيقاتى، بيمارستانى، صنعتى و … مي باشد.

فروش کولین کلراید سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده بتانین سیگما آلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک خرید بتانین سیگما آلدریچ

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل کالا چی.

قیمت  خرید کولین کلراید سیگما آلدریچ

 شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.خرید بتانین سیگما آلدریچ

اطلاعات خرید کولین کلراید سیگما آلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید کولین کلراید سیگما آلدریچ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، مواد سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

بیشتر بخوانید: خرید ۳-ایزوبوتیل-۱-متیل زانتین سیگما آلدریچ

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.خرید بتانین سیگما آلدریچ

قیمت – فروش مواد شیمیایی کولین کلراید سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش کولین کلراید سیگما آلدریچ می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.خرید بتانین سیگما آلدریچ

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت