ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

برومو ‌استیک اسید ≥%99.0

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

برومو ‌استیک اسید ≥%99.0

90 / 100

برومواستیک اسید ≥%99.0 یکی از ماده های آزمایشگاهی سیگما آلدریچ میباشد. این ماده  از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی وارده شده توسط شرکت شیمی کهن که از بزرگترین شرکت های واردکننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از شیمی کهن  که مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران است  بخوانید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

برومو ‌استیک اسید ≥%99.0

برومو استیک اسید یک ترکیب شیمیایی است که به صورت مایع بی رنگ و با بوی تند و زننده در دسترس است. این ترکیب شیمیایی شامل یک اتم بروم، یک گروه کربوکسیلیک و یک گروه متیل می‌باشد. به طور کلی، برومو استیک اسید به عنوان یک عامل ضد باکتری در برخی از محصولات آرایشی، به عنوان یک عامل محرک در تحقیقات علمی و به عنوان یک عامل شیمیایی در سنتز ترکیبات شیمیایی استفاده می‌شود. با این حال، برومو استیک اسید به علت خطرات جدی برای سلامتی، به عنوان یک ترکیب شیمیایی خطرناک شناخته شده است.برومو ‌استیک اسید ≥%99.0

مشخصات برومو ‌استیک اسید ≥%99.0

617504

Sigma-Aldrich

Bromchloressigsäure-1-13Cبرومو ‌استیک اسید ≥%99.0

99 atom % 13C, 97% (CP)

Lineare Formel:BrClCH13CO2H
CAS-Nummer:1173018-43-3
Molekulargewicht:174.39
MDL-Nummer:MFCD04118302

مشخصات برومو ‌استیک اسید ≥%99.0 به شرح زیر است:

– فرمول شیمیایی: CH2BrCOOH
– جرم مولی: 167.95 g/mol
– شکل فیزیکی: مایع بی رنگ با بوی تند و زننده
– دمای ذوب: -21 درجه سلسیوس
– دمای جوش: 201 درجه سلسیوس
– حلالیت در آب: قابل حل در آب و الکل
– خواص شیمیایی: برومو استیک اسید یک ترکیب شیمیایی خطرناک است که می‌تواند با سایر ترکیبات شیمیایی و مواد قابل اشتعال و واکنش دهد و خطرات جدی برای سلامتی ایجاد کند.

توجه داشته باشید که برومو استیک اسید به علت خطرات جدی برای سلامتی، نباید به صورت غیرضروری و بدون دانستن دقیق مشخصات و خواص آن استفاده شود.برومو ‌استیک اسید ≥%99.0

مشخصات فنی برومو ‌استیک اسید ≥%99.0

 • ایزوتوپنرینهایت
 • 99 اتم % 13C
  سنجش
 • 97٪ (CP)
  bp
 • 210-212 درجه سانتیگراد (لیتر)
  mp (Schmelzpunkt)
 • 27.5 درجه سانتی گراد (لیتر)
  Dichte
 • 1.996 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتی گراد
  Massenverschiebung
 • M+1
  سیم SMILES
 • O[13C](=O)C(Cl)Br
  InChI
 • 1S/C2H2BrClO2/c3-1(4)2(5)6/h1H,(H,5,6)/i2+1
  کلید InChI
 • GEHJBWKLJVFKPS-VQEHIDDOSA-N

چه کاربردهایی برای برومو ‌استیک اسید ≥%99.0 وجود دارد؟

برومو استیک اسید به عنوان یک ترکیب شیمیایی خطرناک شناخته شده است و به طور عمده به منظور تحقیقات علمی و سنتز ترکیبات شیمیایی استفاده می‌شود. با این حال، برخی از کاربردهای دیگر برومو استیک اسید عبارتند از:

– به عنوان یک عامل ضد باکتری در برخی از محصولات آرایشی و بهداشتی مانند شامپو و صابون استفاده می‌شود.
– به عنوان یک محرک شیمیایی در تحقیقات علمی استفاده می‌شود.
– برای سنتز ترکیبات شیمیایی مختلفی مانند داروها، رنگ‌های آلی و سایر مواد شیمیایی به کار می‌رود.

به هر حال، برای استفاده از برومو استیک اسید باید دقیقاً به دستورالعمل‌های ایمنی و بهداشتی پیشنهادی پایبند بود و توجه داشت که این ماده ممکن است خطرات جدی برای سلامتی ایجاد کند.

برومو ‌استیک اسید ≥%99.0

آیا برومو ‌استیک اسید ≥%99.0 در داروسازی نیز کاربرد دارد؟

بله، برومو استیک اسید در داروسازی کاربرد دارد. این ترکیب شیمیایی به عنوان یک عامل داروئی و همچنین به عنوان یک ماده میانی در فرآیندهای سنتز داروها به کار می‌رود. بعضی از داروهایی که از برومو استیک اسید به عنوان ماده میانی استفاده می‌کنند، عبارتند از:برومو ‌استیک اسید ≥%99.0

– اورسودال فومارات: یک داروی ضدافسردگی
– بروموکریپتین: یک داروی ضددیسکینزی که در درمان بی‌اشتهایی و کاهش وزن استفاده می‌شود
– آتورواستاتین: یک داروی کاهنده کلسترول
– فلووکسامین: یک داروی ضدافسردگی

به هر حال، برومو استیک اسید به علت خطرات جدی برای سلامتی، نباید به صورت غیرضروری و بدون دانستن دقیق مشخصات و خواص آن استفاده شود و باید دقیقاً به دستورالعمل‌های ایمنی و بهداشتی پیشنهادی پایبند بود.

آیا برومو استیک اسید در کشاورزی نیز کاربرد دارد؟

برومو استیک اسید در کشاورزی به عنوان یک ماده‌ی سمی استفاده می‌شود. در گذشته، این ترکیب شیمیایی به عنوان یک حشره‌کش و علف‌کش به کار می‌رفت، اما به دلیل خطرات جدی برای سلامتی عمومی و محیط زیست، استفاده از آن به طور گسترده محدود شده است.

در حال حاضر، استفاده از برومو استیک اسید به عنوان علف‌کش در بسیاری از کشورها ممنوع شده است. به عنوان جایگزین، از مواد شیمیایی دیگری مانند گلیفوسیت و اسید استیک به عنوان علف‌کش در کشاورزی استفاده می‌شود. در کل، به دلیل خطرات جدی برای سلامتی و محیط زیست، استفاده از برومو استیک اسید در کشاورزی توصیه نمی‌شود.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.برومو ‌استیک اسید ≥%99.0

خرید و فروش برومو ‌استیک اسید ≥%99.0 سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده برومو ‌استیک اسید ≥%99.0 سیگما آلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

برومو ‌استیک اسید ≥%99.0

قیمت خرید برومو ‌استیک اسید ≥%99.0 سیگما آلدریچ

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.خرید نیکوتین مرک کد820877

اطلاعات خرید برومو ‌استیک اسید ≥%99.0 سیگما آلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید برومو ‌استیک اسید ≥%99.0 سیگما آلدریچ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، مواد سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.خرید نیکوتین خالص

قیمت –  برومو ‌استیک اسید ≥%99.0

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش برومو ‌استیک اسید ≥%99.0 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت