ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

محیط کشت بیف اکسترکت آگار – Beef Extract

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

محیط کشت بیف اکسترکت آگار – Beef Extract

83 / 100

محیط کشت بیف اکسترکت آگار – Beef Exshimikohan.ir/category/shop/محیط-کشت-shop/tract  توسط پپتون‌های حیوانی و پپتون‌های گیاهی آماده می‌شود. این مواد مغذی غیرانتخابی حاوی عصاره HiVeg و Peptone HiVeg به‌عنوان منبع نیتروژن و کربن است. کلرید سدیم هم به‌عنوان منبع الکترولیت می‌باشد. این محیط مانند یک محیط عمومی مغذی مورداستفاده قرار گیرد و همچنین برای تهیه کشت خالص گونه‌های کاندیدا برای انجام مطالعات تخمیری مورداستفاده قرار می‌گیرد.

شرکت شیمی کهن یکی از نمایندگی محیط کشت و مواد شیمیایی می باشد. است. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله محیط کشت بیف اکسترکت آگار – Beef Extract  با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید محیط کشت بیف اکسترکت آگار – Beef Extract  مرک می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیای مرک در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد که البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است.

فرمولاسیون محیط Beef Extract Agar

 • Ingredients Gram         Litre/ Grams        Grams/Litre
 • 10,00                   10,00               HiVeg peptone
 • 300                       3,00                HiVeg extract
 • 5,00                     5,00                  Sodium chloride
 • 00                          15,00               Agar

محیط کشت بیف اکسترکت آگار – Beef Extract

کشت محیط کشت بیف اکسترکت آگار – Beef Extract

محیط کشت بیف اکسترکت آگار – Beef Extract توسط پپتون های حیوانی و پپتون های گیاهی آماده می شود.این موادمغذی غیر انتخابی حاوی عصاره Peptone Hiveg و Hiveg به عنوان منیع نیتروژن و کربن است.کلرید سدیم هم به عنوان منبع الکترولیت می باشد. این محیط مانند یک محیط عمومی مغذی مورد استفاده قرار گیرد وهمچنین برای تهیه کشت خالص گونه های کاندیدا برای مطالعات تخمیری مورداستفاده قرارمی گیرد. جهت خرید و فروش محیط کشت با شماره های درج در وب سایت تماس حاصل بفرمائید.

مشخصات فنی محیط کشت بیف اکسترکت آگار 

محیط کشت بیف اکسترکت آگار

طرز تهیه کلی محیط های کشت:

همتنطوری که می دانید محیط های کشت به سه دسته جامد،نیمه جامد و مایع تقسیم می شوند.

 • محیط های مایع معمولا فاقد آگار هستند.مثلا حدود(2/%.).
 • محیط های نیمه جامد دارای مقدار کمی آگار حدود 3-2 گرم .
 • محیط های جامد که دارای 15-13 گرم آگار در لیتر محیط هستند.

برای ساختن محیط کشت بیف اکسترکت آگار باکتری،ما از پودر مخصوص که درشیشه های مربوطه قرار دارد،استفاده می کنیم. در روی این شیشه ها ترکیب محیط بطورکامل وهمچنین طرز ساختن آن نوشته شده است. مثلا برای ساختن نوترینت آگار ابتدا مقدار لازم از پودر آن را وزن کرده و درمقدار معینی آب مقطر که قبلا در یک ارلن مایر یا بطری ریخته اید اضافی نموده و آنراکاملا حل نمائید.  سپس با پنبه درب ارلن مایر را مسدودکرده و آنرا روی سه پایه چراغ گازی حرارت می دهید.

تا زمان جوشیدن آنرا چندبار تکان دهیدتا خوب حل شود وبه مدت یک دقیقه بجوشد پس از آنکه مایع به جوش آمد،آنرا برداشته و با تکه کاغذ آلومینیومی روی پنبه را می پوشانید و ظرف را در اتوکلاو می گذارید تادر فشار 15 پاند بر اینچ مربع و حرارت 121درجه سانتیگرادبه مدت 15 دقیقه استریل شود.

جهت اطلاعات بیشتر محصولات محیط کشت کلیک کنید:

مرحله استریل محیط کشت بیف اکسترکت آگار – Beef Extract

بعد از استریل کردن بگذارید تا خنک شود تا حدود 40- c450 سپس درحالی که ارلن را در دست راست گرفته و پنبه آنرا با دست چپ کنار شعله خارج کرده اید،دهانه ارلن را یک بار از درون شعله گاز عبور دهید و بعد درون پلیت های استریل شده بین 15-cc20  از محل محلول بریزید. بعد پلیت ها را در کناری بگذارید تا سرد شوند و از تکان دادن آن خود داری نمائید و پس از جامد شدن محیط های کشت نوترینت آگار را جمع کرده و در c370 بمدت 24 ساعت قرار دهید.اگر محیط ها آلوده نشده باشند آنها را از c370 بیرون آورده و در یخچال 4 درجه سانتیگراد قرار می دهید.

طرز ساختن سایر محیط های کشت،همینطور می باشد منتهی بعضی از محیط های جامد در لوله مستقیم،پس از جوشاندن ریخته شده و بعد استریل می شوند که این محیط ها را پس از استریل شدن،بطور ایستاده می گذاریم مثل محیط SIM و یا کج میگذاریم مثل محیط TSI تا سرد شوند.برای ساختن محیط مایع (براث) پس از جوشاندن،محیط را در لوله ها تقسیم می کنیم و سپس با پنبه ای درب آنها را مسدود کرده و جهت استریل داخل اتوکلاو قرار می دهیم.

قیمت – فروش محیط کشت بیف اکسترکت آگار – Beef Extract

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش محیط کشت بیف اکسترکت آگار – Beef Extract می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت