ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

کاربرد آنتی‌بیوتیک کاربنی‌سیلین دی‌سدیم سالت

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

کاربرد آنتی‌بیوتیک کاربنی‌سیلین دی‌سدیم سالت

85 / 100

کاربرد آنتی‌بیوتیک کاربنی‌سیلین دی‌سدیم سالت : آنتی‌بیوتیک کاربنی‌سیلین دی‌سدیم سالت یکی از مهم‌ترین آنتی‌بیوتیک‌های بتالاکتامی است که در مطالعات مختلف به عنوان ابزاری مؤثر برای مطالعه‌های سلولی و مولکولی در زمینه بیولوژی سلولی و میکروبیولوژی به کار می‌رود. این آنتی‌بیوتیک از خانواده پنی‌سیلین‌ها بوده و دارای ویژگی‌هایی است که آن را از سایر مشتقات بتالاکتامی متمایز می‌کند.کاربرد آنتی‌بیوتیک کاربنی‌سیلین دی‌سدیم سالت

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، و سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.کاربرد آنتی‌بیوتیک کاربنی‌سیلین دی‌سدیم سالت

کاربرد آنتی‌بیوتیک کاربنی‌سیلین دی‌سدیم سالت

استفاده در محیط کشت سلولی: این آنتی‌بیوتیک به‌طور گسترده در محیط کشت سلولی برای ایجاد شرایط بهینه برای رشد و نگهداری سلول‌ها استفاده می‌شود. با توجه به خصوصیات ضد باکتریایی و انتخابی آن، از کاربنی‌سیلین دی‌سدیم سالت برای حفظ تمیزی محیط کشت و جلوگیری از رشد باکتری‌های آلوده استفاده می‌شود.

نمک دی سدیم کاربنی سیلین  کاربرد آنتی‌بیوتیک کاربنی‌سیلین دی‌سدیم سالت

نمک دی سدیم کاربنی سیلین، یکی از ترکیبات شیمیایی مهم و کاربردی است که در صنایع مختلف به کار می‌رود. این ترکیب شیمیایی از دو عنصر اصلی، یعنی سدیم و کاربنات، تشکیل شده است و دارای ویژگی‌ها و خواصی فراوان است که آن را از سایر ترکیبات مشابه متمایز می‌کند.

نمک دی سدیم کاربنی سیلینت، به عنوان یک نوآوری در زمینه بهداشت دهان و دندان، ابتدا در آزمایشات و تحقیقات دانشمندان پزشکی کشف شد. این ماده، با توجه به اثرات مثبت و قابل توجهی که داشت، به سرعت مورد توجه واقع شد و فرایند تحقیقات برای بهره‌مندی از خواص آن آغاز شد.کاربرد آنتی‌بیوتیک کاربنی‌سیلین دی‌سدیم سالت

کاربرد آنتی‌بیوتیک کاربنی‌سیلین دی‌سدیم سالت

مطالعه نقش ترانس پپتیدازهای حساس به پنی‌سیلین  

این آنتی‌بیوتیک برای بررسی نقش ترانس پپتیدازها در بیوسنتز دیواره سلولی و مکانیسم عملکرد آن‌ها به‌کار می‌رود. با استفاده از کاربنی‌سیلین دی‌سدیم سالت می‌توان تأثیرات مختلف مولکول‌ها و پروتئین‌ها در فرآیند ساختاردهی دیواره سلولی باکتری را مورد بررسی قرار داد.کاربرد آنتی‌بیوتیک کاربنی‌سیلین دی‌سدیم سالت

اثرات آنتی‌بیوتیک کاربنی‌سیلین دی‌سدیم سالت بر رشد گیاهان
آنتی‌بیوتیک کاربنی‌سیلین دی‌سدیم سالت نه تنها در زمینه باکتری‌ها بلکه در برخی موارد در زمینه رشد گیاهان نیز کاربرد دارد. برخی از مطالعات نشان داده‌اند که این آنتی‌بیوتیک می‌تواند تأثیرات مثبتی بر رشد و توسعه ریشه‌ها در برخی از گیاهان از جمله Beta vulgaris، Capsicum annuum و Glehnia littoralis داشته باشد.

کاربرد آنتی‌بیوتیک کاربنی‌سیلین دی‌سدیم سالت

مقایسه کاربنی‌سیلین با دیگر آنتی‌بیوتیک‌های بتالاکتامی

کاربنی‌سیلین دی‌سدیم سالت با توجه به ویژگی‌های خاص خود، از جمله انتخابی بودن در مقابل باکتری‌های گرم منفی مانند سودوموناس آئروژینوزا و همچنین محدودیت اثر بر باکتری‌های روده‌ای معمول، در برخی موارد ترجیح داده می‌شود. این امر در کاربردهایی مانند ترانسفورماسیون و تنظیم رشد باکتری‌ها در گیاهان بسیار حائز اهمیت است.

نتیجه‌گیری

آنتی‌بیوتیک کاربنی‌سیلین دی‌سدیم سالت با ویژگی‌ها و کاربردهای گسترده‌ای که دارد، ابزاری ارزشمند در دسترس محققان و دانشمندان است که می‌تواند در بسیاری از زمینه‌های پژوهشی و کاربردی از جمله بیولوژی سلولی، میکروبیولوژی، و کشاورزی مؤثر باشد.کاربرد آنتی‌بیوتیک کاربنی‌سیلین دی‌سدیم سالت

خرید نمک دی سدیم کاربنی سیلین

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید نمک دی سدیم کاربنی سیلین با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

کاربرد آنتی_بیوتیک کاربنی_سیلین دی_سدیم سالت.

قیمت – فروش نمک دی سدیم کاربنی سیلین خرید نمک دی سدیم کاربنی سیلین

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش نمک دی سدیم کاربنی سیلین  می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت نمک دی سدیم کاربنی سیلین میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت