ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

2,3,5 تری فنیل تترازولیوم کلراید

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

2,3,5 تری فنیل تترازولیوم کلراید

83 / 100

تری فنیل تترازولیوم کلراید (Triphenyltetrazolium (TTC همانطور که می دانید انواع مختلفی از معرف ها و رنگها وجود دارد. هر یک از آنها دارای فرمولاسیون خاص خود می باشد. هرکدام در محیط آزمایشگاه برای آزمایش مناسبی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر قصد خرید این نوع از محصول را از شرکت شیمی کهن  دارید می توانید باشماره های ثبت شده در وبسایت با همکاران ما در ارتباط باشید تا ضمن ارائه لیست قیمت سایر اطلاعات تکمیلی در مورد این محصول را در اختیار شما قرار دهند

یکی از محصولات پرفروش شرکت مرک می باشد. این محصول در شرکت شیمی کهن یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی است. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله2,3,5 تری فنیل تترازولیوم کلراید با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید 2,3,5 تری فنیل تترازولیوم کلراید می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

معرف TTC چیست؟ 2,3,5 تری فنیل تترازولیوم کلراید

معرف تری فنیل تترازولیوم ، TTC یا کلرید تترازولیوم کلرید (با فرمول 2،3،5-تری فنیل-2H-تترازولیوم کلرید) یک شاخص کاهش اکسیداسیون است. معمولاً در آزمایش های بیوشیمیایی به ویژه برای نشان دادن تنفس سلولی استفاده می شود. مثلا برای بررسی زنده ماندن دانه. این یک پودر کریستالی سفید ، محلول در آب ، اتانول و استون است اما در اتر نامحلول است.

اين محصول از برند مرک به دليل کيفيت خوب نسبت به ساير برندهاي معتبر دنيا مي تواند نياز بسياري از آزمايشگاه، مراکز تحقيقاتي و دانشجويان را برطرف کند. جهت قیمت فروش مواد شیمیایی می توانید با همکاران فروش ما در نمایندگی مواد شیمیایی تماس حاصل بفرمائید.

2,3,5 تری فنیل تترازولیوم کلراید

2,3,5 تری فنیل تترازولیوم کلراید با فرمول شیمیایی C19H15ClN4 یک ترکیب شیمیایی است. این ترکیب عموماً به عنوان یک ماده شیمیایی شناسایی باکتری و سلول‌های زنده در آزمایشات بیولوژیکی استفاده می‌شود.

TTZ یک ترکیب آلی است که در آزمایش‌های بیولوژیکی به عنوان یک ماده شناسایی استفاده می‌شود. این ترکیب به صورت پودر بدون رنگ خاکستری تولید می‌شود و به عنوان یک ماده شناسایی در آزمایشات زیستی و بیوشیمیایی، به خصوص در آزمایشات تشخیصی استفاده می‌شود.

TTZ به عنوان یک ماده شناسایی در آزمایشات بیولوژیکی و بیوشیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب در آزمایشات تشخیصی برای شناسایی باکتری‌ها و سلول‌های زنده استفاده می‌شود. در واقع، TTZ به دلیل خاصیت تبدیل رنگ به قرمز در حضور بزرگنمایی ناحیه زنده‌یا قرمز چشمی، به عنوان یک ماده شناسایی برای شناسایی باکتری‌هایی که توانایی تولید الکترون‌ها از ترکیبات آلی را دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به علاوه، TTZ همچنین در تحقیقات بیولوژیکی و فیزیولوژیکی به عنوان یک ماده شناسایی برای شناسایی سلول‌های زنده و شناسایی فعالیت سلولی استفاده می‌شود.

1.08380

Millipore

2,3,5-Triphenyltetrazolium chloride

Color indicator. Supplement in culture media for the microbiological analysis of food and water samples

Select a Size

10 G
100 G
Synonym(s):2,3,5-Triphenyltetrazolium chloride, TTC, TT, TPTZ, TTZ, Tetrazolium Red
Empirical Formula (Hill Notation):C19H15ClN4

2,3,5 تری فنیل تترازولیوم کلراید

آزمایش معرف TTC

در روش TTC همچنین به عنوان آزمایش TTC یا آزمایش تترازولیوم شناخته می شود. TTC برای تمایز بین بافت های فعال و غیرفعال متابولیکی استفاده می شود. ترکیب سفید به دلیل فعالیت انواع دهیدروژنازها ( آنزیم های مهم در اکسیداسیون ترکیبات آلی و در نتیجه متابولیسم سلولی) در بافت های زنده از نظر آنزیمی به TPF قرمز (1،3،5-تری فنیل فرمازان) کاهش می یابد.

در حالی که در حالت غیرفعال خود باقی می ماند مناطق نکروز از آنجایی که این آنزیم ها تغییر شکل داده یا تخریب شده اند. TTC در آسیب شناسی و کالبد شکافی برای شناسایی سکته های قلبی استفاده شده است. عضله قلب سالم از قلب لاکتات دهیدروژناز قرمز رنگ می گیرد در حالی که مناطق احتمالی آن کم رنگ خواهد بود.

کاربرد 2,3,5 تری فنیل تترازولیوم کلراید

2,3,5-Triphenyltetrazolium chloride (TTZ) به عنوان یک ماده شناسایی در آزمایشات بیولوژیکی و بیوشیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در زیر برخی از کاربردهای TTZ را برایتان بررسی می‌کنیم:

شناسایی باکتری‌ها: TTZ به عنوان یک ماده شناسایی در آزمایشات بیولوژیکی و بیوشیمیایی استفاده می‌شود. این ترکیب به دلیل خاصیت تبدیل رنگ به قرمز در حضور بزرگنمایی ناحیه زنده‌یا قرمز چشمی، به عنوان یک ماده شناسایی برای شناسایی باکتری‌هایی که توانایی تولید الکترون‌ها از ترکیبات آلی را دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شناسایی سلول‌های زنده: TTZ در تحقیقات بیولوژیکی و فیزیولوژیکی به عنوان یک ماده شناسایی برای شناسایی سلول‌های زنده و شناسایی فعالیت سلولی استفاده می‌شود. آزمون‌های احیاء سلولی: TTZ به عنوان یک ماده شناسایی در آزمایشات احیاء سلولی استفاده می‌شود. در این آزمایشات، TTZ به عنوان یک ماده شناسایی برای سلول‌های زنده مورد استفاده قرار می‌گیرد و به طور خاص، به عنوان یک ماده شناسایی برای سلول‌هایی که توانایی تولید الکترون‌ها از ترکیبات آلی را دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شناسایی مواد شیمیایی: TTZ به عنوان یک ماده شناسایی در شناسایی مواد شیمیایی در آزمایشات شیمیایی و بیوشیمیایی استفاده می‌شود. تحقیقات در مورد اکسیداسیون سلولی: TTZ در تحقیقات در مورد اکسیداسیون سلولی و فعالیت میتوکندری‌ها (از مهمترین اجزای سلولی که برای تولید انرژی از گلوکز و اسیدهای چرب استفاده می‌شوند) مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید مواد شیمیایی مرک

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است.

خرید و فروش 2,3,5 تری فنیل تترازولیوم کلراید

شرکت شیمی که نمایندگی مرک آلمان در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید 2,3,5 تری فنیل تترازولیوم کلراید مرک با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

2,3,5 تری فنیل تترازولیوم کلراید

قیمت – فروش 2,3,5 تری فنیل تترازولیوم کلراید

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش 2,3,5 تری فنیل تترازولیوم کلراید می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت 2,3,5 تری فنیل تترازولیوم کلراید میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت