ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

11-Mercaptoundecanoic acid

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

11-Mercaptoundecanoic acid

95 / 100

11-Mercaptoundecanoic acid این محصول یکی از محصولات پر فروش در نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع  قیمت محصولات نمایندگی سیگماآلدریچ میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

فروش محصولات شرکت سیگماآلدریچ آمریکا در چندین بخش انجام می پذیرد. محصولات و مواد شیمیایی، آزمایشگاهی حرفه ای و معمولی این شرکت در قالب مواد شیمیایی مورد استفاده در صنایع بهداشتی و آرایشی، صنایع پتروشیمی، صنایع نفت و گاز، صنایع پزشکی و … کاربرد دارند. قابل ذکر است شرکت سیگماآلدریچ در خط تولید محصولات خود، مواد شیمیایی کاربردی در محیط زیست و صنایع وابسته به آن را نیز جای داده است.

نمایندگی سیگما آلدریچ 11-Mercaptoundecanoic acid 

فروش محصولات شرکت سیگما آلدریچ در ایران تحت نمایندگی انحصاری شرکت شیمی کهن بوده و اگر نگاهی به سابقه شرکت سیگما آلدریچ آمریکا بیندازید، خواهید دید که این کمپانی در زمینه تولید محصولات شیمیایی در گروه های مختلف، بسیار درخشان عمل کرده و در حال حاضر در نزدیک به ۴۰ کشور دنیا، نمایندگی فعال دارد. بزرگترین تولید کنندگان جهانی مواد اولیه مورد نیاز کارخانه ها و واحدهای تولیدی خود را از مواد شیمیایی سیگما آلدریچ تهیه کرده و نام این برند در عرصه جهانی، شناخته شده و معتبر است.

شرکت شیمی کهن به عنوان نماینده فروش محصولات شرکت سیگما آلدریچ مفتخر است که بهترین کیفیت را همراه با قیمت مناسب و رقابتی، در اختیار مشتریان ایرانی قرار می دهد. مشتریان این شرکت عمدتاً شرکت های داروسازی ، دانشگاهها، مراکز تحقیقاتی، آزمایشگاهها ، مرکز رویان، و… می باشند.

450561

Sigma-Aldrich

11-Mercaptoundecanoic acid

95%
Synonyme(s):MUA, MUDA11-Mercaptoundecanoic acid
Formule linéaire:HS(CH2)10CO2H
Numéro CAS:71310-21-9
Poids moléculaire:218.36
Numéro MDL:MFCD00022096
ID de substance PubChem:24868253
NACRES:NA.23

توضیحات 11-Mercaptoundecanoic acid

پوسته‌های مرکاپتوکربوکسیلیک اسید مخلوط، پراکندگی پایداری از نقاط کوانتومی چند پوسته‌ای InPZnS/ZnSe/ZnS در محیط‌های آبی ارائه می‌دهند. نانومواد (بازل، سوئیس) (۲۳-۰۹-۲۰۲۰) بنجامین هینه، کریستین آرلت، الکساندر جوزبل، آندروس گستر Feldmann، Andreas Taubert، Armin WedelPMID32957490ABSTRACنقطه‌های کوانتومی سولفید روی فسفید ایندیم (InPZnS) بسیار درخشان، با پوسته‌های سلنید روی/سولفید روی (ZnSe/ZnS) سنتز شدند.

QD ها از طریق یک واکنش تبادل لیگاند پس از سنتز با اسید ۳- مرکاپتوپروپیونیک (MPA) و ۱۱- مرکاپتوندکانوئیک اسید (MUA) در نسبت های مختلف MPA:MUA اصلاح شدند، که این مطالعه را به اولین بررسی در مورد اثرات پوسته لیگاند مخلوط بر InPZnS تبدیل کرد. QDs. علاوه بر این، این مقاله همچنین یک روش بهینه برای همبستگی اندازه QD در مقابل جذب نوری QD ها را توصیف می کند. پس از تبادل لیگاند، QD ها را می توان در آب پراکنده کرد. لیگاندهای طولانی تر (MUA) پراکندگی پایدارتری نسبت به لیگاندهای زنجیره کوتاه ارائه می دهند.

پوسته‌های ZnSe/ZnS ضخیم‌تر، بازده کوانتومی فوتولومینسانس بهتر (PLQY) و پایداری انتشار بالاتر پس از تبادل لیگاند ارائه می‌کنند. هم تبادل لیگاند و هم خواص نوری بین دسته های مختلف QD بسیار قابل تکرار هستند. قبل از دیالیز، QD با ضخامت پوسته ZnS ~ 4.9 تک لایه (ML)، تثبیت شده با MPA مخلوط: MUA (نسبت اختلاط ۱:۱۰)، بالاترین PLQY را در ~۴۵^ نشان دادند. پس از دیالیز، QD ها با ضخامت پوسته ZnS ~ 4.9 میلی لیتر، تثبیت شده با MPA: MUA مخلوط و نسبت ۱:۱۰ و ۱:۱۰۰، بالاترین PLQYs، ~۴۱^ را نشان دادند.

پراکندگی ها تا ۴۴ روز در شرایط محیطی و تاریکی پایدار بودند. پس از ۴۴ روز، QD ها با ضخامت پوسته ZnS ~ 4.9 میلی لیتر، تثبیت شده تنها با MUA، بالاترین PLQY، ~۳۴^ را نشان دادند.

11-Mercaptoundecanoic acid

خصوصیات 11-Mercaptoundecanoic acid

Essai / دوز 95%

فرم :جامد

:46-50 درجه سانتیگراد (لیتر)Pf

شرح توضیحات کلی 11-Mercaptoundecanoic acid

11-مرکاپتوندکانوئیک اسید (MUA) به عنوان یک لایه خود مونتاژ شده (SAM) استفاده می شود که دارای یک زنجیره بلند آلکان و کربوکسیل حاوی تیول است. MUA به شدت بسته بندی شده و دارای تک لایه های سطحی خود سازماندهی شده است.[1] این یک لیگاند پاسخگو به pH است که پراکندگی نانوذرات را در محیط های مبتنی بر آب و حلال تسهیل می کند.

کاربرد 11-Mercaptoundecanoic acid

MUA به عنوان یک لایه خود مونتاژ شده (SAM) به عنوان یک تشدید پلاسمون سطحی یکپارچه میکروسیالی (SPR) برای تشخیص و کمیت باکتری ها در تشخیص پزشکی استفاده می شود. همچنین برای عملکرد زیستی الکترودهای طلای چاپ شده روی صفحه (SPGEs) که برای تشخیص و کمیت دنگی استفاده می‌شوند، استفاده می‌شود. همچنین تک‌لایه‌هایی را روی نانوذرات طلا (AuNPs) که از طریق گروه‌های تیول متصل شده‌اند، تشکیل می‌دهد. AuNP های ترکیب شده با MUA دارای خواص فلورسانس عالی هستند که ممکن است برای تشخیص یون های فلزی در نمونه های سرم استفاده شود.

بسته بندی 11-Mercaptoundecanoic acid

5، 25 گرم در بطری شیشه ای

فروش 11-Mercaptoundecanoic acid

جهت خرید اسید جاسمونیک ، سیگما ، الدریچ ، ساپلکو با خلوص بالا و نیز دریافت قیمت خرید اسید جاسمونیک میتوانید از طریق سیستم های تماس با ما اقدام نمایید ، همچنین فروش 11-Mercaptoundecanoic acid تولید شرکت های هندی و چینی و کره ای با خلوص بالا در حجم های متنوع توسط این گروه تجاری صورت میپذیرد. ارسال محصول 11-Mercaptoundecanoic acid جهت تمام نقاط کشور توسط شرکت شیمی کهن صورت گرفته و از طرق مختلف قابل ارسال میباشد.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مششخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

11-Mercaptoundecanoic acid

خرید و فروش 11-Mercaptoundecanoic acid

شرکت شیمی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده  اسید جاسمونیک سیگما آلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک خرید بتانین سیگما آلدریچ

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل کالا چی.

قیمت خرید اسید جاسمونیک سیگما آلدریچ

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

اطلاعات خرید 11-Mercaptoundecanoic acid

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید 11-Mercaptoundecanoic acid می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، مواد سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.

قیمت – 11-Mercaptoundecanoic acid

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش 11-Mercaptoundecanoic acidمی باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید اکسید دوتریوم

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.خرید تیونیل کلرید سیگما آلدریچ

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت) 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت