ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني فروش شيمي کهن (02166895887) تماس بگيريد .
tel

تیتانیوم دی اکسید (تیتان)

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

تیتانیوم دی اکسید (تیتان)

برای آشنایی بیشتر با تیتانیوم دی اکسید (تیتان)،در متن زیر می توانید. اطلاعات جامعی از این محصول را در اختیار داشته باشید.تیتانیوم دی اکسید (تیتان)، دارای:

  • فرمول شیمیایی تیتانیوم دی اکسید: 2TiO
  • اسامی مترادف با تیتانیوم دی اکسید: تیتانیا، تیتانیوم اکسید، تیتانیوم سفید، رنگ دانه سفید 6(PW6)
  • شکل ظاهری تیتانیوم دی اکسید: پودرسفیدرنگ.
  • تیتانیوم دی اکسید، از ایلمنیت، آناتاز و روتیل به دست می آید.

کاربرد تیتانیوم دی اکسید (تیتان)،

به عنوان رنگ دانه:

  • تیتانیوم دی اکسید، به دلیل ضریب شکست و روشن بالا به عنوان رنگ دانه سفید استفاده می شود.
  • برای آینه های دی الکتریک و.بعضی از سنگهای قیمت از تیتانیوم دی اکسید زمانی که بصورت نازک رسوب می کند. پوشش انعکاسی نوری بسیار خوبی ایجاد می کند.
  • از تیتانیوم دی اکسید پودر به عنوان کدر کننده.برای ایجاد سفیدی و شفافیت استفاده می شود که در محصولاتی مانند رنگ نقاشی، لایه پوششی، کاغذ، مرکب، صنایع خوراکی،.صنعت پزشکی و پلاستیک و خمیر دندان ها استفاده می شود.

محصولات آرایشی

در محصولات آرایشی به عنوان رنگ دانه قوام دهنده در کرم های ضد آفتاب به دلیل شاخص شکست و انعکاس نور زیاد، مقاومت در برابر تغییر رنگ در برابر نور فرا بنفش و جذب بالای نور فرابنفش استفاده می شود.تیتانیوم دی اکسید در رنگ دانه های تتو و مدادهای بند آورنده خون نیز استفاده می شود.کرم های ضدآفتاب مخصوص نوزادان و پوست های حساس بر پایه تیتانیوم دی اکسید و یا اکسید روی می باشند.

این رنگ دانه بطور وسیع در پلاستیک ها نیز استفاده می شود، البته نه فقط به منظور رنگ دانه سفید یا کدر کننده بلکه به دلیل ویژگی که تیتان در برابر اشعه UV دارد در پلیمرهایی که برای تقویت، اشباع و پوشش بتن استفاده می شوند، مورد استفاده است.

images 1 8

قیمت – فروش 

شرکت شیمی کهن  یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص محصولات صنعتی از جمله تیتانیوم دی اکسید (تیتان)می باشد. در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

 

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت مواد شیمیایی صنعتی میتوانیداز طریق کانال واتساپ شرکت باارسال نام ماده ومقدار نیازدرکمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت