توجه : با توجه به متغیر بودن قیمت ها تماس بگیرید
09122885447 09122885447
گلیسیرین مونو استئارات

گلیسیرین مونو استئارات

 • شرکت شیمی کهن در این متن شما را با گلیسیرین مونو استئارات یک ماده آلی است،سفیدرنگ ،بی بو ، با مزه ای شیرین که بصورت پودر می باشدآشنا می کند.قابلیت جذب و نگه داشتن رطوبت در ساختار خودش را دارد.مهمترین ماده برای مخلوط کردن آب و چربی در تمام محصولات کاربرد دارد. ازپرفروشترین امولسیفایر، و پرکاربردی ترین آن درصنایع آرایشی و بهداشتی و همینطوردر غذا و دارو می باشد GMSاین ماده، طبیعی در بدن ساخته می شودو بعنوان یک محصول از تجزیه چربی ها در غذاهای چرب یافت می شود.در اثر شکست چربی ها توسط لیپاز پانکراس تولید می شود .

   این ماده بطور صنعتی ازواکنش گلیسرولیزبین گلیسیرین و تری گلیسیید با منشا گیاهی و حیوانی تولید می شود .گلیسیرین مونو استئارات از گلیسیرین بدست می آید،درتولید این ماده به روش صنعتی ازیک اسید همگن یاکاتا لیست استفاده می کنند.همینطور اصطکاک را در مراحل فرایند اکستروژن پائین می آورد و اندازه ذره یکسانی را بوجود می آورد .

  گلیسیرین مونو استئارات

  کاربرد گلیسیرین مونو استئارات

  در پخت کیک،امولیسیفایرهایی مثل گلیسیرین مونواستئارتی یا GMS .مونوگلیسیریدها برای نرمی بافت کیک از اسیدهای چرب استفاده می شود. اصلی ترین افزودنی غذایی در افزایش غلظت، و نگهدارنده در بستنی،خامه،نان،کره، دسرها، نوشیدنی و لبنیات کاربرد دارد.همینطور در تولید انواع مواد غذایی کاربرد فراوان دارد.مثل انواع نان ،مارگارین،محصولات مربوط به قنادی،خامه ، کارامل،  کره بادام زمینی.

  بیشتر بخونید: کاربرد مواد شیمیایی مرک در صنعت

  در صنعت پلاستیک یک روان کننده ، آنتی استاتیک و پلاستی سایزر غیر رسمی کاربرد دارد.انعطاف پذیری پلاستیک را بالا می بردو طول عمر آنرا افزایش می دهد.همچنین در دربهای پلی پروپیلنی برای روان کنندگی استفاده می شود.در صنعت کشاورزی به عنوان ضد مه در فیلمهای پلاستیکی برای گلخانه استفاده می شود.اصطکاک را در فرایند اکستروژن پائین می آوردو ذره یکسانی را در توزیع اندازه بوجود می آورد.

  افزودن این ماده به نشاسته باعث تغییر درخواص فیزیکی،شیمیایی،دمایی. بافت نشاسته می شود.این ماده در بافت نشاسته باعث کاهش تورم و حلال شدن و ژلاتینه شدن آن می شود.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  دیدگاهتان را بنویسید

  ایمیل شما منتشر نخواهد شد

  آدرس:

  آدرس:

  تهران -میدان جمهوری -بزرگراه نواب نبش مترو نواب -برج گردون
  ساعات کار

  ساعات کار

  شنبه تا چهارشنبه از 8.30 تا 18 عصر
  پشتیبانی

  پشتیبانی

  شما می توانید با اسفاده تماس با ما یا ارسال ایمیل با ما در ارتباط باشید
  X