ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

گلایسین کد 104201 مرک

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

گلایسین کد 104201 مرک

image_pdfimage_print

محلول های استریل 1/5 درصد گلایسین کد 104201 مرک در آب که هیپو تو نوک بوده و از نظر الکتریکی نارسانا می باشند،ممکن است به عنوان محلول های شستشوی مجاری ادراری تناسلی بخصوص مثانه در طول بعضی از اعمال جراحی مصرف شوند.

محلول شستشوی گلایسین در بیماران مبتلا به بی ادراری نباید مصرف شود.جذب سیستمیک محلول شستشوی گلایسین کد مرک 104201، ممکن است منجر به بروز اختلالات در تعادل مایع، الکترولیت و اختلال قلبی – عروقی و ریوی شود.محلول شستشوی گلایسین در بیماران مبتلا به بیماری کبدی باید با احتیاط مصرف شود. زیرا جذب این دارو و متابولیسم دارو، ممکن است سبب بروز زیادی آمونیاک خون شود. در بیماران مبتلا به اختلال عملکرد کلیوی یا قلبی – ریوی به دلیل تاثیر احتمالی دارو بر تعادل مایع و الکترولیت، دارو باید با احتیاط مصرف شود.

2

عملکرد گلایسین کد مرک 104201

گلایسین کد 104201 مرک (Glycin) یک اسید آمینه گلوکوژنیک، غیر ضروری و غیر قطبی است.که عملکردهای بسیاری در بدن دارد. گلایسین با فرمول شیمیایی H2NCH2COOH کوچکترین و ساده ترین آمینو اسید موجود است.زیرا فقط حاوی یک اتم هیدروژن به عنوان زنجیره جانبی است.گلایسین یک ماده جامد بی رنگ و با طعم شیرین است و تنها اسید آمینه پرو تئینوژنیک است. این ماده می تواند در محیط های آبگریز یا آب دوست پایدار باشد. گرچه گلایسین می تواند از پروتئین هیدرولیز شده جدا شود. اما این ماده برای تولید صنعتی مورد استفاده قرار نمی گیرد. زیرا با فرآیند شیمیایی راحت تر می توان آن را تولید نمود.

دو فرآیند اصلی تولید این آمینو اسید شامل آمیناسیون اسید کلرواستریک با آمونیاک است که گلایسین و کلرید آمونیوم را تولید می کند. روش دیگر سنتز اسید آمینه Strecker است .که روش اصلی سنتز این آمینو اسید در ایالات متحده و ژاپن است .و سالانه حدود 15 هزار تن گلایسین از این طریق تولید می شود. گلایسین یکی از اسید آمینه هایی است که بدن انسان از آن برای تولید پروتئین استفاده کرده و برای رشد و نگهداری بافت ها و سنتز مواد مهمی مانند هورمون ها و آنزیم ها به آن نیاز دارد.بدن ما به طور طبیعی گلایسین را از سایر اسیدهای آمینه سنتز می کند.

104201

ولی غذاهای سرشار از پروتئین نیز حاوی این آمینو اسید هستند. و به عنوان مکمل رژیم غذایی نیز در دسترس است.گلایسین علاوه بر اینکه جزئی از پروتئین ها محسوب می شود، مزایای فراوانی برای سلامتی دارد.

عملکردهای گلایسین کد مرک 104201 در بدن

عملکرد اصلی گلایسین سنتز پروتئین ها است. بیشتر پروتئین ها حاوی مقادیر کمی گلایسین هستند. یک استثناء در این رابطه کلاژن است که به دلیل تشکیل ساختار مارپیچی حاوی حدود 35% گلایسین است. در کدهای ژنتیکی، گلایسین توسط همه کدونهایی که با GG شروع می شوند، یعنی GGU ، GGC ، GGA و GGG کد گذاری می شود.

این آمینو اسید به عنوان یک واسطه بیوسنتز در یوکاریوت ها به عنوان پیش ساز اصلی پورفیورین ها، از گلایسین و سوکسینیل CoA توسط آنزیم ALA سنتاز سنتز می شود. گلایسین همچنین زیر واحد مرکزی کلیه پورین ها را تشکیل می دهد. این اسید آمینه یک انتقال دهنده عصبی مهاری در سیستم عصبی مرکزی به ویژه در نخاع، ساقه مغز و شبکیه است. هنگامی که گیرنده های گلایسین فعال می شوند. کلرید وارد نورون شده و باعث ایجاد پتانسیل پس سیناپسی مهاری (IPSP) می شود.

کاربردهای گلیسین چیست؟

 • گلایسین جهت معلق کردن مواد در آبمیوه ها و آبلیمو در صنایع غذایی کاربرد ویژه ای دارد.
 • گلایسین به دلیل ارزش غذایی پایین در مواد غذایی خیلی مورد استفاده قرار نمی گیرد.
 • به عنوان یک طعم دهنده در صنایع غذایی کاربرد دارد.
 • این آمینو اسید یک طعم شیرین ملایم دارد و مزه نهایی ساخارین را ماسک می کند.
 • این محصول همچنین دارای خاصیت نگهدارنده می باشد
 •  ممکن است به دلیل تشکیل کمپلکس با یون های فلزی باشد.
 • مجتمع های فلزی گلایسینات، به عنوان مثال گلایسینات مس(ll) به عنوان مکمل خوراک دام استفاده می شوند.
 • گلایسین واسطه ای در سنتز انواع محصولات شیمیایی است.
 • این ماده در ساختار علف کش های گلیفوزات، ایپرودیون، گلیفوزین و غیره استفاده می شود.
 • این ماده به عنوان واسطه دارویی مانند تیامفنیکلول نیز کاربرد دارد.

این ماده در تحقیقات آزمایشگاهی یک مولفه مهم برای برخی از محلول های مورد استفاده در روش SDS-PAGE برای تجزیه و تحلیل پروتئین ها است. این ماده به عنوان یک عامل بافری کننده، حافظ pH  و جلوگیری کننده از آسیب دیدن گلایسین همچنین برای از بین بردن آنتی بادی های حاوی بر چسب پروتئینی از غشاهای وسترن بلات استفاده می شود. تا اجازه جستجوی پروتئین های بیشمار را از طریق ژل SDS-PAGE به ما بدهد. این کار باعث می شود داده های بیشتری از یک نمونه استخراج شده، قابلیت اطمینان داده ها افزایش یابد و میزان پردازش نمونه و تعداد نمونه های مورد نیاز کاهش یابد.

فواید استفاده

گلایسین کد 104201 مرک یکی از آمینو اسیدهایی است .که برای سنتز گلوتاتیون در بدن مورد استفاده قرار می گیرد. گلوتاتیون یک آنتی اکسیدان طبیعی است. که با کاهش سطح رادیکالهای آزاد امکان ابتلا به بیماریها و پیری را کاهش می دهد. این آمینو اسید برای سنتز کراتین در بدن مورد نیاز است. که انرژی لازم برای انجام حرکات سریع و کوتاه مانند وزنه برداری را فراهم می کند. تولید کراتین باعث افزایش قدرت عضلانی شما شده و برای سلامت استخوان ها و عملکرد مغز مفید است.

درحالیکه بدن شما بطور طبیعی کراتین را سنتز می کند، مصرف مقدار کم گلایسین ممکن است باعث کاهش تولید کراتین در بدن شود.گلایسین اسید آمینه اصلی موجود در کلاژن است و کلاژن فراوان ترین پروتئین در بدن شما است بنابراین ، مهم است که به اندازه کافی گلایسین مصرف کنید تا از تولید کلاژن در بدن حمایت شود.این اسید آمینه تاثیر آرامبخشی بر مغز شما دارد و می تواند با پایین آوردن دمای درونی بدن خاصیت خواب آوری داشته باشد.

تحقیقات نشان داده است که مصرف 3 گرم گلایسین قبل از خواب، مدت زمان به خواب رفتن را کاهش داده، کیفیت خواب را بهبود می بخشد و خواب آلودگی روزانه را کاهش می دهد. گلایسین همچنین می تواند با جلوگیری از آترواسکلروز و سفت شدن رگ ها از بیماریهای قلبی جلوگیری کند. جالب است بدانید که تحقیقات نشان می دهد که گلایسین با جلوگیری از التهاب می تواند اثرات مضر الکل را بر روی کبد شما کاهش دهد. این آمینو اسید همچنین ممکن است تحلیل عضلات را در شرایطی مانند پیری یا سوء تغذیه کاهش دهد.

عوارض گلایسین

گلایسین به راحتی به عنوان یک مکمل غذایی به شکل کپسول یا پودر در دسترس است.اگر دوست ندارید قرص مصرف کنید،فرم پودری آن به راحتی در آب حل می شود و طعم شیرینی دارد.مصرف مکمل گلایسین درمقادیر پایین بی خطر است.مطالعات نشان داده است مصرف آن تا 90 گرم در روز طی چند هفته هیچ عوارض جانبی جدی در پی ندارد.دوز استاندارد توصیه شده گلایسین در این مطالعات حدود 3-5 گرم در روز می باشد.

قیمت – فروش گلایسین کدمرک 100590

شرکت شیمی کهن  یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی و مرک(آلمان)و صنعتی از جمله گلایسین کد 104201 مرک  می باشد.که در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت گلایسین کد 104201 مرک میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده یا cas number ماده ،و مقدار نیاز خود را در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

 

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت