ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد .
tel

کاربرد محیط کشت MRS BROTH

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : meshkanim1984@gmail.com

کاربرد محیط کشت MRS BROTH

کاربرد محیط کشت MRS broth –  را می توانید در این مقاله بخوانید. محصولات محیط کشت در شرکت شیمی کهن که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی  و مواد شیمیایی آزمایشگاهی است آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله محیط کشت با برند مرک آلمان با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. این محصولات ساخت شرکت مرک آلمان است.

  جهت آگاهی از قیمت و خرید محیط کشت MRS broth می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

کاربرد محیط کشت MRS BROTH

کاربرد محیط کشت MRS broth برای کشت و شمارش گونه های Lactobacillus است. این محصول همان فرمول LAB093 MRS Agar را باحذف آگار دارد. در اصل در سال 1960 توسط De Man و Rogosa & Sharpe توسعه داده شده و می تواند برای آزمایش های تاییدشده بر ارگانیسم های جدا شده درMRS Agar استفاده شود. همچنین می تواند برای شمارش با روش های مایلز و میسرا استفاده شود. غنی سازی این ماده توسط مخلوطی از پپتون ها،گلوکز،گوشت گاو و عصاره های مخلوط تهیه می شود. در حالی که Tween 80 منیزیم و سولفات منگنز به عنوان محرک های رشدعمل می کنند.

انتخاب در برابر استرپتوکوک ها و قارچ ها توسط آمونیوم سیترات و استات سدیم می باشد.به طور معمول استریلیزاسیون این این ماده دردمای 121 درجه سانتیگراد به مدت 15 دقیقه است.که در برخی اتوکلاوها ممکن است PH خارج از محدوده 6,4 /- 0,2 باشد.در این موارد نادر،تنظیم محیط با استفاده ازاسیداستیک،یا هیدروکسید سدیم توصیه می شود.محیط کشت MRS BROTH براساس فرمول بندی Rogosa , deMan و Sharpe با کمی اصلاحات تهیه می شود ومورد استفاده است.

شرایط ذخیره سازی و عمر مفید محیط پودر اولیه را در دمای 10-30 درجه سانتیگراد نگهدارید. محیط تهیه شده را دردمای 2-8 درجه سانتیگراد نگهدارید.

کاربرد محیط کشت MRS BROTH

ترکیبات محیط کشت : Lactobacillus MRS Agar

 • پپتون 10 گرم برلیتر
 • عصاره مخمر 5 گرم بر لیتر
 • عصاره گوشت 10 گرم برلیتر
 • گلوکز 20 گرم برلیتر
 • دی پتاسیم فسفات 2 گرم برلیتر
 • سدیم استات 5 گرم برلیتر
 • تری آمونیوم سیترات 2 گرم برلیتر
 • منیزیم سولفات 2,. گرم برلیتر
 • منگنزسولفات 5.,. گرم برلیتر
 • 1.08  Tween 80 گرم برلیتر
 • آگار .,15 گرم برلیتر
 • PH نهایی باید حدود 6,4 باشد.

شما می توانید جهت خرید – فروش محیط کشت  و کاربرد محیط کشت MRS BROTH واستعلام قیمت با تلفن های مستقیم بخش فروش شرکت شیمی کهن  تماس گرفته و با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

خرید -فروش محیط کشت MRS BROTH

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (مرک- آلمان) و محیط کشت می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است.

قیمت – فروش مواد شیمیایی مرک آلمان – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش محیط کشت MRS BROTH مرک آلمان می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

 

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

 

خرید و قیمت محیط کشت MRS BROTH- چگونه است؟ شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش محیط کشت MRS BROTH مرک آلمان می باشد.

کاربرد محیط کشت MRS BROTH چیست؟ کاربرد محیط کشت MRS broth برای کشت و شمارش گونه های Lactobacillus است. این محصول همان فرمول LAB093 MRS Agar را باحذف آگار دارد.

 

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت) 

تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت