ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

چسب انتلان مرک کد 107961

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

چسب انتلان مرک کد 107961

87 / 100

چسب انتلان مرک کد 107961 یکی از محصولات تولیدی کمپانی مرک آلمان می باشد. این کمپانی در بین مصرف کنندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی یک برند نام آشناست. چرا که محصولات این کمپانی را می توان در تمام آزمایشگاههای کوچک و بزرگ یافت. شرکت شیمی کهن  وارد کننده محصولات مرک آلمان می باشد. شما عزیزان می توانید این محصولات را بدون واسطه از این شرکت تهیه نمایید.

چسب انتلان یکی از انواع رنگها و معرف ها است . همانگونه که می دانید تعداد زیادی از انواع رنگ ها وجود دارد که هر کدام از این رنگ ها و معرف ها شامل ساختار و فرمول متفاوتی هستند و هر کدام از آنها در محیط آزمایشگاه برای یک آزمایش مناسب مورد استفاده قرار می گیرد . چسب انتلان یکی از انواع معرف هایی است که توسط شرکت شیمی کهن با کیفیتی عالی به فروش می رسد.

جهت محصولات بیشتر نمایندگی مرک آلمان و سیگما آلدریچ و دیگر مواد شیمیایی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

چسب انتلان مرک کد 107961

چسب انتلان مرک کد 107961(Entellan) یک نوع چسب مورد استفاده در میکروسکوپی الکترونی و برای تهیه برش‌های نازک در آزمایشگاه‌های بیولوژی و شیمی است. این چسب توسط شرکت مرک (Merck) تولید می‌شود و کد مرک آن 107961 می‌باشد.

چسب انتلان یک نوع رزین آکریلیک است که به عنوان یک چسب فیلمی عمل می‌کند و باعث چسبیدن برش‌های نازک بر روی اسلایدهای شیشه‌ای می‌شود. این چسب با خشک شدن به صورت شفاف و شفاف تبدیل می‌شود که امکان مشاهده برش‌های نازک در زیر میکروسکوپ را فراهم می‌کند. همچنین این چسب دارای مقاومت بالا در برابر حلال‌ها مانند استون، اتانول و آب است.

استفاده از چسب انتلان در تهیه برش‌های نازک، به دلیل اینکه می‌تواند باعث افت نرخ خطا در نمونه‌برداری و تهیه برش‌های نازک شود، بسیار رایج است. همچنین این چسب به علت شفافیت و شفاف بودن، در مطالعات بیولوژیکی و شیمیایی که نیاز به مشاهده نمونه‌های زیر میکروسکوپ دارند، بسیار مفید است.

مشخصات چسب انتلان مرک کد 107961

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است.

شرکت مرک آلمان (Merck) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات مرک می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.merckmillipore.com/NL/en مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات مرک  را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات مرک آلمان دسترسی پیدا کنید.

1.07961

Sigma-Aldrich

Entellan new

rapid mounting medium for microscopy

مشخصات فیزیکوشیمیایی محصول چسب انتلان مرک کد 107961

 • نام محصول : چسب انتلان
 • نام لاتین : Entellan new
 • کد : 107961
 • بسته بندی : 100 میلی – 500 میلی
 • غلظت g/cm3 0.95 : در دمای 20 درجه سانتیگراد
 • دمای نگهداری : 15 الی 25 درجه سانتیگراد
 • کاربرد : مناسب برای هماتولوژی و هیستولوژی
 • خطرات : GHSO7 و GHSO2
 • شرکت سازنده : مرک آلمان
 • شرکت وارد کننده : شیمی کهن

چسب انتلان مرک کد 107961--min

چسب انتلان مرک کد 107961 چیست ؟

این ماده محیطی آماده است که برای استفاده مناسب و نصب کم آب مواد نمونه از منشا انسانی پس از رفع و جداسازی آنها هستند . در صورت لزوم و سپس از نظر بافت شناسی ، باکتریولوژی ، خون شناسی ، (آنزیمی سیتوشیمیایی) ، یا رنگ آمیزی سیتولوژیک مورد استفاده قرار می گیرد و خاصیت ضد رنگ آمیزی با سایر محصولات تشخیص آزمایشگاهی از نمونه کارها را دارا می باشد .

پس می توان گفت آنها را برای اقدامات تشخیص بیشتر ارزیابی می کنند . نمونه ها بر روی اسلایدها نصب می گردند تا فعال شوند، همزمان نمونه مورد بررسی توسط میکروسکوپ نوری نگهداری می شود تا در صورت لزوم امکان بررسی مجدد آنها در سالهای بعد امکان پذیر باشد.

محیط نصب بی آب مناسب برای استفاده های مربوطه هستند و در دستورالعمل های مربوط به استفاده از رنگ آمیزی آزمایشگاهی در آزمایشگاه، محلول ها، رنگ های جامد و کیت های تست آورده شده است . محیط های نصب مایعات چسبناک و شفافی هستند که خاصیت انکسار نور درخشانی دارند .

آنها یا از مواد طبیعی به دست می آیند و یا مصنوعی ساخته می شوند مانند : آکریل – رزین مخلوط هایی که در حلال های معطر مانند زایلن یا تولوئن حل می شوند و در آخرین مراحل فرآیند رنگ آمیزی قبل از نصب انجام می شود .

کاربرد چسب انتلان مرک کد 107961

کاربرد این ماده به این شرح می باشد که این ماده یک محصول تایید شده (IVD تجهیزات پزشکی تشخیص آزمایشگاهی) که دارای تایید CE اروپا می باشد. باتوجه به این موضوع می توان از این ماده برای اهداف تشخیصی بالینی استفاده کرد. چسب انتلان یک محیط پایه غیر آبی دارای زایلان است.

Entellan new یم محصول با کیفیت و عالی نسبت به سایر برندهای دنیاست. چسب انتلان مرک کد 107961 به دلیل مرغوبیت بالایی که دارد نیاز بسیاری از آزمایشگاهها، مراکز تحقیقاتی و دانشجویان را محقق می کند.

Entellan new یک وسیله نصب جدید برای دمپایی های روکش است. به ویژه برای ابزارهای نصب خودکار تجاری که با دمپایی های روکش دار کار می کنند. ویسکوزیته آن بین 500 تا 600 mPas است. این محدوده ویسکوزیته باریک کاربرد را بهبود می بخشد و تسریع می کند، زیرا نه میزان افت و نه حجم صدا نیازی به تنظیم مجدد پس از اولین اجرا با یک بطری جدید Entellan جدید ندارد. Entellan (R) new یک محصول ثبت شده lVD و دارای گواهی CE است. بنابراین می تواند برای اهداف تشخیص بالینی مورد استفاده قرار بگیرد.

اسلایدها چسب انتلان مرک کد 107961

اسلایدهای نمونه رنگ آمیزی از طریق یک سری حمام ها با الکل صعودی عبور می کنند غلظت ها، در نهایت به یک حلال بی آب ختم می شود که همچنین به آن به عنوان یک واسطه، زایلن یا یک جایگزین زایلن اشاره می شود سپس محیط های نصب بی آب به شکل محلول بر روی قسمت های قبلی ریخته می شوند . نمونه رنگ آمیزی شده و کم آب از منشا human انسانی ، و اسلاید با شیشه ای پوشاننده بصورت هوایی پوشاننده شده است .چسب انتلان مرک کد 107961

همچنین تبخیر واسطه نصب می شود نوع متوسط برای غلظت بیشتر و تشکیل یک فیلم جامد و شفاف در زیر شیشه نگهداری نمونه رنگ آمیزی شده و در نتیجه امکان نگهداری آن برای چندین سال فراهم می شود . برای تجربه و تحلیل مجدد در تاریخ بعد نمونه را می توان بدون میکروسکوپ یا زیر میکروسکوپ مشاهده نمود.

برای خرید چسب انتلان می توانید با شرکت شیمی کهن  تماس حاصل فرمایید . این شرکت یکی از بزرگترین وارد کنندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی در ایران می باشد . برای خرید و استعلام قیمت محصولات مواد مرک می توانید به دو روش، ابتدا اینکه از طریق  شماره های مستقیم شرکت می توانید با کارشناسان بخش فروش در تماس باشید و یا اینکه از طریق واتساپ نام و مقدار محصول مورد نیاز خود را ارسال نموده تا در کمترین زمان ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمایید.

چسب انتلان مرک کد 107961--min

میکروسکوپ

 • برای اینکه از نمونه های رنگ آمیزی شده در سیتولوژی  اطمینان حاصل شود، شیشه پوششی استفاده شود تحت پوشش همگن هستند . چند قطره بر روی نمونه زده می شود.
 • مراقب باشید که محیط نصب به طور مساوی بر روی ماده نمونه توزیع شود.
 • پس از تبخیر حلال یک نمونه لاک جامد و محافظ باقی می ماند.
 • از حفظ نمونه اطمینان حاصل می کند.چسب انتلان مرک کد 107961

آماده سازی معرف چسب انتلان مرک کد 107961

 • همه رسانه های نصب بی آب ذکر شده آماده استفاده می باشند محلول نصب است.
 • لازم نیست رسانه هنگام تعویض یک محیط نصب بی آب در ظرف روکش دار باشد و در هنگام تغییر از انتلان به انتلان نیو ماملاً مناسب است.
 • لازم است که کل سیستم تزریق ظرف روکش و زایلن قبل از استفاده از محیط نصب جدید با حلال شستشو داده شود . فقط در این صورت می توان نصب جدید را انجام داد.
 • متوسط انجام شود اگر این کار انجام نشود، مصنوعات قطره ای شکل روغن در لام تشکیل می شود.

روش  چسب انتلان مرک کد 107961

محیط نسب باید حاوی همان حلال باشد که برای روش تصفیه آب بدست آوردن خصوصیات نوری بهینه و شفافیت مورد استفاده قرار می گیرد.چسب انتلان مرک کد 107961

اسلایدها

تمام مراحل نصب باید در هود بخار انجام شود.

محیط نصب با استفاده از یک میله شیشه یا چیز دیگر به لام افقی اعمال می شود.

تقریباً به 0.2 میلی لیتر کاهش می یابد از یکی از رسانه های نصب شده ذکر شده از انداختن بطری به محض اطمینان از توزیع یکنواخت محلول به آرامی یک شیشه پوشش تمیز اضافه کنید و به این ترتیب فضای بین لام و شیشه روکش بدون حباب هوا یا محیط نصب پر می شود . اجازه دهید این تنظیم انجام شود در حالت افقی حدود 20 تا 30 دقیقه خشک و سفت شود . هنگامی که به روش صحیح پیش پردازش می شودرنگ نمونه ها باقی می ماند این محیط حداقل برای 5 سال پایدار است.

نمونه مواد  چسب انتلان مرک کد 107961

 • نمونه های بافتی آغشته به پارافین که از نظر بافت شناسی که (بخشهای پارافین با ضخامت 3 تا 5 میکرومتر) آغشته شده اند.چسب انتلان مرک کد 107961
 • اسمیرهای سیتولوژیک ثابت و رنگ آمیزی شده  e .g خلط ، نمونه برداری از آسپیراسیون با سوزن خوب (FNAB)، شستشو ، حکاکی تراوش شده اند.
 • لکه های خشک شده ، با حرارت و رنگ آمیزی مواد نمونه باکتریولوژی ثابت شده اند.
 • فرهنگ غنی سازی مایع و جامد باکتری ها که مایعات بدن و چرک ها را خارج می کنند.
 • لکه های خون یا مغز استخوان از نظر خون پردازش شده و رنگ آمیزی شده از همه مناطق بدن انسان می باشند.

خرید و فروش چسب انتلان مرک کد 107961

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید چسب انتلان مرک کد 107961   با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

چسب انتلان مرک کد 107961--min

قیمت – فروش چسب انتلان مرک کد 107961

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی ،آزمایشگاهی بخصوص فروش چسب انتلان مرک کد 107961 که از محصولات نمایندگی مرک آلمان می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت فروش چسب انتلان مرک کد 107961 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت