ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

نیترات نقره کد 101510

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

نیترات نقره کد 101510

90 / 100

نیترات نقره کد 101510 این ماده با مشخصات منحصری که دارد می تواند در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد. یکی از کاربردهای اصلی این ماده نقش بسیار مهم ترکیب آن به عنوان آنتی باکتریال می باشد. در شرایط آزمایشگاهی در برابر Neisseria Staphylococcus aureus و gonorrhoeae در غلظت حدود 1 .% و در برابر اشرشیاکلای در غلظت حدود 1.,.% موثر است .

محلول آن دارای PH پایینی می باشد  و همچنین به دلیل حساسیت بالا به نور شرایط ذخیره سازی ویژه ای دارد که در ادامه با شیوه ی خرید و شرایط نگهداری و کاربردهای این ماده بیشتر آشنا می شوید.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نیترات نقره کد 101510

نیترات نقره با کد 101510 یک ترکیب شیمیایی مهم و با اهمیت است که در علم شیمی و صنایع مختلف به کار می‌رود. در اینجا به بررسی اجزای این ترکیب و کاربردهای آن می‌پردازیم.

نیترات نقره، با فرمول AgNO₃ شناخته می‌شود. این فرمول نشان‌دهنده حضور یک اتم نقره (Ag)، یک اتم نیتروژن (N) و سه اتم اکسیژن (O) در هر مولکول است. این ترکیب اغلب به عنوان یک منبع نقره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نیترات نقره به صورت یک پودر بلوری بی‌رنگ ظاهر می‌شود. این خصوصیت ظاهری آن را مناسب برای استفاده در آزمایشگاه‌ها و صنایع مختلف می‌کند.

 نیترات نقره کد 101510

مشخصات نیترات نقره کد 101510

شرکت مرک آلمان (Merck) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات مرک می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.merckmillipore.com/FR/fr مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات مرک دسترسی پیدا کنید.

1.01510

SAFC

Silver nitrate

crystals, extra pure

Synonym(s):Nitric acid silver(I) salt
Linear Formula:AgNO3
CAS Number:7761-88-8
Molecular Weight:169.87
MDL number:MFCD00003414
EC Index Number:231-853-9

کد 101512

 • نام ماده : نیترات نقره
 • نام لاتین : Silver Nitrate
 • فرمول شیمیایی : AgNO3
 • جرم مولکولی : g/mol 169,88
 • دانسیته : g/cm3 4,35

کاربردها  نیترات نقره کد 101510

مهمترین کاربردهای این ماده عبارتند از:

 • فرایندهای آزمایشگاهی به منظور تشخیص پروتئین در ژل PAGE
 • میکروسکوپ الکترونی
 • شیمی تجزیه و به عنوان معرف در تشخیص سیانیدها، هالیدها، و تیوسیانات ها
 • کاربرد آن در امولسیون های عکاسی
 • تهیه و سنتز سایر نمک های نقره مانند کوئیدهای نقره

کاربرد نیترات نقره کد 101510 در بخش پزشکی

نیترات نقره کد 101510در بخش پزشکی در تولید کرم ها مورد استفاده قرار میگیرد و می تواند سبب بهبود زخم ها و یا جلوگیری از عفونی شدن آن به دلیل خاصیت آنتی باکتریالی که در خود دارد شود.

واکنش نیترات نقره در مقابل سدیم کلراید

این واکنش یکی از مهمترین آزمایشات شناخته شده در علم شیمی است . از این واکنش به منظور تیتراسیون و تعیین غلظت کلرید استفاده می شود. پتاسیم کرومات در این واکنش نقش شناساگر را به عهده دارد. نیترات نقره کد 101510 در این واکنش بصورت قطره قطره اضافه می شود تا زمانی که تمام یون های کلرید موجود در نمک با یون های نقره ترکیب شوند. در پایان و در زمان عبور از نقطه هم ارزی ، رسوبی قرمز از کرومات نقره ایجاد می شود. محلول در این مرحله ناگهان از زرد کمرنگ به رنگ قرمز آجری کمرنگ تغییر می کند.

واکنش این آزمایش که به عنوان واکنش موهر نیز شناخته می شود به صورت زیر است:

3AgCl + NaNO>3NaCl + AgNO

کاربرد نیترات نقره کد 101510

شرایط ذخیره سازی و نگهداری

اقدامات احتیاطی برای نگهداری و ذخیره سازی:

از تماس با پوست و چشم خودداری شود. از استنشاق خود داری نمائید. باید در ظروف یا بسته بندی های مهروموم شده نگهداری شود و در معرض نور نباشد. با توجه به خاصیت اکسید کنندگی قوی آن، نیترات نقره باید به دور از مواد قابل اشتعال و آمونیاک و در یک محفظه خنک و با تهویه مناسب ذخیره گردد. بعد از استفاده درب ظرف را به خوبی ببندید تا از اکسید شدگی آن خود داری به عمل آورید. بعد از اتمام کار حتما دست های خود را به خوبی شستشو دهید.

 

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت نیترات نقره کد 101510 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

کاربردها:

این ترکیب در صنایع مختلف از جمله صنایع داروسازی، عکاسی، آزمایشگاه‌های شیمیایی، و حتی در برخی از روش‌های تصفیه آب استفاده می‌شود. همچنین، در علوم پزشکی و دندانپزشکی نیز کاربردهای مهمی دارد.

خاصیت ضدعفونی‌کننده:

به دلیل خاصیت ضدعفونی‌کننده نیترات نقره، این ترکیب در برخی از محصولات آرایشی و بهداشتی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این خاصیت باعث جلوگیری از رشد باکتری‌ها و میکروب‌ها می‌شود.

کاربرد در تحقیقات علمی:

نیترات نقره در آزمایشگاه‌ها به عنوان یک ابزار اساسی در بسیاری از تحقیقات شیمیایی و بیولوژیکی به‌کار می‌رود. این ترکیب به دلیل خصوصیات شیمیایی خود جهت تعیین حضور یون‌های خاص در محیط‌های آزمایشی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در نتیجه، نیترات نقره کد 101510 با ویژگی‌ها و کاربردهای متنوع خود، جایگاه مهمی در علم و صنایع مختلف دارد.

خرید نیترات نقره کد 101510

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید نیترات نقره کد 101510  با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

خرید نیترات نقره کد 101510

قیمت  فروش نیترات نقره کد 101510

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش نیترات نقره کد 101510 می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت