توجه : با توجه به متغیر بودن قیمت ها تماس بگیرید
09122885447 09122885447
نمایندگی مواد شیمیایی مرک در ایران

نمایندگی مواد شیمیایی مرک در ایران

 • نمایندگی مرک در ایران با توجه به تولیدات و محصولات شرکت مرک، نمایندگی مواد شیمیایی مرک در ایران، امکان خریدی مطمئن را ایجاد می کند.نمایندگی مرک با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان، محصولاتی اصل از شرکت مرک خریداری می کند.واردات و فروش مواد شیمیایی به مشتریان خریداران در ایران، از مهم ترین فعالیت های نمایندگی مرک است.نمایندگی مواد شیمیایی مرک در ایران، کالا و محصولات را با ضمانت به خریداران ارائه می دهد.

  در صورتی که فردی از خریداران و مشتریان از کیفیت کالای خریداری شده راضی نباشد، ضمانت کالا وجود دارد.نمایندگی با تست آزمایشگاهی محصول مورد نظر، در صورت داشتن مشکل، کالا را پس گرفته و مبلغ را باز می گرداند.شرکت مرک یکی از بزرگترین و معروفترین کمپانی ها در زمینه تولید مواد شیمیایی آزمایشگاهی است.مواد شیمیایی که در این کمپانی تولید می شود، در شرکت ها و صنایع مختلف بسیاری استفاده می شود.

  نمایندگی مواد شیمیایی مرک در ایران

  نمایندگی مرک ایران

  نمایندگی مواد شیمیایی مرک در ایران نیازهای مشتریان را در زمینه فروش رفع می نماید.کمپانی مرک آلمان طی 300 سال فعالیت در حوزه مواد شیمیایی آزمایشگاهی، در این مسیر پیشرو است.در حال حاضر دارای بیش از 33 هزار متخصص در کشورهای مختلف جهان می باشد. این نمایندگی در ایران، با شرکت مرک ارتباط برقرار کرده و جدید ترین محصولات را به کشور وارد می کند.ورود کالاها و محصولات شرکت مرک در سال 1347 بود که در حال حاضر گسترش نیز یافته است.

  بیشتر بخوانید: نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک

  مواد اولیه داروها، محصولات شیمیایی، صنایع مختلف از مواد شیمیایی مرک آلمان گرفته می شود. این نمایندگی در ایران، محصولات شرکت مرک را به فروش می رساند.آگاهی از نوع مواد و محصولات شرکت و مشاوره جهت خریداری محصولی با کیفیت از فعالیت دیگر نمایندگی است.برخی افراد ممکن است از نوع مواد شیمیایی یا کارکرد محصولات در صنعت مورد نظر، مطلع نباشند.با مشاوره نمایندگی نسبت به اطلاعات محصولات، می توان با اطمینان محصولاتی را خریداری نمود.

  خرید -فروش

  شرکت شیمی کهن  یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان فروش مواد شیمیایی مرک و آزمایشگاهی می باشد و در این زمینه از تجربه بسیار بالایی برخوردار است.شما می توانید جهت خرید با شماره های مستقیم بخش فروش تماس گرفته و یا از طریق کانال واتساپ نام محصول به همراه مقدار آن را ارسال و در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  دیدگاهتان را بنویسید

  ایمیل شما منتشر نخواهد شد

  آدرس:

  آدرس:

  تهران -میدان جمهوری -بزرگراه نواب نبش مترو نواب -برج گردون
  ساعات کار

  ساعات کار

  شنبه تا چهارشنبه از 8.30 تا 18 عصر
  پشتیبانی

  پشتیبانی

  شما می توانید با اسفاده تماس با ما یا ارسال ایمیل با ما در ارتباط باشید
  X