ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد .
tel

نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : meshkanim1984@gmail.com

نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین نمایندگی های فروش مواد شیمیایی مرک است.قرارداد ها، خرید و فروش محصولاتی که میان شخص و نمایندگی برقرار می شود، از وظایف نمایندگی می باشد.در واقع یک نماینده فروش مواد شیمیایی، در واقع به جای شرکت مرک عمل می نماید.یک نماینده متعهد می شود که به دستورات و قوانین شرکت عمل کند و امور را کنترل نماید.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک، رابطه ای تجاری میان مشتریان و شرکت مرک برقرار می نماید.در نمایندگی تجاری در برابر مذاکره و انعقاد معاملات تجاری، اجرت و کمیسیون از شرکت دریافت می شود.نمایندگی یکی از رایج ترین انواع روابط تجاری میان تولید کننده محصول و وارد کننده کالا در کشور می باشد.در واقع وظیفه اصلی نمایندگی، وارد کردن محصولات اصل از شرکت اصلی و به فروش رساندن در کشور دیگر است.تعهداتی میان شرکت و نمایندگان منعقد می شود که می بایست هر دو طرف به مفاد آنها عمل نمایند.

 

نمایندگی فروش مرک

شیمی-کهن--نمایندگی-مرک

از خدمات مهم و دیگری که نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک انجام می دهد، خدمات پس از فروش می باشد.مفهوم عبارت خدمات پس از فروش، ضمانت کیفیت کالا و یا خدماتی است که به مشتریان عرضه می شود.در صورتی که محصول خریداری شده نیاز به تعویض داشته باشد، نمایندگی فروش کالای مد نظر را تعویض می نماید.از فعالیت های نمایندگی فروش این است که موجبات رضایت مشتریان و خریداران را فراهم نماید.با توجه به تغییرات در قیمت ارز، خریداری محصولی با کیفیت و اصلی ضروری می باشد.

اصیل بودن محصولات از درخواست های مشتری می باشد که نمایندگی فروش این تضمین را به خریداران ارائه می دهد.لازمه خریداری محصولی اصیل و با کیفیت، مراجعه به نمایندگی فروش است.در صورت بروز هر گونه مشکل در محصولات و مواد شیمیایی، نمایندگی موظف است به تعهدات عمل نماید.

بیشتر بخوانید:مواد شیمیایی صنعتی مرک

خرید -فروش

شرکت شیمی کهن  یکی از بزرگترین نمایندگان وارد کنندگان و فروشندگان فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی از جمله مرک (آلمان) می باشد و در این زمینه از تجربه بسیار بالایی برخوردار است.شما می توانید جهت خرید با شماره های مستقیم بخش فروش تماس گرفته و یا از طریق کانال واتساپ نام محصول به همراه مقدار آن را ارسال و در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت