ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني فروش شيمي کهن (02166895887) تماس بگيريد .
tel

مواد شیمیایی مرک آلمان در مواد غذایی

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

مواد شیمیایی مرک آلمان در مواد غذایی

مواد شیمیایی مرک آلمان در مواد غذایی، با توجه به شاخه دانش بنیادین شیمی و علوم غذایی، استفاده می شود.این بخش از شیمی مربوط به بررسی و مطالعه واکنش های شیمیایی در خواص مواد غذایی و مراحل فراوری آنها است.اشتراک های زیادی میان زیست شیمی و شیمی خوراک از جمله کربوهیدرات ها، لیپیدها و پروتئین ها وجود دارد.از بخش های دیگر شیمی مواد غذایی می توان به رنگ، مزه، افزودنی های غذایی، مواد معدنی و ویتامین های مواد اشاره نمود.

به عبارت دیگر مواد شیمیایی مرک آلمان در بخش Food Chemistry کاربرد های زیادی را دارا می باشند.از جمله مواد غذایی می توان به پروتئین ها اشاره نمود که شامل کربن، هیدروژن، اکسیژن، ازت و گوگرد می باشند.

نقش و وظیفه پروتئین ها در زمینه های متفاوتی تعریف می شود که تعدادی از آنها شامل موارد زیر است:

  • تشکیل مواد انقباضی عضلات گرفته
  • ساختن برخی از هورمون ها، آنزیم ها و آنتی بادی ها
  • تبدیل انرژی شیمیایی به کار
  • انتقال اکسیژن و هیدروژن

کاربرد-مواد-شیمیایی-در-صنایع-غذایی

کاربرد مواد شیمیایی در صنایع غذایی

مواد شیمیایی مرک آلمان در مواد غذایی، در بخش های مواد مغذی معدنی، رنگ های خوراکی و افزودنی های غذایی نیز کاربرد دارد.عناصر شیمیایی شامل هفت عنصر کلسیم، فسفر، پتاسیم، گوگرد، سدیم، کلر و منزیم هستند.این مواد در بدن انسان در رژیم های غذایی استفاده می شود.و در پستانداران موادی مانند آهن، مس، ید و منگنز قرار می گیرد.از جمله مواد شیمیایی در مواد غذایی، رنگ های خوراکی هستند.که باعث انتقال رنگ به غذا می گردند.

رنگدانه هایی که در رنگ های خوراکی موجود هستند. در اشکال مایع، ژل، پودر و خمیر موجود می باشد.رنگ های خوراکی در زمینه های دیگری مانند لوازم آرایشی، داروسازی، صنایع دستی و تجهیزات پزشکی هم استفاده می شود.

بیشتر بخوانید:سوربات مواد شیمیایی مرک آلمان در صنایع غذایی

خرید-فروش

شرکت شیمی کهن  یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص در محصولات مواد شیمیایی مرک آلمان در مواد غذایی،می باشد.و برای اطلاعات بیشتر شما می توانید جهت تهیه این محصولات با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت