ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد .
tel

مواد شیمیایی صنعتی

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : meshkanim1984@gmail.com

مواد شیمیایی صنعتی

مواد شیمیایی صنعتی  با توجه به آثاری که در تاریخ بر جا مانده است، در سالیان قبل تولید و ایجاد می شده است.موادی که از کوه ها و معادن استخراج می شدند. در کوره ها ذوب میشده و برای کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می گرفتند.برای مثال موادی مانند مس، آهن، طلا، نقره، فولاد، چدن و قلع از مهم ترین عناصر فلزی و آلیاژها هستند.این مواد چکش خوار بوده و با تغییراتی که در ساختار آنها ایجاد می شود، برای ساخت ابزارهای مختلف استفاده می شوند.

مواد شیمیایی صنعتی تنها شامل مواد خام نبوده و شامل دسته دیگری از ترکیب هایی است که در طبیعت یافت می شود.موادی که به صورت ترکیب یافت می شود، از کنار هم قرار گرفتن اتم های مختلف تشکیل می شود.اتم های تشکیل دهنده مواد شیمیایی که امروزه استفاده های زیادی از آن می شود، از اتم های جدول تناوبی ساخته شده اند.هر کدام از این مواد شیمیایی دارای خاصیت های فیزیکی و شیمیایی متفاوت و خاصی می باشد که دارای کاربرد خاص نیز هست.

مواد شیمیایی صنعتی مرک

کاربرد مواد شیمیایی صنعتی 

از کاربردهای مواد شیمیایی صنعتی مرک می توان به 6 عنوان کلی صنعتی اشاره نمود:

1.صنعت کاشی و سرامیک:شامل  اکسیدهای آلومینیوم، نیتریدها، کربید سیلیسیوم، ترکیب های سیلیس و فلزات واسطه است.

2.صنعت لاستیک، پلاستیک و پلیمر:شامل  نرم کننده ها، افزودنی ها، دوده کربن و پایدار کننده ها می باشد.

3.صنایع آبکاری و ریخته گری:شامل  استات روی، استات مس، اکسید منیزیم، اسید سولفامیک، اکسید نیکل، سولفات آهن، نیترات آهن و … است.

4.صنایع تولید مواد آرایشی-بهداشتی:شامل  مرک ایزوپروپیل میراستات، گلایکول، پلی سوربات، پارابن، لانولین، وازلین و … می باشد.

5.صنایع دارویی:شامل  اسید استیک، اتانول، پارافین، استئارات، اکسید روی، گلایکول، بیسموت، تیمول، موم عسل و … است.

6.صنعت تولید رنگ و رزین و پوشش های صنعتی:شامل رنگدانه، تولوئن، بنزن و زایلن، استابلایزرها، خشک کن ها، حلال های شیمیایی و … می باشد.

بیشتر بخوانید:محصولات صنعتی-شیمی کهن

خرید-فروش

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (صنعتی) می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.  یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت